Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda,dziś przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu , wcześniej multihouse 1 umowa extra z canal+,eleven,mistrzowska piłka 46,90 na module ,multimanpack za 0 zł z reklamacji na całą dwuletnią umowę 

,2umowa Pakiet Relax 14,90 z premiumbox i dysk,teraz 1 umowa extra z canal+ 45 zł,eleven 11,90, SuperSport 20 zł,multimanpack 5zł,canal+4k za 0zł,filmbox na 2miechy automatycznie się wyłączy, moduł 0zł,całość 81,90zł druga umowa bez zmian , podwyżka jest nieunikniona niestety,życzę powodzenia w negocjacjach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, stanley840 said:

Dzisiaj telefon z ofertą:

Superpremium 4K 109,99zł

Viaplay Medium (Liga Angielska): 10zł

Liga Mistrzów: 20zł

Moduł CAM: 0zł

Suma: 139,99zł

Czy to jest maks co można dostać??

 

A co miales dotychczas jesli mozna zapytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca listopada 2024. Extra+ Canal+ MR,  dekoder z dyskiem za 69,99 zł. Na czas nieoznaczony mam wyliczone 73,99 zł a consul proponuje to samo za 81,99 zł. Czyli najsensowniej zostać na czas nieoznaczony, mam miesiąc na wypowiedzenie i możliwość skorzystania z nowej promocji. Czy pozostając na okresie nieoznaczonym coś tracę, czy ceny nie wzrosną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam poniższy pakiet. Koniec umowy 31.10. Z Canal + od 2016 r.

 

OPTIMUM+ Z CANAL+ 70,00
VIAPLAY 5,00
ELEVEN SPORTS 11,90
MULTIROOM STANDARD 20,00 (za 3 dekodery)
NAJEM 4K DUALBOX+ 5,00

 

Łącznie do tej pory : 112 zł. Ogólnie chciałbym przedłużyć, natomiast wiadomo - możliwie jak najtaniej.

 

Dziś pierwszy telefon z infolinii, za to samo 132 zł - i podobno że mniej się nie da.

 

Da się wyciągnąć coś mniej ? Bawić się w wysyłanie pisma z prośbą o rozwiązanie umowy ? To może coś pomóc ? Czy gra niewarta świeczki i szkoda czasu i kombinowania ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przedłużyłem umowę,która obowiązywałaby jeszcze do końca stycznia. Chodziło mi o mocny zjazd z ceny ,poprzednio 178 zł tj. pakiet optimum+, Canal+, max, Netflix,Viaplay, player, filmbox i Eleveny. Dekoder ultrabox. Nie oglądam kanałów linearnych (prócz sportu) więc poprosilem o najniższy pakiet Entry+, do tego Canal Plus 4k, max standard i Netflix na dwa ekrany. Koszt 100zl. Jeśli to komuś pomoże to rzeczywiście można zejść na niższe pakiety oczywiście o ile umowa się niedługo kończy.

Ps. Dzisiaj dzwoniłem z zapytaniem czy sport Extra za 20zl i multiMan pack z E11 za 25zł to ceny ostateczne - odpowiedź - niestety tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lisekbartek napisał(a):

Witam. Posiadam poniższy pakiet. Koniec umowy 31.10. Z Canal + od 2016 r.

 

OPTIMUM+ Z CANAL+ 70,00
VIAPLAY 5,00
ELEVEN SPORTS 11,90
MULTIROOM STANDARD 20,00 (za 3 dekodery)
NAJEM 4K DUALBOX+ 5,00

 

Łącznie do tej pory : 112 zł. Ogólnie chciałbym przedłużyć, natomiast wiadomo - możliwie jak najtaniej.

 

Dziś pierwszy telefon z infolinii, za to samo 132 zł - i podobno że mniej się nie da.

 

Da się wyciągnąć coś mniej ? Bawić się w wysyłanie pisma z prośbą o rozwiązanie umowy ? To może coś pomóc ? Czy gra niewarta świeczki i szkoda czasu i kombinowania ? 

Dobierałeś do tego Ligę Mistrzów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Dobierałeś do tego Ligę Mistrzów? 

