Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy telefon z podobno "niepowtarzalną" okazją....

Canal+Platinum za jedyne 99zł/m-c

MR Standard za 0zł

PVR za 0zł

HBO i Cinemax za 0zł przez 5 miesięcy

Umowa na 18 miesięcy

 

Konsultantka mówi, że nie ma możliwości przedłużenia umowy na obecny pakiet (mam Silver + 6xC+ + PVR + Multiroom Standard za 64zł/mc), ponieważ już nie ma takiego pakietu w ofercie, jest to stara pakietyzacja. Gdy powiedziałem, że pakietu Canal+Platinum też nie ma, a jest co najwyżej Universe+Premium Sport&Film+ konsultantka obstawała przy swoim, że nie, że jest tylko Canal+Platinum. Gdy stwierdziłem, ze merytoryczna rozmowa z nią nie ma sensu, powiedziała, że mam żałować, bo tak już za chwilę miałbym HBO dostępne. Powiedziałem z ironią, że jakoś to przeżyję... Żenada po prostu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pierwszy kontakt z biura nc+. Moja umowa do 30.04.2014. Universe + , 6 * C+, mooltiroom "kablowe" na dekoderach N - standart. Płaciłem 69 pln na miesiąc. Powiedzialem pani która dzwoniła - mogę podpisac umowę nowa na tych samych warunkach. Po konsultacji z tzw "kierownikiem zgodzili sie. Nowa umowa na 18 miesięcy. Próbowali mi wcisnąć history za 1.99 pln ale powiedziałem ze to nie warte tej ceny. Wiec mam to co chciałem za cenę którą mogę zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek zatem Twe oburzenie wcześniej chyba jest nieuzasadnione. Rok temu oferta za stówę Ci pasowała a dzisiaj uważasz ją za śmieszną. Zreflektowałeś się i aktualnie chcesz znacznie lepszej, ale jednocześnie raczej ciężko mieć pretensje do operatora którego plan zakłada coś odmiennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

Obserwuję Wasze posty od jakiegoś czasu. Sam zresztą byłem do niedawna na etapie przedłużenia umowy.

Powiem tak.... udało się wczoraj przedłużyć.

Postawiony na początku cel został przeze mnie osiągnięty.

 

Przedłużyłem umowę na warunkach:

Uniwerse + 6C + pakiet HBO + pakiet Cinemax + Pakiet Filmbox + promocyjnie na 9 miesięcy pakiet Noc

Pozostał dekoder po Cyfrze Pace PVR oraz MR na zasadach starej Cyfry.

Umowa tylko na 12 miesięcy (więcej nie chcieli dać).

Miesięczna kwota bez mian czyli w sumie 69 zł.

 

Jak dla mnie bardzo ok.

 

Powodzenia w negocjacjach.

Jak będą pytania to służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek zatem Twe oburzenie wcześniej chyba jest nieuzasadnione. Rok temu oferta za stówę Ci pasowała a dzisiaj uważasz ją za śmieszną. Zreflektowałeś się i aktualnie chcesz znacznie lepszej, ale jednocześnie raczej ciężko mieć pretensje do operatora którego plan zakłada coś odmiennego.

 

ale mogło być i tak że został oszukany miał płacić mniej a płacił 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kibo no Hikari

Nie rozumiem twego wpisu.

 

Jeśli nie wierzysz to twoja sprawa. Nie piszę tutaj, żeby się z Wami dręczyć.

Sam byłem w podobnej sytuacji.

Wasze posty mi bardzo pomogły teraz i przed rokiem przy okazji fuzji.

 

Zawsze mogę zrobić zdjęcie TV z info o moim pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakończyłem rozmowę z konsultantką.....czemu Pan złożył wypowiedzenie....... :D:D:D

po wytłumaczeniu:

propozycja.....Full Extra za 109 zł....dziękuję ale nie skorzystam....ale to bardzo dobra oferta.....wiem ale czekam na jeszcze lepszą mam czas ... :smile:

tel.122947879

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych 109zł nie zawarli ani MRs ani najmu dekodera?

