Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ircios napisał:

Że tak zapytam.... Co robiłeś przez 2 lata aby znać oferty? A zwłaszcza przez 3 ostatnie miesiące?

Przecież codziennie są podawane oferty. Zawsze możesz sobie którąś upatrzyć i negocjować. 

Zawsze możesz zejść z E+ na niższy pakiet i dobrać opcje, które Cię interesują.  HBO nie dostaniesz za 0. Ewentualnie gdybyś przedłużał ten sam zestaw co masz,  to szansa na HBO 5 m.za free.

 

Szczerze? Nie chciało mi się śledzić. Nie miałem do tego głowy. Telefonów od ludków z c+ też nie odbierałem i nawet nie wiem co mi proponują 🙈(wiem, wiem, jestem niepoważny🙃) Zaraz mi się umowa kończy i dopiero teraz zacząłem zajmować się tematem. Wszystko na ostatnią chwilę... Chyba dam najpierw wypowiedzenie i zobaczymy, czy będą dzwonić z DUK-a. Bo teraz oni każą do siebie dzwonić, a ja nie wiem co teraz jest dobrą ofertą i co mogę ugrać (dopiero dzisiaj coś poczytałem)

 

A  jeszcze tak z ciekawości. Ten sam pakiet, tylko po zejściu do optimum+, z extra+ za ile powinienem dostać?

 

W każdym razie dzięki panowie @PawelTSW @ircios 👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wasyyll@o2.pl napisał:

Ciezko jest ugrac zejscie z Superpremium 4k + MP i Mediabox w cenie 109.99zl na Extra+ C+ (moze byc bez 4k) HBO z Max oraz MP za 80zl?

Schodziłem właśnie z tego pakietu z tym dekoderem, to dostałem:

Extra+ 49,99 zł 15 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam pakiet Nowy Comfort + dopełniony do Extra+ z Canał+.  W cenie 2 osobne dekodery i płace za to 52.50zł. 

Czy jest szansa, żeby utrzymać dwie karty Cameleon czy one są wymieniane? 

Jeśli wymieniane to co można ugrać najlepszego, żeby mieć dwa dekodery, które nie potrzebują połączenia między sobą.

Do czego dążyć po wypowiedzeniu umowy ? :) 

Edytowane przez kdw60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, obecnie mam Extra+ z C+ 79,99, eleven 11,90zl, filmbox 5zl, MP 0zl, Multiroom standard 10zl i dekoder premiumbox 5zl. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca tego miesiąca. Póki co tylko na dekoderze chcą zejść na 0 i dają 5m HBO na 0.

 

Myślicie że da się zejść na multiroom i dekoder za 0 + HBO z HBO max za 0 czy tego drugiego nie dają jak nie miałem wcześniej? 

 

Jeśli biorę umowę na 15m zamiast 24m to cena za pakiet się standardowo zwiększa o 2,5zl/m czy to też jest negocjowalne?

 

Widzę że ludzie dostali takie rzeczy ale wcześniej też mieli więc może to jest różnica.

 

 

Jak wyglądają te opcje Extra+ 44,90 + C+ 19,90? To bierze się sam Extra+ i C+ aktywuje się na stronie już po przedłużeniu umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji abyś dostał HBO za 0 na całą umowę. Tylko dekoder. 

Extra z C+ bierzesz podczas aneksowania. Możesz też później dobrać  C+, ale czy będzie dla Ciebie w takiej cenie? Którz to wie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, brał ktoś przy aneksowaniu paczkę ( c+,HBO, Netflix) za ile? Netflix jest w opcji wł/wył za ile?

Czy w promocji MultiHouse przy wyrwaniu moduł i niekompatybilności z tv ( finlux) mamy mogę go wymienić na dekoder wifipremiumboxa z dyskiem za 0? 

Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, ircios napisał:

Nie ma opcji abyś dostał HBO za 0 na całą umowę. Tylko dekoder. 

Extra z C+ bierzesz podczas aneksowania. Możesz też później dobrać  C+, ale czy będzie dla Ciebie w takiej cenie? Którz to wie.

HBO za 0zł to chyba tylko dla tych już mają za 0zł. Mi tak przedłużają już chyba od 8 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni intensywne telefony z C+. Umowę mam do 31/12/2022.

Obecnie mam 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 64,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

CINEMAX 8,00 zł

FOX PLAY 0,00 zł

MULTI MAN PACK 15,00 zł

HBO 0,00 zł

FILMBOX PACK 5,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

HBO MAX 0,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

ELEVEN SPORTS 10,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

Łączny rachunek 102,99.