Dzięki serdeczne, teraz zrozumiałem, że polsaty premium gdzie była Liga Mistrzów są 'bezużyteczne', gdyż LM przeszła do Canal +. Czyli wychodzi na to, że do tych 132 zł jeszcze pewnie dorzucą mi opłatę za kanały transmitujące LM. Z tego co czytam, kosztują one bodajże 20 zł. Czyli co, miałem swój pakiet za 112 zł, teraz zaproponują mi go za 152 zł !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lisekbartek napisał(a):

Bawić się w wysyłanie pisma z prośbą o rozwiązanie umowy ?

Aaaaa no to oczywiście że trzeba wysłać. 

Dopiero wtedy jest o czym rozmawiać 

Skoro bez wypowiedzenia jesteś to szkoda twojego czasu. 

DUK kontaktuje się dopiero wtedy z lepszymi cenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2024 o 19:32, stanley840 napisał(a):

Dzisiaj telefon z ofertą:

Superpremium 4K 109,99zł

Viaplay Medium (Liga Angielska): 10zł

Liga Mistrzów: 20zł

Moduł CAM: 0zł

Suma: 139,99zł

Czy to jest maks co można dostać??

 

Też dostałem taką ofertę ale odrzuciłem, umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane

 

W dniu 3.09.2024 o 20:09, mikoko napisał(a):

Ja bym brał. Sam się czaję na na taką ofertę

Nie wiem czy dobrze zrobiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja dziś przedłożyłem na poniższych warunkach:

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Max Podstawowy 0 zł 3 m i 19,99 zł/m dla Abonentów (06/24), Super Sport 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Viaplay Medium 10 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20).

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ RACHUNEK: 86,79  zł

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

 Prosze Was kolejny raz o radę. Otóż mój Dziadek takze jest abonentem Canal+, ale ma już 93 lata. Wkrótce kończy mu się umowa. Jestem upowazniony do działań w jego imieniu więc w sieprniu złożyłem wypowiedzenie Jego umowy ( w celu osiagnięcia lepszej oferty przy przedłużeniu ). Obecnie Dziadek ma pakiet Extra+ za który płaci 87 zł ( w tym 2 zł za wynajem dekodera ). Dziś dzwonili do Dziadków i proponują ten sam pakiet, ale 10zł taniej. Czyli pakiet Extra+ za 77zł. Czy to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thiago83 takie ceny to chyba z Canal+. Bo sam Ekstra+ to drogo. 

No i pytanie czy chce też Ligę Mistrzów. 

Najlepiej jakbyś wpisał poszczególne elementy umowy/pakietu wraz z cenami. Wtedy moglibyśmy coś więcej doradzić. 

Takie info chociażby na rachunku można znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, k05 napisał(a):

@Thiago83 takie ceny to chyba z Canal+. Bo sam Ekstra+ to drogo. 

Najlepiej jakbyś wpisał poszczególne elementy umowy/pakietu wraz z cenami. Wtedy moglibyśmy coś więcej doradzić. 

 

Tak, przepraszam mój błąd. Oczywiście chodziło o pakiet Extra+ z Canal+.

Obecna oferta wygląda nastepująco:

 

Pakiet Extra+   54,99zł

Canal+ 19.99zł

Najem Wifibox+ 2zł

 

Razem 76,89zł. Warto przedłuzyć w tej cenie?

 

Co do Ligi Mistrzów to Dziadek sam nie wie, Namiętni eogląda lige polską, reszta go tak średnio interesuje. Konsultant powiedział, że i tak cena za LM to 20zł nie niegocjowalna więc moge to włączyć później w każdej chwili, a na razie jakby Dziadek chciał LM to bedzie miał po jednym meczu w tvp lub w c+ famili. Takze na razie bysmy przedłużali bez LM.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thiago83 pakiet Extra+ najtaniej można mieć za 44,99zł. Może spróbować zejść chociaż o 5zł do 49,99zł. 

Znajomy ostatnio tak próbował o 10zł obniżyć i konsultant zaproponował "spotkajmy się na połowie" i zgodził się na 5zł mniej. 

No i najem spróbować można za zero. Jak ponarzekasz, że sprzęt kiepski to pewnie i to zrabatuje. 

Cena za C+ najnizsza z możliwych, więc tu się nic nie da zrobić.

A Liga Mistrzów tak jak piszesz - póki co sztywna oferta 20zł na zobowiązaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...