Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie U+ za 40zł, wypowiedzenie wysłane w styczniu (koniec umowy 04.2014). Dostałem kilka propozycji nie do przyjęcia . Ostatnio Panu z DUK poleciłem zanotować żeby nie dzwonili bez U+ z C+/x6 - powiedział OK . No i już dziś miałem dwa głupkowate telefony z kiepskimi ofertami - biorą na zmęczenie czy co?!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luukasz

W sumie przy przedłużaniu umowy pierwszy dekoder masz za 0 zł. Drugi od 0 zł do 20 zł opłaty za dzierżawę. Jeden w dzierżawie za 0 zł warto miec w razie awarii własnego dekodera.

 

Nie liczyłbym na super zniżki przy swoich dekoderach. Może z 10 zł tanszy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luukasz

W sumie przy przedłużaniu umowy pierwszy dekoder masz za 0 zł. Drugi od 0 zł do 20 zł opłaty za dzierżawę. Jeden w dzierżawie za 0 zł warto miec w razie awarii własnego dekodera.

 

Nie liczyłbym na super zniżki przy swoich dekoderach. Może z 10 zł tanszy abonament.

 

jeśli obniżą abo o 10zł to całkiem nieźle by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Ci obniżą a tam Ci podniosą żeby suma była odpowiednia...dla nich :mrgreen: jak sobie wynegocjujesz tak będziesz miał, więc trzeba kombinować.

 

@mar04 to też jest sposób-będziesz miał dość i weźmiesz co dają ;-) ale tego typu łosi nie sieją. Universe+ masz chyba za 49zł?

jasne że 49 zł , Upsss pomyłka Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem SMSa od nc+ i wyświetliła mi się informacja na TV o treści: "Limitowana promocja na karnawał! Dodatkowe kanały filmowe i erotyczne w prezencie za 0zł! Liczba ofert ograniczona! Zadzwon juz teraz 122947879." Jakie tutaj dają promocje? Wie ktoś?

Kiedy masz koniec umowy ?

Z końcem maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej konkretnie sytuacji mówimy, bo Kolega luuukasz chyba dopiero co aneksował umowę. Zapewne nikt nikogo nie powstrzyma w trakcie trwania umowy przed zdaniem sprzętu, ale żeby to automatycznie pomniejszało kwotę abo o kwotę dzierżawy?-wątpię. Co innego negocjacje takiego przedłużenia oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przedłużyłem umowę po pierwszym telefonie z mojej inicjatywy. Miałem universe + 6 canal +, mr, i dwa dekodery pvr phlilips. Zaproponowano umowe na 12 msc za silver z całą paczką canal +, dwa dekodery z nagrywarką + mr - dodatki za free, dodatkowo hbo za 79 zł. Próbowałem wybadać za ile to samo bez hbo zaproponowano 69 zł. Wziąłem z hbo właściwie jestem zadowolony. W tamtym roku migrowałem z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo nawiązując do dzierżawionego deka i opłaty. Niby dlaczego ktoś ma płacić dzierżawę za zdany sprzęt. W przypadku kart camela i deków po c+,dzierżawiony dek to opcja dodatkowa. Z ADB jest inaczej,bo tu nie ma opcji zdania,bo jak się zda, to razem z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bez długiego wstępu. Wysłałem wypowiedzenie z terminem do końca marca, po kilku dniach Pan z DUK (chyba) zadzwonił do mnie i zapytał dlaczego to wypowiedzenie? Ja mu na to że śledzę fora i wiem że za 49 zł można mieć Univere + 6xC i tego chcę, miły Pan stwierdził że taka oferta dla mnie nie wchodzi w grę, bo ponoć takich już nie ma i na tym zakończyliśmy rozmowę. Jeśli do tej pory miałem Universe za 49 zł i do tego 6 m-cy gratis 3 x HBO to czego mogę oczekiwać w kwocie 49 - 59 zł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...