 

Z tym to też jest różnie :), ja jak nie miałem innej alternatywy w ubiegłym roku (Polsat odpadł od razu) to długo się zastanawiałem co zrobić ze sprawą dekoderów. W końcu zdecydowałem sie na haracz w postaci 199zł za mediaboxa. Właśnie z tego powodu, żeby później nie płacić kasy za najem - wtedy alternatywą było 49zł przy podpisie i 20zł za najem. Wiem, że to się zmieniło i teraz pewnie bym miał taniej. Ale po szybkich przeliczeniach i wiedzy, że kablówka do mnie nigdy się nie dokopie, a Polsat odpada (sprawy sportowe ;) ) postanowiłem wziąć ten sprzęt - jestem z niego super zadowolony, a rok do roku wyjdzie mi to nieźle, teraz przy podpisie chociaż nie musiałem się użerać ze sprawą najmu. 199zł to sporo, ale wiem, że z nc+ zostane jeszcze trochę, przynajmniej rok ;), bo aneks podpisany.

 

Mako...no wiesz, płacisz teraz 150zł, ale w 109zł idzie zawrzeć Fulla Extra, 2xMRs oraz najem mediaboxa. Jaka oferta Ci pasuje?

 

może i idzie, ale chyba trzeba być wieloletnim abo którejś z tych platform ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, masz rację, płacę 150 zyla i do września tyle będę płacił tylko.....nie cierpię jak ktoś ze mnie robi jełopa i wmawia mi , że NIE MA.....niech powie szczerze...jest taka oferta ale na razie nie mamy takiej oferty dostępnej dla Pana, zrozumiem, poczekam - ale nie że NIE MA

W tych 109zł nie zawarli ani MRs ani najmu dekodera?

 

Z tym to też jest różnie :), ja jak nie miałem innej alternatywy w ubiegłym roku (Polsat odpadł od razu) to długo się zastanawiałem co zrobić ze sprawą dekoderów. W końcu zdecydowałem sie na haracz w postaci 199zł za mediaboxa. Właśnie z tego powodu, żeby później nie płacić kasy za najem - wtedy alternatywą było 49zł przy podpisie i 20zł za najem. Wiem, że to się zmieniło i teraz pewnie bym miał taniej. Ale po szybkich przeliczeniach i wiedzy, że kablówka do mnie nigdy się nie dokopie, a Polsat odpada (sprawy sportowe ;) ) postanowiłem wziąć ten sprzęt - jestem z niego super zadowolony, a rok do roku wyjdzie mi to nieźle, teraz przy podpisie chociaż nie musiałem się użerać ze sprawą najmu. 199zł to sporo, ale wiem, że z nc+ zostane jeszcze trochę, przynajmniej rok ;), bo aneks podpisany.

 

Mako...no wiesz, płacisz teraz 150zł, ale w 109zł idzie zawrzeć Fulla Extra, 2xMRs oraz najem mediaboxa. Jaka oferta Ci pasuje?

 

może i idzie, ale chyba trzeba być wieloletnim abo którejś z tych platform ;)

 

pozdro

 

ponad 8 lat najpierw z C+ a teraz NC+ zawsze miałem "wyższe" pakiety

jak by mi dali Fulla z 2x MR i najem MediaBox-a za 109 zł to bym łyknął jak pelikan rybę.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek zatem Twe oburzenie wcześniej chyba jest nieuzasadnione. Rok temu oferta za stówę Ci pasowała a dzisiaj uważasz ją za śmieszną. Zreflektowałeś się i aktualnie chcesz znacznie lepszej, ale jednocześnie raczej ciężko mieć pretensje do operatora którego plan zakłada coś odmiennego.

W tamtym roku mi pasowała a w tym mi nie pasuje. Chyba normalne. A z tym nastawieniem operatora masz 100% racje. Bo pierwsza propozycja z ich strony była chyba za 119 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Pan złożył wypowiedzenie.......

No właśnie! Dlaczego? Pytam w celach czysto edukacyjnych.

ponieważ bez tego świstka papieru nie chcą z tobą rozmawiać....

oczywiście chodzi mi o poważną rozmowę a nie o mydlenie oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno 6 C+ i pakiet Universe. Co do ceny to myślałem raczej o takiej w granicach 80 zł. Wszystko zależy od tego co jeszcze zaproponują,bo wciskanie mi kitu że innej oferty dla mnie nie ma i nie będzie zaczyna doprowadzać mnie delikatnie mówiąc do szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno 6 C+ i pakiet Universe. Co do ceny to myślałem raczej o takiej w granicach 80 zł. Wszystko zależy od tego co jeszcze zaproponują,bo wciskanie mi kitu że innej oferty dla mnie nie ma i nie będzie zaczyna doprowadzać mnie delikatnie mówiąc do szału.

no właśnie najbardziej mnie wku....... ich powiedzenie NIE MA I NIE BĘDZIE.....( chyba mają płacone extra za to zdanie... :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...