Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Umowa do końca maja. Obecnie Universe i paczka Canal+,59 zł. Wypowiedzenie wysłane w zeszłym tygodniu. Dzisiaj telefon z Krakowa. Uprzejmie informują mnie, iż wypowiedzenie zarejestrowane w systemie i standardowe pytania dlaczego, czemu, co się stało itd. itp.Ja na to za drogo, konkurencja nie śpi .Czego oczekuję? Ja, że to samo za max.50 zł.O'key jak tylko pojawi się taka możliwość zadzwonimy. Rozmowa była błyskawiczna i trwała około 2 minut , nie było żadnych negocjacji.

:idea:

 

Błąd, chyba należalo powiedzieć że niczego, bo masz gdzie indziej lepsza ofertę, niech oni się martwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was

mam umowę do końca kwietnia , wypowiedzenie wysłałem dzisiaj bo mnie denerwowali dzwoniacy (oferty gorsze niz aps), mam ofertę w której liczony jest kanał HBO po 25zł po darmowy okres się skończył i teraz moje pytanie czy korzystniej wyłaczyć pod koniec marca czy zaraz na początku kwietnia co jest korzystniejsze czy gdy na początku kwietnia wyłączam HBO to działa do kmońca umowy? jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie: umowa do 31.5, silver+ mr+6 c+ za 64zlote, wypowiedzenie zarejestrowane

 

wczoraj wyslalem do nich maila z pytaniem czy cos zaproponuja

odpisali:

- pakiet Comfort+ w kwocie 39,90 zł przez 15 miesiące,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 50 zł przez 15 miesiące,

- opcja Multi bezpłatnie przez 15 miesiące,

- opcja Extra bezpłatnie przez pierwszych 2 miesięcy, następnie w kwocie 10 zł przez kolejnych 13 miesięcy,

- usługa Multiroom bezpłatnie przez 15 miesięcy.

 

przeliczylem sobie:

- 89,9 zl przez 2 miesiace

i 99,9 zl za kolejne 13

 

odpisalem ,ze zdecydowanie za duzo

po godzinie odpisali;

- pakiet Comfort+ w kwocie 29,90 zł przez 24 miesiące,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 40 zł przez 24 miesiące,

- opcja Multi bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Extra bezpłatnie przez pierwszych 5 miesięcy, następnie w kwocie 10 zł przez kolejnych 19 miesięcy,

- usługa Multiroom bezpłatnie przez 24 miesiące.

 

mysle,ze to juz lepiej wyglada i jakby np EXTRA dali przez caly okres bezplatnie co daloby RAZEM 69,9 zl to chyba byloby ok ?

 

co sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zaczęli dzwonić na początku lutego (umowa do końca kwietnia) - powiedziałem im żeby zadzwonili najwcześniej za miesiąc, bo wcześniej nie podejmę decyzji. No i faktycznie teraz dopiero dzwonią.

 

A'propos wypowiedzenia składanego w centrum nc+ - nie musicie przynosić żadnego pisma, wystarczy mieć dowód osobisty i powiedzieć że chce się zrezygnować z usług zgodnie z okresem wypowiedzenia. Sprzedawca sam wypełni formularz, wydrukuje go i poprosi o podpis. Później zrobi kserokopię dla was. Wypowiedzenie od razu trafia do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zaczęli dzwonić na początku lutego (umowa do końca kwietnia) - powiedziałem im żeby zadzwonili najwcześniej za miesiąc, bo wcześniej nie podejmę decyzji. No i faktycznie teraz dopiero dzwonią.

A do mnie jeszcze nie dzwonią :( .Umowa do końca stycznia 2015 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do kumatych mam pytanie posiadam multiroom,pace 500,comfort,extra,sport i film za 79pln. wypowiedzenie wyslane i zarejestrowane do konca kwietnia pierwszy tel. i oferta z ich strony 75 za to samo czy jest szansa to wyrwac za 59 ? Ja sie bede o ta kwote upieral az do konca jak sie nie zgodza to rezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do kumatych mam pytanie posiadam multiroom,pace 500,comfort,extra,sport i film za 79pln. wypowiedzenie wyslane i zarejestrowane do konca kwietnia pierwszy tel. i oferta z ich strony 75 za to samo czy jest szansa to wyrwac za 59 ? Ja sie bede o ta kwote upieral az do konca jak sie nie zgodza to rezygnuje.

 

miałem to samo w tej samej cenie, wczorajsza propozycja, którą dzisiaj najprawdopodobniej przyjmę:

- umowa na 15 miesięcy, a w niej: comfort+,extra+, sport&film+(czyli 6xC+)

pierwsze 4 miesiące za 0 zł (HBOx3 - 4 miesiące gratis, potem do wyłączenia)

kolejne 2 miesiące 79,90 zł (bez opłaty za multiroom)

9 miesięcy - 89,90 zł

 

średnia wychodzi 64,60 miesięcznie

 

żeby wyszło 59 trzeba by powalczyć o 5 miesięcy za 0 zł i 10 za 89,9 zł. Nie wiem czy jest to do uzyskania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowe do końca maja, teraz płacę 59zł/msc za universe, 6xcanal+, multiroom, wynajem sagemcoma. Wczorajszy telefon z ofertą:

 

comfort+,

extra+,

6xC+,

Filmbox 6x0zł

HBO 6x0zł

Multiroom na cameleonach 24x0zł

Wynajem sagemcoma 24x0zł

 

Umowa 24 msc

6 msc 0 zł

18 msc 79,90

 

Czy do takiej oferty ktoś dostał Pace 500GB? Jeżeli tak, to czy uda się go ugrać za 0-5 zł/msc? Czy za aktywację musiałbym dodatkowo płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i oferty:

- comfort + multi +extra + 6xC + – umowa na 24 miesiące 5x69,90 później 19x79,90 lub

- stała cena przez cały okres umowy czyli 15 miesięcy za 69,90 comfort + multi + 6x C + dodatkowo 7xHBO za free i prawie się skusiłem, ale okazało się, że nie ma extra + w cenie tylko trzeba dołożyć 10 zł i robi się 79,90. Umowa do końca maja jest jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o ocenę kolejnej oferty:

 

umowa 15 miesięcy

pakiet comfort+, extra+ oraz wszystkie 6 canal+ za 58,59 zł miesięcznie

do tego canal+ vod gratis

ewentualnie jakbym chciał multiroom za 0 zł przez 6 miesięcy potem 10 zł i nie da się wyłączyć lub filbox na 4 miesiące za 0 zł ale bez canal+ vod

 

Jestem w stanie coś więcej wydusić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zdecydowałem się na przedłużenie - do tej pory płaciłem 79 zł (silver+, C+x6, multiroom std)

nowa umowa na 15 miesięcy - comfort+, extra+, sport&film, multiroom std

- 4 miesiące - 0 zł

- kolejne 2 miesiące - 79,90 (bez opłaty za multiroom)

- 9 miesięcy - 89,90

 

- do tego na 6 miesięcy HBOx3 gratis (później wyłączenie z automatu)

- canal+ VOD - na całą umowę gratis

 

średnia wychodzi 64,59 miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...