Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Czy ktos oglada HBO sd? Oczywiscie wszyscy - jest to kanal SD z przyklejonym znaczkiem HD!

Czasem w HD coś tam poleci :wink:

Ciekawe jaka będzie w tym roku wyglądała jakość "Gry O Tron" bo czasami mam wrażenie że coś jest nie tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z dostepnoscia dekoderow po cyfrze+, mam w tej chwili philipsa 250gb i troche mi sie wiesza i chetnie bym go wymieńil na pace 500gb, jest szansa czy robia z tym problemy?

Są Pejsy dostępne,a czy robią problemy to tego dowiesz się w aps lub przy przedłużaniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a dałoby radę zmienić MR z enki na MR z cyfry? Chodzi mi o 2 karty niezależne, bo MR od n mnie doprowadza do szewskiej pasji, nie działa już od 3 miesięcy i nic nie mogą z tym zrobić. Niedługo będę wysyłał wypowiedzenie, co można na tą chwilę ugrać? Dla mnie może być i ta oferta, którą mam, najchętniej jednak z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: Silver+6xC+MR+Pace+Filboxy(za reklamacje PolsatuHD) w cenie 69zł.

Umowa do 30.04.2014.

Wypowiedzenie złożone w punkcie 04.02.2014.

 

Przed chwilą pierwszy tel. z numeru 223346180.

 

Propozycja konsultantki: zostawiamy wszystko bez zmian na cały okres umowy za 69zł. Mówię, że drogo i podpytuje o możliwość zamiany Filmboxów na HBO. Jest zgoda na HBO na całą umowę za 69zł. Próbuję zbijać cenę, a konsultantka wyskakuje mi z informacją, że 69zł. to najniższa cena z paczką 6xC+. Mówię, że mija się z prawdą bo wiem o niższych ofertach to kobieta twierdzi, że takie były tylko przy migracji w zeszłym roku, a teraz już nie ma. :lol: W takim razie sugeruję jakiś miesiąc czy dwa gratis tak jak to daje konkurencja to krótko odpowiada, że oni czegoś takiego nie oferują. Na koniec pytam o Mezzo, opcja oczywiście możliwa ale dodatkowo płatna, za zero nie da. :wink: Rozstajemy się w zgodzie lecz nadal z pewną różnicą poglądów. :lol2:

 

Tak przy okazji zapytam, ktoś już walczył o Mezzo przy przedłużaniu? I z jakim skutkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smyk2234 chyba za wcześnie na negocjacje dobrej oferty. Jakie masz oczekiwania? http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html

 

@czarne_oczy rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale to była bardzo dobra oferta. Koniecznie daj znać jak historia aneksu się zakończy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
witam moja umowa jest do końca sierpnia a mam platinum hbo filmbox redlight cinemax seriale+ prapremiery i multiroom za 149 zł czego mozna sie spodziewac ile ugrac ?

Wyślij już wypowiedzenie i zadzwoń do DUK ,powiedz że chcesz coś takiego,nic nie masz do stracenia zwłaszcza że do końca umowy trochę masz jeszcze czasu :wink:

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

@Kibo no Hikari niech kolega @smyk2234 próbuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarne_oczy rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale to była bardzo dobra oferta. Koniecznie daj znać jak historia aneksu się zakończy :mrgreen:

 

Wiem, że oferta była całkiem dobra i nawet trochę mnie zdziwiło, że te HBO dawała praktycznie bez mrugnięcia okiem. Ale nie do końca to było moim celem. Bardziej interesowało mnie obniżenie ceny, a że w tej kwestii od początku rozmowy konsultantka twardo obstawała przy swoim to rozmowa poszła w kierunku gratisów. I dobrze bo będę miał punkt zaczepienia przy kolejnych targach. Jak nic nie ugram to "z bólem serca" zrezygnuję z tego HBO na rzecz niższej ceny i posłucham co wtedy zaproponują. Ogólnie to celuję w Silver+6C+MR+Pace za max 59zł. HBO i tak bym oglądał od święta (chyba, że Comedy ma jakieś fajne seriale w ramówce), a zaoszczędzone 10-15zł przeznaczyłbym na mini HD w CP. Polsat sport na pewno świecił by u mnie częściej niż HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy widzicie w tym HBO :shock: Miałem je na pół roku gratis i nie oglądałem tam ani jednego filmu!!! Jedynie dokumenty w środę na HBO2. Co innego C+... Moim priorytetem jest wywalczenie utrzymania ceny 49 zł + 6 razy C+ wraz z wymianą recordera na Mediaboxa za free. Wszystkie dodatki filmowe prócz C+ do kiszka na których mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...