Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane mordki :jupi:

 

I zaczęło się... u mnie. Przez ostatnie dni 4 telefony z NC+ z numeru +616252333 czy jakoś tak, za pomyłkę bardzo przepraszam. Pierwszym telefonem babka nastraszyła mnie, że okres wypowiedzenia się u mnie kończy, a według jej informacji minął u mnie 3-miesięczny okres. Na szczęście dziękuje Wam ludziska, bo wyszło na wasze, że obowiązuje mnie jednomiesięczny okres wypowiadania umowy. Ale tak mnie ta konsultantka wnerwiła, że 14 wysłałem wypowiedzenie piorytetem. Dziś dzwoniła do mnie kolejna kobietka z propozycją przedłużenia umowy (na razie brak wypowiedzenia brak w systemie)

 

Dzisiejsza propozycja to:

- Canal+ Platinium za 99zł miesięcznie przez 18 miesięcy.

- wymiana dekodera na MediaBox+ - 5zł miesięcznie, aktywacja 49 zł

- HBO - 20zł,

czyli łącznie na oko 124zł.

A co mi tam przyjąłem (śmiech...) to ze śmiechem.

 

Na moje pytanie, dlaczego chce mi Pani dać w zasadzie to co mam za 2 x tyle co płace teraz odpowiedziała, że zacytuje "bo wie Pan, to była umowa tylko dlatego, że był start NC+. Teraz takich umów nie dajemy."

 

Przypomnę, że mam:

- Canal+ Silver

- 6 x Canal+

- HBO gratis 6 miesięcy (do 31.12. 2013)

- PVR 500GB za 0 zł

 

Interesuje mnie to co mam w cenie 49,00 - 64,00zł 12 miesięcy. Do tego HBO gratis na cały okres, a także redlight. Myślicie, że realne? Gdybym nie miał polsatu walczyłbym o All Inclusive. Ale, że w polsacie mam w pakiecie filmboxy i cenemax gratis do końca umowy, to po co mi przepłacać. Zaopatrzyłem się już w dyktafon, bo chce mieć dowód w razie "w", będę nagrywał rozmowę przedłużeniową. Mam nauczkę z kwietniem 2013, że z NC+ trzeba ostrożnie. Jak wyjdzie, że nie mam tego na co się umawiałem od razu sąd! Proszę Was tylko o jedno ufajcie mi, bo w kwietniu ze strony użytkowników tego forum słyszałem, że kłamie. Przypomnę, że jako pierwszy na tym forum dostałem Canal+ Silver + 6x Canal+ za 64,00zł, pamiętajcie jedno jak napiszę, że dostałem to za 38zł, to uwierzcie mi na słowo. Wtedy nikt mi nie wierzył. Jaki miałbym sens Was kłamać? Chce Wam pomóc, bo w kupie siła (śmiech..) - pamiętajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek jeżeli do tego co masz, czyli Canal+ Silver/Canal+Film&Premiere za 64zł chcesz dołożyć HBO oraz Redlight to blokuje Cię Silver+ by płacić dużo mniej, ale ja chętnie zobaczę co ugrasz. Jesteś rodem z Cyfry więc masz większe pole do popisu. Ciebie w kwietniu a mnie nawet w lipcu jeszcze kłamcą nazywali, tyle, że na oficjalnym forum, a niektórzy frustraci nawet w ofertę pracowniczą mnie ubrali, bo pracowałem w Orange :lol2:

 

@Lumi777 ADB to producent dekoderów dla N-ki, teraz NC+-mediabox+, turbobox+, box+2850 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :)

 

Obecna umowa wygasa mi w kwietniu 2014 roku. Mam opcje Canal+ Platinum i do tego Multiroom (2 karty czyli bodaj Cameleon) oraz Pace 500 GB. To wszystko za 109 zł miesięcznie.

W poniedziałek miałem telefon, że mogę już przedłużyć umowę i zaproponowała mi Universe+ wraz z 6xC+ no i na 6 miesięcy te kanały z HBO (co mnie mało interesuje) za 99 zł bo Multiroom i dzierżawa dekodera za 0 zł. Niby jest 10 zł taniej ale boli mnie trochę, że umowa na 18 miesięcy ?

 

Co robić? Czekać jeszcze do kwietnia?

 

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :)

 

Obecna umowa wygasa mi w kwietniu 2014 roku. Mam opcje Canal+ Platinum i do tego Multiroom (2 karty czyli bodaj Cameleon) oraz Pace 500 GB. To wszystko za 109 zł miesięcznie.

