Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Zmiany w ofertach przedłużeniowych dopiero w drugiej części października :) choć część ofert już teraz jest przyblokowanych. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam Comfort+ oraz dopełnienie do Extra+ za 10 zł wraz z multiroom na starych zasadach Canal+ w cenie 32,50 zł, umowa wypowiedziana i kończy się 30 września. 

 

Dziś zaoferowali Comfort+ na głównym dekoderze za 22,50, druga umowa z pakietem Extra+ za 15 zł.

 

Druga oferta nowy dekoder 4K z dyskiem 1Tb+Comfort+ oraz Pakiet Canal+ za 52,50 zł, do tego druga umowa dekoder WiFi PremiumBox z pakietem Extra+ za 15 zł czyli w sumie za 67,50 zł.

 

Można ugrać coś lepszego? Idzie dostać jeszcze jakieś dodatkowe pakiety za Free w przypadku tej ofert za 67,50 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką radę dla przedłużających: zobaczcie na Wasze obecne umowy, ile będziecie płacić po okresie oznaczonym. Mnie męczyli telefonami z ofertą 20pln droższa, a okazuje się, że jak nic nie będę robił, to zapłacę 5 PLN drożej z umową na czas nieokreślony... To może być sposób na podwyżki w październiku.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, może komuś pomoże:

Dotychczas umowa po cyfrze z cameleonami extra+c+HBO+mp+Multiroom 79,9

 

Nowa umowa 79,9 +5zl za nowy dekoder 4k bez dysku,a w tym:

 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze przedłużenie na 24 miesiące:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Superpremium+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, SunDance HD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99  zł

Edytowane przez adamo71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, red_fork napisał:

Mam taką radę dla przedłużających: zobaczcie na Wasze obecne umowy, ile będziecie płacić po okresie oznaczonym. Mnie męczyli telefonami z ofertą 20pln droższa, a okazuje się, że jak nic nie będę robił, to zapłacę 5 PLN drożej z umową na czas nieokreślony... To może być sposób na podwyżki w październiku.

No u mnie dokładnie tak jest 5 zł różnicy. Nie ma sensu nic podpisywać, szarpać też się z nimi nie zamierzam, albo sami coś zaproponują albo będą mieć multum abo na nieokreślonym. Nie będą znać dnia ani godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _Artek_ napisał:

skąd wy bierzecie ten hbo max za 0

kiedyś dawali niektórym hbo za 0zł i pozniej przy przedluzeniu dają dalej.Jak ktoś nie miał za 0zł to nie ma szans.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Z końcem września wygasa mi umowa. Wypowiedzenie złożone.

Aktualnie mam: 

Extra+

Wszystkie c+

Mistrzowska Piłka

Eleveny

Multiroom standard

Aktualnie płacę 111,89 zł.

 

Dziś dostałem ofertę w tej cenie + Viaplay za 0zl.

 

Czy to jest dobra oferta? Czy można z tego coś jeszcze urwać lub będą w stanie coś dorzucić?

 

Dzięki za informację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mikolaj223 napisał:

Czy idzie entry+ dorwać jeszcze za 9,99zł + dekoder za 0zł? Czy raczej można pomarzyć?

Też jestem zainteresowany tym pakietem i paczką C+ 4K.

Ale coś dawno nikt nie przedłużał podobnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...