Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niedługo się zacznie gorący okres, bo koniec wielu umów przypada na marzec/kwiecień ;)

ja mam silver + 6x C+ i do tego pace za 69zł i więcej nie mam zamiaru płacić.

jak będą robili podwyżki to zawsze UPC jest alternatywa za podobną kwotę a dojdzie do tego np. polsaty sport m.in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W czwartek wysłałem wypowiedzenie z APS. Dzisiaj o 9 telefon z działu utrzymania klienta. Umowę mam do końca kwietnia, pakiet jaki mam obecnie to: Univers+, 6xC+,HBO i za to płacę 59 złoty. Konsultant który dzwonił zaproponował mi że dorzuci mi do mojej aktualnej oferty jeszcze cinemaxy i bede płacił 69 złoty. Coś tam zacząłem marudzić i od razu zszedł na 64 złote. Przystałem na tą ofertę.

Reasumująć mam teraz:

Univers+, 6xC+, HBO, Cinemaxy umowa na rok od lutego, cena 64PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej do tego podejść jak do gry. Samo wypowiedzenie zazwyczaj nie wystarczy a jest podstawą do dalszych działań. Nie ma się co oszukiwać, przecież idioci tam nie pracują-wiedzą, że znaczna część rezygnacji tylko po to jest składana by wymusić ponadstandardową ofertę. Jak jesteś kiepski w te klocki i Cię konsul wyczuje to po prostu przegrałeś. Interes konsultanta to klient i najlepiej z wysokim abonamentem.

 

Największe szanse negocjacyjne, moim zdaniem, mają Ci którzy NC+ mieć nie muszą a już na pewno nie za wszelką cenę.

 

@Kristoff dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristoff, bardzo dobrą ofertę dostałeś, masz multiroom?

 

Cóż, wiele zależy na pewno od konkretnego konsultanta. Jedni chcą wywalczyć jak najwyższą płatność klienta i wysoką prowizję dla siebie, inni pewnie rozkminiają że mogą dawać abonentom korzystniejsze oferty, skrócą czas rozmów i podpiszą więcej umów. Ale przyczyn pewnie jest więcej. Dużo pewnie zależy od tego jak wklepują kontakty do połączeń i tworzą bazy. Pewnie jak kończą pewną liczbę klientów to dają lepsze oferty żeby ich pozamykać i przerzucić się na kolejną paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej do tego podejść jak do gry. Samo wypowiedzenie zazwyczaj nie wystarczy a jest podstawą do dalszych działań. Nie ma się co oszukiwać, przecież idioci tam nie pracują-wiedzą, że znaczna część rezygnacji tylko po to jest składana by wymusić ponadstandardową ofertę. Jak jesteś kiepski w te klocki i Cię konsul wyczuje to po prostu przegrałeś. Interes konsultanta to klient i najlepiej z wysokim abonamentem.

 

Największe szanse negocjacyjne, moim zdaniem, mają Ci którzy NC+ mieć nie muszą a już na pewno nie za wszelką cenę.

 

@Kristoff dobra oferta.

 

 

tak napewno :)

Tylko ja ja mowie co oczekuje i tekst typu ze to nie mozliwe a za pare dni iles tam osob dostaje to szlak czlowieka trafia ale poczekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 marca to w zasadzie mija rok ile pakietow zniknelo od tamtego czasu a obserwuje ze bywa ze czesto to nowi klienci maja lepsze warunki.

 

Mnie tylko jedno interesi czy bedzie opcja ze nowy abo dostanie kartki cameleon.

Poza tym co do nowych umow nie widze podwyzej bo kolejna strata klientow zwiekszy tylko u nich antyreklame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam CANAL+ Platinum i do tego Pace 500 za 99zł. Tak jak napisałem powyżej dzisiaj propozycja Universe+ i Premium sport & film i do tego dalej Pace 500 za 99zł, czyli tyle samo ile w tej chwili. Różnica taka, że tym razem dają umowę na 18 miesięcy. Jestem w stanie wynegocjować obniżkę tej ceny albo chociaż skrócić czas trwania do roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście.

Twoje platinum to tak jak innych universe/silver + paczka 6xC+

ja mam za 69zł na rok.

co niektórym udało się to chapnąć za 59 więc spokojnie możesz 30zł negocjować...ale wiadomo- tylko z wypowiedzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...