W poniedziałek miałem telefon, że mogę już przedłużyć umowę i zaproponowała mi Universe+ wraz z 6xC+ no i na 6 miesięcy te kanały z HBO (co mnie mało interesuje) za 99 zł bo Multiroom i dzierżawa dekodera za 0 zł. Niby jest 10 zł taniej ale boli mnie trochę, że umowa na 18 miesięcy ?

 

Co robić? Czekać jeszcze do kwietnia?

 

5!

 

migrowałeś ?

możesz mi wytłumaczyć po co wziąłeś pakiet platinum skoro masz 2 paci ?

widocznie nic nie negocjonowałeś

 

możesz spokojnie ugrać więcej i mieć umowę na 12 miesięcy.

tylko, że bez wypowiedzenia się nie obędzie ;)

 

ja miałem telefon w tym tyg. i miły pan zaproponował mi TO SAMO co mam w promocji- zamiast 149zł juz za 99zł...

szkoda że płacę 69 teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari - Dziwi mnie postawa niektórych abonentów, że już teraz na "hura!" przedłużają umowy, skoro mają umowę do końca kwietnia (tak jak ja). Ja przedłużyłem umowę tydzień lub 2 tygodnie przed końcem, co prawda traciłem nadzieje, bo ciągle słyszałem 119 - 99zł za Canal+ Platinium oraz HBO. Dopiero w ostatnim tygodniu dostałem Silver i Canal+ + 6m HBO gratis za 64,00zł. Teraz wiem, że NIE WARTO się spieszyć, tylko czekać do samego końca. Osobiście się na to nastawiam, jednak zaznaczam jednocześnie, że nie podjąłem ostatecznej decyzji, że na pewno zostaje. Trochę się boje sytuacji z zeszłego roku, kiedy to dostałem ten pakiet, a w systemie widniał "goły" Silver, składanie reklamacji itp. Mam też Polsat to i tak "coś tam" mi zostaje. Jestem twardym graczem i łatwo się nie poddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem bywa róznie za czekałem prawie do końca i nie wyrwałem mniej ( Wołali coś 130 ) jak 99 złotych za platynę .. Tyle że ugrałem w ramach reklamacji deka media za 0 na 12 miesięcy .. Chcieli dołożyć HBO na 6 miechów ale zrezygnowałem bo nie oglądam aż tyle telewizji.. Filmów z canal nie mam czasu obejrzeć.. Wziąłem platynę ze względu na kopaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gursonek--> czemu na hurra ? jak ktoś wie czego chce i czego może oczekiwać to bez różnicy kiedy przedłuży umowę. w sumie im prędzej tym lepiej- znów rok z głowy.

godunow--> Ciebie pamiętam jak niecały rok temu śmiałeś się i nie wierzyłeś w ludzi co wypisywali że dostali pakiety z paczką C+ po 59/69zł ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek dla mnie dobra oferta to nie tylko Universe+/6xCanal+ za 59zł, ale zawsze zakładam jakieś widełki kiedy ofertę dobrą nazwać można. Jestem wrogiem podpisywania umów na już, teraz "hura!",ale nie dziwi mnie fakt, że ktoś wcześniej przedłuża umowę pod warunkiem, iż oferta i kwota abonamentu są przyzwoite.

 

Należy pamiętać, że co byśmy nie wyrabiali to nie ma gwarancji sukcesu i czasami po prostu możemy mieć pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie było pakietów po 49 pln ba 39 zeta jeszcze się zastanawiano czy brać.

!!O potem czytaliśmy jak to NC+ ich zrobiła w konia.. Jak to konsultant coś naobiecywała i Jak to faktury nie potwierdzały tych super promocji..!!

. o 69 ja sam pisałem o platynie dla nkowiczów .. Teść mojej córki coś takiego dostał i z HBO ..

 

A rok temu oferty były gorsze jak obecnie.. Przynajmniej dla cyfrowiczów.. Ja gdyby mi si e nie kończyła umowa w Cyfrze pewnie dalej bym w cyferce siedział.. Ale to stare dzieje..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow początki były ciężkie a najwięcej "stracili" Ci którzy się pospieszyli. Jak chciałem migrować na początku i z pocałowaniem ręki bym zapłacił za to co mam 79zł, ale nie było mi dane-bo takich ofert nie ma!!! Wytrzymałem z migracją do lipca i wyszło na moje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...