Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawlo77 Trzeba walczyć o swoje według mnie i jak masz Optimum+ z Dopełnieniem do Extra+, to negocjuj o odtworzenie i może się uda. Zawsze to 10 zł taniej niż bazowe Extra+ za 44,99 zł. W CANAL+ liczą, że wiele klientów bez oporu przejdzie na opcje 10 zł droższą. Wiadomo jak się nie uda, to utrzymaj Optimum+ za 24,99 zł/m lub przejdź ewentualnie na Extra+ za 10 zł drożej, czyli za 44,99 zł, ale zaczynaj walkę od negocjacji o utrzymanie warunków.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To pewnie troszkę stabilniejszy niż wifi box, bo mój czasem się wiesza i nie można przełączyć kanałów, no i 4k.

Właśnie za wygodę użytkowania i 4K dopłaca się 5zł w stosunku do zwykłego multiroom.
@Pawlo77 Trzeba walczyć o swoje według mnie i jak masz Optimum+ z Dopełnieniem do Extra+, to negocjuj o odtworzenie i może się uda. Zawsze to 10 zł taniej niż bazowe Extra+ za 44,99 zł. W CANAL+ liczą, że wiele klientów bez oporu przejdzie na opcje 10 zł droższą. Wiadomo jak się nie uda, to utrzymaj Optimum+ za 24,99 zł/m lub przejdź ewentualnie na Extra+ za 10 zł drożej, czyli za 44,99 zł, ale zaczynaj walkę od negocjacji o utrzymanie warunków.

Dostanie optimum za 24.99 Viaplay za 10 i c+ za 25 a w takiej konfiguracji dopełnienie nawet za 10 będzie już nieopłacalne :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Tylko jak ktoś ma Multiroom za 0 zł/m na wifiBoxie+, to jak chce zmienić na lepszy dekoder, to nie dopłaca 5 zł/m więcej, tylko wzrasta wtedy po wymianie rachunek aż o 15 zł/m więcej. Brakuje po prostu ofert z większym rabatem wymiany dodatkowego dekodera na lepszy dla klientów darmowego Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak brałem mmp+eleven  to jakoś nie było dobrej oferty na sam  eleven nie pamiętam chyba 15,90 chcieli więc wziąłem w pakiecie.

Ok  ja niestety nie mam Multirooma po cyfrze za 0.Dawno temu zdałem jedna z kart i to był błąd😀 więc zaczynam od 10 zł, 

Dzięki wszystkim za cenne informacje czekam na ruch canal+.Będę informował na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Paczkę CANAL+ można też wynegocjować za 19,90 zł przy pakiecie Optimum+ za 24,99 zł.

@Pawlo77 Jak będziesz negocjował, to będziesz wiedział jakie masz składane ceny za ofertę. Trzeba zawsze zaczynać negocjacje od maksimum ile się da wyciągnąć, a jak się nie uda, to wiadomo weźmiesz inną opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Tylko jak ktoś ma Multiroom za 0 zł/m na wifiBoxie+, to jak chce zmienić na lepszy dekoder, to nie dopłaca 5 zł/m więcej, tylko wzrasta wtedy po wymianie rachunek aż o 15 zł/m więcej. Brakuje po prostu ofert z większym rabatem wymiany dodatkowego dekodera na lepszy dla klientów darmowego Multiroom.

To racja jeśli MR jest za 0 to nie warto wymieniać.

Przy optimum za 24,99 dostaniesz Viaplay za 10 lub nawet za 15 i wyjdzie to samo co przy ekstra jeśli nie drożej
Bez Viaplay negocjowałbym optimum za 24,99 z dopełnieniem do ekstra.
Jeśli optimum z Viaplay to utrzymanie 24,99+5 za wiaplay raczej nierealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Paczkę CANAL+ można też wynegocjować za 19,90 zł przy pakiecie Optimum+ za 24,99 zł.
@Pawlo77 Jak będziesz negocjował, to będziesz wiedział jakie masz składane ceny za ofertę. Trzeba zawsze zaczynać negocjacje od maksimum ile się da wyciągnąć, a jak się nie uda, to wiadomo weźmiesz inną opcję.

Można optimum za 24+c+ za 19,90 ale wtedy nie dostaniesz mistrzowskiej piłki za 0 tylko za 5 i na jedno wyjdzie.
Negocjować można wszystko ale nie wszystko się dostanie:)
Ok spróbuję zatem od optimum z rabatem na dekoder i dołożeniem viaplay.ostatnio miałem umowę na 12miesiecy ( jakoś tak było korzystniej w prowadzonych negocjacjach) więc może jak będzie na 24 to coś ugram.

