Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako posiadacz starego pakietu Platiunum+HBO+2x multiroom dostanę pakiet Full Extra+Redlight+2x multiroom? Dodam że migrowałem dość szybko i abonament który płacę to 159zł(109zł Platyna+ 20zł HBO+10zł Mediabox+20zł 2x multiroom). Jest opcja że przedłużając już teraz umowę dostanę Full Extra+Redlight+2x multiroom w korzystniejszej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się:) oglądałem wszystkie oprócz Zakazanego Imperium. Najlepsze jest właśnie to, że taką Grę o Tron można obejrzeć już dzień po amerykańskiej premierze. Wiadomo można obejrzeć na necie ale to nie to samo co na 40 calach w wysokiej rozdzielczości:) Ciekawy jestem czy wszystkie seriale puszczają dzień po USA. Bo jak katowałem na necie Spartacusa i Czystą Krew to chyba jeszcze HBO w PL nie puszczało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
........Spartacusa i Czystą Krew to chyba jeszcze HBO w PL nie puszczało.

HBO puszczało te seriale :D

"Czysta krew" z tego co pamiętam leciał odcinek tydzień po premierze w USA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa kończy mi się z końcem lutego, wysłałem w zeszłym tygodniu wypowiedzenie. dzwonili już do mnie z nową ofertą ale podobno wypowiedzenia jeszcze nie dostali. powiedziałem, że chyba faktycznie zrezygnuję - póki co zaproponowali pakiet Universe z całą paczką C+, multiroom z jakimś mediaboxem 500GB co ma podobno tvn player za 74 zł na 18 miesięcy lub 79 zł na 12 miesięcy... niby nie jest źle bo wychodzi 20 zl taniej niż na stronie nc+ ale wciąż drogo jak na polskie realia. myślicie, że warto?

 

podpowiedzcie jak wygląda sprawa z tym multiroomem bo konsultant sam chyba nie wiedział. pytam czy muszę pozbyć się PACE'a - on na to, że niekoniecznie. pytam jak działa multiroom - on na to, że przez wi-fi. domyślam się, że PACE nie będzie się nadawał - pytanie czy faktycznie nie trzeba połączyć ze sobą przewodem dwóch dekoderów ADB i czy działa to przez wi-fi?

 

jestem trochę zdziwiony, że konsultant powiedział mi, że nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej a multiroom mam za 0zł i dekoder mediabox z nakładką tvn player też za 0zł/miesiąc. możliwe to ?? do tej pory mam umowę z cyfrą+ i dekoder PACE za który płacę 5 zł.

 

co sądzicie o tej ofercie konsultanta - 74 zł za Universe z całą paczką C+, multiroom i mediabox 500GB bez żadnych opłat aktywacyjnych na 18 miesięcy - czy jest to realne? mają do mnie dzwonić jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Gdzie te świąteczne promocje dla stałych abo?Dostaliśmy nowe/stare kanały i koniec :?::wink:

Co niektórzy liczyli na jakieś ciekawe oferty :D

Nie mówię o sobie gdyż ja jestem :jupi: z tego co mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj tak testowo ;) wysłałem maila z informacją że chce zmienić pakiet na Full Extra, obecnie mam gold +6xc+ + multiroom premium za 99zł, umowa do końca kwietnia ;), także chciałem się zgodzić płacić 20zł więcej, ale dostałem odpowiedź:

 

"obecnie nie mam możliwości przedstawienia Panu takiej oferty. Jednocześnie informuję, że niebawem skontaktuje się z Panem Konsultant, aby zaproponować atrakcyjną ofertę."

 

także widać nc+ jest bogatą firmą skoro nowym/migrujacym daje to co ja mam za "pół ceny", a odemnie nie chcą dodatkowych 20 złociszy ;)

Poczekam do przyszłego tygodnia na ten "kontakt niebawem", choć to "niebawem" wygląda raczej na koniec umowy, w razie braku zacznę gnębić telefonicznie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można według zasad jakie obowiązywały w Cyfrze wziąć pakiet Ekstra tzn. dobieram teraz i za ten miesiąc nie płacę a pod koniec stycznia który jest płatny rezygnuję?

 

Niestety nie można, tak mi powiedzieli na infolinii. Ale ponieważ wyraziłem zainteresowanie tym pakietem to zaproponowali mi...pakiet Universe + 6xC+ + HBO na 6 msc gratis za 69 zł.

Obecnie miałem Comfort+ + 6xC+ za 54,9 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie brakuje trochę tutaj opcji na święta dla abonentów. W tamtym roku bodaj na 2 miesiące dostałem Cinemaxy i Filmboxy za 0. Oczywiście dzięki Forumowiczom, którzy tu sami chyba zainicjowali tą akcję! A w tym roku cisza. Nikt nie pyta o takie pakiety za 0 na święta. Czyżby wszyscy dostali za free przy umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja Ekstra jest dostępna dla nowych jako bonus promocyjny.

Potwierdzam, sam po wysłaniu e-maila dostałem telefon. Oferty Ekstra+ nie ma dla aktualnych abonentów jako opcji dodatkowej. Miła Pani zaproponowała mi w zamian Universe+ za 49zł i przedłużenie umowy o 12 miesięcy. Po usłyszeniu tego ostatniego elementu rozmowy równie mile podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile realne jest dobranie przy przedłużeniu umowy drugiego pace 500gb? Teraz mam mam multiroom po cyfrze z pace na wynajem i sagecom na własność.

Wczoraj dzwonili do mnie w sprawie w sprawie przedłużenia i proponowali dodatkowego sagecoma na wynajem. Próbowałem wynegocjować pace, ale konsultant twierdził, że nie da rady. Ew. jest inny sposób, żeby dostać tego pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...