Jak dzwonią proponują utrzymanie oferty w tej cenie i nic więcej. Co doradzicie czy można coś więcej wynegocjować? Lub to samo w niższej cenie? Na razie zbywam bo mówię, że czekam na ofertę VIAPLAY.

Edytowane przez donat2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, REBUS82 napisał:

mam optimum + Canal plus i 4 k plus mistrzowską pilne za 45zł moge ugrać coś lepiej w umowie na 12 miesięcy wypowiedzenie do konca lipca?

Masz pod korek, super oferta jaki masz sprzęt?

36 minut temu, donat2000 napisał:

Od kilku dni intensywne telefony z C+. Umowę mam do 31/12/2022.

Obecnie mam 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 64,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

CINEMAX 8,00 zł

FOX PLAY 0,00 zł

MULTI MAN PACK 15,00 zł

HBO 0,00 zł

FILMBOX PACK 5,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

HBO MAX 0,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

ELEVEN SPORTS 10,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

Łączny rachunek 102,99.

Jak dzwonią proponują utrzymanie oferty w tej cenie i nic więcej. Co doradzicie czy można coś więcej wynegocjować? Lub to samo w niższej cenie? Na razie zbywam bo mówię, że czekam na ofertę VIAPLAY.

Jeśli oferta programowa odpowiada Ci to masz w dobrych cenach, sprzęt masz też bezpłatnie... możesz pozbyć się filmbox i cinemax....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, donat2000 napisał:

Od kilku dni intensywne telefony z C+. Umowę mam do 31/12/2022.

Obecnie mam 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 64,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

CINEMAX 8,00 zł

FOX PLAY 0,00 zł

MULTI MAN PACK 15,00 zł

HBO 0,00 zł

FILMBOX PACK 5,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

HBO MAX 0,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

ELEVEN SPORTS 10,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

Łączny rachunek 102,99.

Jak dzwonią proponują utrzymanie oferty w tej cenie i nic więcej. Co doradzicie czy można coś więcej wynegocjować? Lub to samo w niższej cenie? Na razie zbywam bo mówię, że czekam na ofertę VIAPLAY.

Ale w tej cenie to chyba nie jest pełny canal plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@black1234 Extra 44,99, C+ 25. Cała paczka.

 

1 godzinę temu, REBUS82 napisał:

mam optimum + Canal plus i 4 k plus mistrzowską pilne za 45zł moge ugrać coś lepiej w umowie na 12 miesięcy wypowiedzenie do konca lipca?

Do końca lipca, do końca sierpnia itd. To zależy kiedy umowa Ci się kończy, a nic nie wspomniałeś. 

@donat2000

Spojrz na swoją ofertę i przemyśl pytanie.  Co Ty chcesz jeszcze taniej ;-)

Ewentualnie wywal kilka płatnych  dodatków i zostań z E+ i C+

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ememems napisał:

Masz pod korek, super oferta jaki masz sprzęt?

Jeśli oferta programowa odpowiada Ci to masz w dobrych cenach, sprzęt masz też bezpłatnie... możesz pozbyć się filmbox i cinemax....

Ale nie chcą 12 miesięcznej umowy a wcześniej dawali teraz tylko 24 miesiące da się ugrać krótszą umowę?

13 minut temu, ircios napisał:

@black1234 Extra 44,99, C+ 25. Cała paczka.

 

Do końca lipca, do końca sierpnia itd. To zależy kiedy umowa Ci się kończy, a nic nie wspomniałeś. 

umowa cie kończy 31 lipca wypowiedzenie juz dawno złożone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca tego miesiąca wypowiedzenie złożone, aktualnie w pakiecie mam:

EXTRA+CANAL+(6)LIVE

Fox play 

Mistrzowska piłka 

Nat geo play 

Multiroom standard 

Dekoder to jeden mediabox i drugi wifibox 

Za całość aktualnie place 87,50 w cenie wliczone 10za multiroom i 5zl za najem mediaboxa. Mam pytanie czy w tej cenie mogę dostać coś więcej? Dodatkowe c+ lub HBO? I jak wygląda sprawa z dekoderem gdybym chciał wymienić mediaboxa na jakiś 4k? Jest szansa za 0zl wyrwać? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

@donat2000

Spojrz na swoją ofertę i przemyśl pytanie.  Co Ty chcesz jeszcze taniej ;-)

Ewentualnie wywal kilka płatnych  dodatków i zostań z E+ i C+

 

Zaczekam jeszcze na VIAPLAY i może racja filmbox, mmp, cinemax do odstrzału i całe 28PLN mniej ;) a za to może dostanę VIAPLAY. A dają teraz ekstra 3-6mc 0zł czy już nie?

 

A pytanie za ile można wynegocjować ten Superpremium+ 4K? 

Edytowane przez donat2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...