Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, _Artek_ napisał:

Jak dla mnie drogo ale nie ma tragedii, a Pani Izabela pewnie już nie zazna spokoju. ;D
Ten Viaplay za 0 to faktycznie bardzo teoretyczny ( wciskają za 19 tylko inaczej rozpisują cennik). :D

Tam to w ogóle Cyrk. Strona nie powinna się nazywać Canal+ Polska grupa fanów, tylko Canal+ Polska grupa sprzedawców C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman

Mnie lubią, i już mi drugi konsultant powiedział że wiedzą że orientuje się w ofertach...:D  Dorzuciłem mu nawet kilka złotych i powiedziałem 154, ale już nie chciał ze mną rozmawiać, bo powiedział, że takich ofert już nie ma... 3 dni temu były, ale już nie ma. ;D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grudnia mam czas jak nie to będę negocjował z nieokreślonego, spokojnie ;D 
Ale Pan mnie rozbawił bo powiedział że już więcej z duk nikt do mnie nie zadzwoni :D jeśli ktokolwiek z duk czyta to forum to pozdrawiam serdecznie ;D 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ircios napisał:

Musi z czegoś żyć, i inni co tam oblegają ta grupę. Wiadomo. To nie DUK.

W salonie ciężko o abonenta,  to w sieci się łapie sporo nieświadomych. 

Ja z mojego doświadczenia mogę stwierdzić, że jeszcze chyba nigdy nie przedłużyłem umowy z konsultantką. Zawsze finalna oferta jest od faceta. 😉

W tym roku miałem rozmowe z jedną panią - to tak patrzac z boku była po prostu chamska. Jak powiedziałem, że nie akceptuje jej oferty to na koniec rzuciła słuchawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _Artek_ napisał:

Exstra+
Canal+ z canal+4k
Mistrzowska piłka
Netflix 4k
Eleven
Viaplay 
multiroom High standard 
 

Przy wypowiedzeniu, szanse, ze dostaniesz co chcesz w połowie miesiaca to 50%. W ostatnich 2 dniach 90%.

Także na spokojnie.

Teraz, k05 napisał:

@_Artek_ bierz VipMaxa 4K za 229zł i problem z głowy, a nie dywagacje od kilku dni po kilka godzin dziennie. 😂🤣

Przy tej cenie to na tym forum też miałbyś status VIP MAX. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Martinos napisał:

Przy wypowiedzeniu, szanse, ze dostaniesz co chcesz w połowie miesiaca to 50%. W ostatnich 2 dniach 90%.

Także na spokojnie.

No już Pan powiedział że nikt z DUK do mnie nie zadzwoni więc trzymam za słowo ;D 
Nawet już im te dopełnienia odpuściłem i dalej. nic. :)

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _Artek_ napisał:

No już Pan powiedział że nikt z DUK do mnie nie zadzwoni więc trzymam za słowo ;D 
Nawet już im te dopełnienia odpuściłem i dalej. nic. :)

oni notują służbowo przebieg każdej rozmowy, składają raport, ty tego nie widzisz oni owszem oraz i historie prób składania ofert.

za którym razem konsul po przeczytaniu że odrzucasz ofertę a niema innej, nie dzwoni bo niema sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze przedłużenie na 24 miesiące:

Optimum+ - 24,99 zł

CANAL+ - 19,90 zł

Mistrzowska Piłka - 5 zł

Multiroom - 0 zł

4K UltraBOX+ bez dysku - 0 zł

Dysk PVR 1 TB - 5zł

Viaplay 0 zł za październik, potem 19 zł

 

Poprzednio miałem to samo co powyżej (oczywiście bez Viaplay).

Dodatkowo miało być HBO MAX na 3 miesiące i CANAL+4K za 0 zł, ale kanały nie świecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LorDx napisał:

oni notują służbowo przebieg każdej rozmowy, składają raport, ty tego nie widzisz oni owszem oraz i historie prób składania ofert.

za którym razem konsul po przeczytaniu że odrzucasz ofertę a niema innej, nie dzwoni bo niema sensu.

jak mają dzwonić codziennie z droższą ofertą to już lepiej niech w ogóle nie dzwonią......:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
10 minut temu, _Artek_ napisał:

Do wyciągnięcia przynajmniej do końca września spokojnie. 

Zapomnij, a później tym bardziej.

 

Extra+ - 44.99   (chyba, że zrobisz Optimum+ i dopełnienie do Extra to 34,99, choć teraz i o to już ciężko) 
Canal+ z canal+4k - 19.90
Mistrzowska piłka - 5
Netflix 4k - 55
Eleven - 11.90
Viaplay - 0 (może być ciężko przy składaku) lub 19
multiroom High standard -15

 

Razem masz przy Extra+ 170,79 (przy viaplay za 0 zł masz 151,79), chyba że uda Ci się dostać Optimum+ z dopełnieniem to będziesz miał dychę mniej od tych cen. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...