Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@chudzik o tą ofertę nigdy łatwo nie było, bo zazwyczaj chciały ją osoby które już płacą 99zł bądź więcej.

 

Co masz i za ile, do kiedy umowa?

Obecnie platinum + history + multiroom standart 109 zł teraz by mnie interesował pakiet full extra + multiroom premium najlepiej w tej samej cenie :) umowa do końca kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak w sobote pisalem ze nie mam cisnienia na TV i ze mam czas do konca kwietnia a ze zycie nie znosi pustki to... A wiec prawdopodobnie w przyszly czw lece do UK, i chce zostawic' porzadek w domu i sam przekrecilem(223346180). Sprawa wyglada tak za 59-a wiec tyle co teraz-mam dostac iniwers,6x Canal+,MR-standart,3X HBO na 6 mies i sagemcoma DSI83 ktorego mam od ub. roku(dostalem przy migracji). Dzisiaj mowie ze chcialbym 2 deka (PACE PVR 500) a On na to ze nie ma... sprawy tylko musze wczesniej pobrac go z punktu w miejscu zamieszkania,przed przedluzeniem. Powiedzial ze on nie moze go dac za free bo juz box-a mam ale jak juz go bedzie mial w systemie to moze naniesc na niego rabat za 0 zl, i w ten sposob mialbym drugi dek za fre. Mam pytanie czy mowil prawde czy mnie wkrecal i zebym uwazal. Co o tym myslicie? Bede wdzieczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili kilka dni temu z identyczną ofertą jak mam w opisie. Co prawda kosultant nie użył słowa PLATINUM, a ja nie mogę w ogóle takiego pakietu znaleźć na stronce www.ncplus.pl . Do wyboru widzę tylko comfort+ i universe+. Full Ekstra też nie ma.

 

Tak się zastanawiam... skoro universe+/6C+ kosztuje na stronce 99 zł, to czy przy "negocjacjach przedłużeniowych" można uzyskać za tę kwotę drugi dekoder i jeszcze do tego multiroom? Albo nawet za kwotę niższą niż te 99 zł? VOD mnie nie interesuje, HBO, Cinemax, Filmbox, XXX również nie, no chyba że za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ajax1982 nie należy sugerować się ofertą dla nowego klienta, a przynajmniej nie tylko nią. Tak jak promocja Canal+Platinum jest czymś więcej niż tylko Universe+/6xCanal+, bo zawiera VODy.

 

W przypadku MR aktywacja wynosi 99zł oraz opłata miesięczna 15zł, dekoder +20zł/m-c. Jeżeli za przykład brać migrację to najlepiej dobrać kartę i dekoder tuż przed aneksowaniem, by móc wynegocjować je w dobrej cenie, natomiast nie wiem co z aktywacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można się sugerować ofertą dla nowych, ale dla stałych klientów powinna być nie gorsza.

Na dzień dzisiejszy dla nowych mamy Universe + 6 kanałów C+ i HBO + Cinemax na 6 miesięcy w cenie 99zł miesięcznie.

Moja umowa kończy się w Kwietniu i też kilka razy do mnie dzownili, ale narazie rewelacyjna oferta tylko dla mnie to U+6C za 99zł lub z Cinemax i HBO za 109zł.

W tym momencie płacę 99zł za Silver ze wszystkimi C+, HBO, Pace 500 i MR. Pierwsze pół roku HBO za free, więc średnia za wszystko 89zł.

Tyle max mam zamiar płacić, najlepiej jeszcze jakby udało się zyskać drugi dekoder HD, którego mi brakuje.

Dzisiaj wysyłam wypowiedzenie i trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiekcycon

 

Nie chciałem Ciebie w jakiś sposób urazić, sorka. Nie o to mi chodziło, że Ci nie wierzę. Po prostu oferta, którą przedstawiłeś wydaje tak rewelacyjna, że aż nierealna. Nie mówię, że takiej nie dostałeś.

Ja brałbym w ciemno, tylko później upewniłbym się, czy rzeczywiście konsultant nic nie naściemniał. Coś w stylu C+ tylko na 3 miesiące, później rezygnacja albo dopłata itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...