Ja też mam poczucie że przepłacam 5zł ale niedługo sam Viaplay będzie kosztował więcej niż ekstra+ dlatego chyba już się z tym pogodziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka dni spokoju i nikt się nie interesował mną. Jednakże od paru dni nawet po 2 telefony z propozycjami. Cały czas wałkują jak mantrę, że moja oferta jest wycofana (czasem od 1 dnia miesiąca czasem kilka dni później) bo mają zmiany w cenniku. Proponują w zamian za nowy comfort który był w ceni 29.99 optimum za 34.99. Jak mówię, że chcę optimum za 24.99 to jedni mówią, że nie ma i nie było takiej oferty a inni, że były takie oferty ale po podwyżkach już nie ma czegoś takiego. Dzisiaj złożyłem w salonie wypowiedzenie i proponowali to samo tylko z paczką c+ do końca roku. kilka godz później telefon z nr kom 799 626 595 i rozmowa z gościem, że w tym mies przedłużył ze 200 umów i nit nie dostał takiej oferty ani nawet o taką nie pytał. Spytałem o fakt, że coraz więcej ludzi nie chce przedłużać umów powiedział, że jest tak zawsze po okresie wakacyjnym po czym powiedział, że jakiś czas temu po rozmowie z kierownikiem dał jednemu człowiekowi optium za 29.99 i to jest max co mógł dać komukolwiek. Umowa kończy się z końcem miesiąca więc do końca listopada mam czas. Pytanie tylko czy jest szansa ugrać optimum w tej cenie i przejść z własnego pace na darmowy moduł lub bez modułu i później pytać o dopełnienie do e. Może od razu pytać o dopełnienie na start po wygaśnięciu promocji na e walczyć o nie za 10zl. Do tej pory, żadnych konkretów nie wyczytałem tylko to, że na konferencji radzą rezygnację z dopełnień, ale dają co poniektórym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale paczkę c+ masz za 25 a nie za 19,90.
Negocjuj jak Ci wygodniej, ja tylko podaje najkorzystniejsze w miarę realne opcje:)
Jeśli uda się dostać „więcej za mniej” to tylko się cieszyć :)

7 godzin temu, malyszadam napisał:
Miałem kilka dni spokoju i nikt się nie interesował mną. Jednakże od paru dni nawet po 2 telefony z propozycjami. Cały czas wałkują jak mantrę, że moja oferta jest wycofana (czasem od 1 dnia miesiąca czasem kilka dni później) bo mają zmiany w cenniku. Proponują w zamian za nowy comfort który był w ceni 29.99 optimum za 34.99. 


Comfortu już nie ma.

Dopełnienia za 10 dostają narazie tylko Ci którzy umowę przedłużyli na długo przed podwyżkami ale jak komuś nie zależy na Viaplay to nadal walczyłbym o dopełnienie optimum do ekstra.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Potrzebuje informacji czy jest szansa ugrać taki skład:

-Extra+ z Canal+ (wszystkie) za 82,50 zł

-Mistrzoska Piłka za 5 zł

-Eleveny za 11,90 zł

-Canal+ 4k za 0 zł

Stary multiroom( łącznie 2 dekodery) za 0zł. Wi-fi box oraz bardzo stary dekoder z kartą cameleon.

 

Płacę obecnie 99,40 zł.

 

Chciałbym pozostać w takim pakiecie + dobrać Viaplay oraz ten stary dekoder wymienić na sprzęt 4k(bez dysku). Oba urządzenia będą pracować w domu.

 

Czy jest szansa na kwotę rzędu 110, max 120 zł?

 

Czy za dekodery będę płacił, godzac sie na oddanie starego sprzętu i kart cameleon? Wypowiedzenie złożone.

 

Dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dekoderów do multiroom? 2?

Główny za 0

Dodatkowe w 4k minimum 15 zł 

Cena przy dwóch dekoderach multiroom 4k to około 130 zł a z Viaplay to kolejne kilka / kilkanaście złotych. 

Możesz też zostawić sobie wifibox za 0 w multiroom. Każdy kolejny płatny. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, PawelTSW napisał:

Ile dekoderów do multiroom? 2?

Główny za 0

Dodatkowe w 4k minimum 15 zł 

Cena przy dwóch dekoderach multiroom 4k to około 130 zł a z Viaplay to kolejne kilka / kilkanaście złotych. 

Możesz też zostawić sobie wifibox za 0 w multiroom. Każdy kolejny płatny. 

Dzięki za info

 

Mam łącznie 2 dekodery. Główny chciałbym 4k (bez dysku) a ten do multiroom standardowy wifibox.

 

Czyli jest szansa na jakieś 120 zł w tym ukladzie z Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, _Artek_ napisał:


Właśnie za wygodę użytkowania i 4K dopłaca się 5zł w stosunku do zwykłego multiroom.
Dostanie optimum za 24.99 Viaplay za 10 i c+ za 25 a w takiej konfiguracji dopełnienie nawet za 10 będzie już nieopłacalne :))

A dlaczego nie opłacalne? Przecież na to damo wychodzi.  Lepiej zostać chyba przy tańszym pakiecie, niż z VP za 5. Za 2 lata po tak drastycznej podwyżce z 34 na 55 i tak nie dostanie za 5, 10 czy 19.

 

15 godzin temu, django napisał:

@_Artek_ Paczkę CANAL+ można też wynegocjować za 19,90 zł przy pakiecie Optimum+ za 24,99 zł.

Paczka C+ jest teraz za 25. Ten kto ma za 19,99, to ma szansę zostać z tą ceną. Zapytać zawsze może. 

Edit.

Jednak dają za niecałe 2 dych C+ 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, _Artek_ napisał:

Do optimum za 24,99 paczki c+ za 19,90  i mistrzowską za 0 na pewno nie dostanie chyba że z mistrzowską piłką za 5.  

Chyba raczej wcale nie dostanie C+ za 2 dychy, bo ma za 25, a C+ właśnie podrożał do 25.

Godzinę temu, andrzejgun napisał:

....Czyli jest szansa na jakieś 120 zł w tym ukladzie z Viaplay?

Masz szansę na VP za 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś pierwsza propozycja optimum za 29 ( było 24) c+z 19,99 ( było 25) więc finalnie to samo.VIA Play za 5 zł pozostałe bez zmian z wyjątkiem dopełnienia do extra niby nie ma szans. Nie chcą zrabatowac dekodera na 0. Całość 95 zł. Uwzględniając informacje z forum gdyby zgodzili się na rabat dekodera to bym przedłużył, a tak na razie podziękowałem.umowa na 2 lata.Jak sądzicie czy przy pozostaniu przy optimum nie zwiększając na extra mogę ugrać  opłatę za dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...