Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalna promocja Platinum od Universe+ z opcją dodatkową Platinum różniła się zawartością VOD. Łatwo nie będzie, bo proponują Ci mniej więcej to samo w identycznej cenie a Ty chcesz taniej-co zrozumiałe. Obniżka możliwa, ale raczej tylko z wypowiedzeniem i im bliżej końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczyna się szopka. Umowa kończy mi się na koniec kwietnia, bełkocząca pani zaproponowała 179zł za to co mam teraz (120 za wszystkie C+ i HBO!!!). Znowu trzeba będzie przejść rytuał wypowiadania i odrzucania idiotycznych ofert :crazy::/

Jakoś dziwnie wcześnie dzwonią i straszą, że jak nie przedłużę, to zapłacę 220zł, bodajże :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha lecimy dalej , wysłane wypowiedzenie na początku stycznia , obecnie mam Platinim wszystkie C+ , Hbo Mr za 129 , dzwonili pierwszy raz oferowali mi to samo na 18 miesięcy , dziś dzwonili mają dla mnie to samo plus Cinemaxy za 99 zł przez całą umowę na 12 miesięcy , czekam dalej w górę nie pójdą z ceną , cierpliwość ponoć popłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę z nc+ miałem do końca kwietnia, 3 stycznia wysłałem wypowiedzenie. Dotychczas C+ Silver, 6xC+, Pace i MR (dwie karty) za 64 zł. Od dziś (tzn. od 1 lutego 2014) Universe+, 6xC+, HBO, Pace i MR za 64 zł, umowa na 12 miesięcy. Pierwszy telefon (ja dzwoniłem) bez większego targowania. Konsultant (konkretny i uprzejmy) zapytał dlaczego wypowiedziałem umowę - ja mu wprost, że bez wypowiedzenia nie da się negocjować umowy na dobrych warunkach. A co najlepsze zadzwoniłem tylko zapytać czy wypowiedzenie dotarło, do końca starej umowy było ponad 3,5 miesiąca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
no to odejdę i tyle , nie zależy mi jakoś jestem ich klientem od 4 lat mam zawsze największe abonamenty i teraz wciskają mi Cinemaxy których nie chce ich strata :D

Chcą na tobie zarobić,przez te lata zarabiali.....wiec czemu teraz miało by być inaczej :wink:

a ja jestem 5 lat i co z tego :?: to dla nich nie ma znaczenia :wink:

ps.jeśli już się sam dopytujesz o ofertę po złożeniu wypowiedzenia.....

dobra rada ,dzwoń ale do..... DUK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Polecam DUK NC+ 12 294 78 00 pełny profesjonalizm i chęć pomocy nam abonentom :)

Prócz telefonu zawsze można napisać e-mail do kogoś z DUK :D

image.jpg

 

Ja tak zrobię ale jeszcze mam czas 31.10.14 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie

 

Dziś około godziny 17 otrzymałem telefon z działu utrzymania klienta, miła Pani przedstawiła się jako konsultantka NC+ Chciała przedstawić mi ofertę przedłużeniową, bo jak sama stwierdziła po co mam płacić 167,00zł od maja. Grzecznie jej powiedziałem, że obowiązuje mnie miesięczny tryb wypowiedzenia umowy, ona mi na to, że 3 miesięczny. Informowano mnie, że mnie obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Trochę się zagotowałem, jak mi jeszcze powiedziała, że ten okres minął, a przecież przechodziłem do NC+ 22 kwietnia 2013. Spierała się ze mną, że 3 miesiące są nawet popatrzyłem do umowy i faktycznie mam taki zapis:

 

Rozdział II. Warunki promocji

 

Abonent może wypowiedzieć umowę zawartą na warunkach niniejszej promocji z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia na zasadach określonych w regulaminie.

 

To jak to się ma do mojej sprawy skoro umowę przedłużeniową zawarłem 23 kwietnia telefonicznie o godzinie 13:27 (mam wzór reklamacji, jaką zawierałem) skoro mamy dopiero styczeń? Czy mogę wysłać wypowiedzenie jutro poleconym, czy jest za późno?

 

wzór wypowiedzenia:

 

Uprzejmie informuję, iż wypowiadam umowę o abonament zawartą w dniu 22.04 2013 z zachowaniem okresu oznaczonego (okresu minimalnego) w umowie czyli z końcem kwietnia 2014 roku. Po tym okresie nie chcę być abonentem NC+.

Proszę o potwierdzenie listowne bądź telefoniczne mojego przyjęcia wypowiedzenia.

 

 

Dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...