Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Vaniliovsky napisał(a):

Wrzucam jeszcze raz może komuś się przyda: \

 

 

 

Super Sport - 5zł

Największe wprowadzanie w błąd jest właśnie tutaj. Dlaczego obok nie zostało napisane, że otrzymane w ramach reklamacji? 

 

Jesteśmy w wątku oferty dla stałych abonentów, wiele osób wchodzi tutaj i widzi takie sformułowanie i co sobie myśli? Jest oferta SuperSport za 5 zł i będę o taką walczył. Wtedy zaczyna się szarpanina z konsultantami o otrzymanie takiej oferty. A rzeczywistość jest zgoła inna, bo takiej oferty dla osób, które będą przedłużały umowę nie ma. 

 

A oferta HBO z Max Standardowy za 5 zł/m jest dostępna dla osób które nie miały dotychczas takiej opcji w swojej ofercie, po drugie jest dostępna tylko po spełnieniu określonych warunków podczas przedłużania umowy.

Edytowane przez JedynyTaki
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, JedynyTaki napisał(a):

A oferta HBO z Max Standardowy za 5 zł/m jest dostępna dla osób które nie miały dotychczas takiej opcji w swojej ofercie, po drugie jest dostępna tylko po spełnieniu określonych warunków podczas przedłużania umowy.

 

Jakie są te określone warunki podczas przedłużania umowy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonicznie zgodziłem się, lecz jeszcze nie kliknąłem akceptuj, wypowiedzenie nie było wysłane, umowa do końca września. Co sądzicie, klikać?

 

Relax+ za 14,99 zł (oczywiście po zgodzie marketingowej i na e-rachunek)

CANAL+ 30 zł

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł

Eleven Sports 11,90 zł

HBO i Max Standardowy 25 zł

Super Sport 0 zł 1 m i 20 zł

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł

---

całość 106,9 zł

 

Wcześniej miałem:

Nowy Start+ 14,99 zł

CANAL+ 25 zł

Eleven Sports 11,90 zł

HBO i HBO GO 20 zł/m

Mistrzowska Piłka za 10 zł

Najem ultraBox+ 0zł

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł

---

całość 86,89 zł

 

 

Zastanawiam się w sumie, czy nie wyrzucić z tego pakietu HBO, bo normalnie można mieć za 25 zł/miesiąc ...

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej Ci się opłaca wziąć Optimum za 25zł i Canal+ wtedy za 20zł. Cenowo wychodzi to samo za więcej kanałów. Za dysk widziałem, że ludzie dostawali 0zł przy Optimum. 

 

Pytanie czy Ci taką ofertę dadzą. 

 

HBO z maxem - tu pytanie czy planujesz korzystać z niego bez przerwy do końca zobowiązania. Jak tak to można brać, jak nie to lepiej wykupić bezpośrednio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Posiadam 

Pakiet SuperPremium+ 4K -109,99

Viaplay  0zł

multiroom Standard  x2  (20 zł) ( 2 dekodery Wifi box)

Mistrzowska Piłka 0zł 

Dekoder Ultrabox 4 k  5zł 

Najem Dysk 4k           5zł 

              Razem : 139,99

 

Obecna propozycja 

Pakiet SuperPremium+ 4K    ( Hbo i HBO MAX, Canal +, Kanały FilmBOX Pack, Eleven Sport) 119,99 zł

Super Sport 0 zł ( 1 m ) później 20 zł do końca umowy 

Multiroom Standard 20 zł x2 

Dekoder Ultrabox 4K 5 zł 

Najem Dysk 4K 5 zł 

                   Razem : 169,99

Czy to dobra oferta , czy można zejść coś z ceny multiroom?

    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam trzy pytania w zakresie przedłużenia dodatkowej umowy (MultiHouse?) po poprzednich Cameleonach. Aktualnie dodatkowa umowa to Extra+ 15 zł, paczka C+ (bez 4K) 20 zł i dekoder 4K Ultra Box+ 5 zł -> całość 40 zł. I teraz:

1) da się tą umowę utrzymać (kontrakt do końca września, wypowiedzenie złożone) w tej samej cenie?

2) pakiet podstawowy (tu Extra+) na dodatkowej umowie MultiHouse musi być taki sam jak na umowie podstawowej? (obecnie tam też mam Extra+ ale wolałbym zejść na Optimum+)

3) czy przy ew. rezygnacji z umowy podstawowej można zostawić sobie tylko powyższą dodatkową (Extra+ z C+ i dekiem) bez utraty zniżek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam obecnie:

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ za 79,99

HBO za 0

HBO MAX za 0

Mistrzowska piłka za 0

Eleven Sports za 11,90

WIFI PREMIUMBOX+ z dyskiem za 0

 

Co w chwili obecnej mogę ugrać chcąc zachować to samo, włącznie z ligą mistrzów?

Zainteresowała mnie też opcja Netflixa, za którego płace osobno. Może lepiej go wziąć w pakiecie, jeśli wychodzi lepiej.

 

A drugie pytanie to na jaki numer mogę dzwonić w sprawie oferty? Mam umowę do końca sierpnia i nikt nie dzwoni. Tzn może dzwonią, ale telefon mi spamy odrzuca, więc sam chciałbym do nich zadzwonić i zapytać co u nich słychać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę na mailu , trzeba tylko ją zaakceptować , lecę dalej z superpremium 4k. wstawiam Wam tutaj co dali a dali to co miałem do tej pory. Dostałem info , ż oprócz Soundenca , Cinemax i Hustlera na pół roku gratis - te 3 kanały nic innego nie można dorzucić :)  Chciałem na pół roku Viaplay ale nie ma już ponoć takiej oferty.  Jedynie info o którym nie wiedziałem , to na canal+ 360 , który mam będą puszczane w każdej kolejce po dwa mecze LM - bardziej chyba jeden no ale miły pan z infolini tak powiedział. Ogólnie chyba to klepnę bo nie widzę sensu szarpać się z nimi o kilka pln. 93cfee32321e48a0f5df51381a0b6ab70b5b3de6

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Będę negocjował przedłużenie umowy dla teściów. 

Obecnie - 35 zł

Optimum+ - 35 zł

BBC Player - 0 zł

Canal+ Family - 0 zł

NAJEM 4K DUALBOX+- 0 zł.

 

Potrzebują Multroom i 2 podstawowe dekodery, które można wykorzystać w multiroomie. Ile minimalnie mogą zapłacić za przedłużenie?

 

Pozdrawiam,

Szymon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam

PAKIET EXTRA+CANAL+(6)LIVE - 72,50 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0zł

CANAL+4K ULTRA HD 0zł

MULTIROOM STANDARD 10zł

NAJEM DYSK 3zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 3zł

za całość płacę 107,50zł

 

Propozycja z dziś

 

Relax+ za 29,99 zł  
CANAL+ za 19,90 zł/m 
Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L
Super Sport 0 zł 1 m i 20 zł/m dla Abonentów (07/24)
Viaplay Medium+ 29 zł/m dla Abonentów (08/23)
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

wychodzi 115,89zł/msc

Dostałem jeszcze propozycje z extra za ponad 140zł/msc według mnie kiepskie oferty. Co mógłbym tutaj lepszego ugrać? ewentualnie zostając z extra? Viaplay strasznie drogie zwłaszcza, że schodzę z całego na medium i 10zł podwyżki... to już lepiej wziąć entry z full sportem za 95zł z dekoderem 4k i multiroomem. Umowa do 31 lipca, wypowiedzenie wysłane, ale w lipcu i umowa do końca sierpnia w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...