Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@stamber

Umowa 1: MR 10 zł w takim przypadku gdy bierzesz 2 umowy.

Pakiet E+ z całą paczką C+ wraz z C+ 4k 79.99. MP 0 lub 5zł. Dysk do dekodera 4k 5.

Możesz też zrezygnować z pakietu łączonego i wziąć samo E+ za 44,99. Potem dobrać C+ za 19,99.

Umowa 2. Tak jak napisałeś 35. MR 10. MP 0-20. Dysk do dekodera 4k 5

Oczywiście będziesz musiał brać dekoder na wyjazd.

Chyba, ze dasz sobie spokój, zrezygnujesz w jednej umowie z MR i weźmiesz moduł CI+ ECP, o ile masz tv z wejściem na moduł.  Wtedy sprzęt do kieszeni włożysz na wyjazd. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

@stamber

Umowa 1: MR 10 zł w takim przypadku gdy bierzesz 2 umowy.

Pakiet E+ z całą paczką C+ wraz z C+ 4k 79.99. MP 0 lub 5zł. Dysk do dekodera 4k 5.

Umowa 2. Tak jak napisałeś 35. MR 10. MP 0-20. Dysk do dekodera 4k 5

A te ceny 79.99 i 35 to są całkowite czy trzeba dodać te składowe o których piszesz za MP, dyski i MR ?

Jestem zielony jeśli chodzi o to rozwiązanie z CI+ECP.

To mogę na stałe zamontować w starym tv Samsung Smart TV ? I jak wracam do bloku to wożę dalej tylko samą kartę ? Wtedy jaki koszt tego modułu cl+Ecp na działkę ? A w bloku MR na jednej umowie tylko?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Do końca umowy zostały mi 3 miesiące. Posiadam dekoder 4k, PAKIET EXTRA+ oraz pełną paczkę CANAL+ do tego 2x Multiroom w łącznej cenie 89 zł. Dzisiaj telefon i propozycja przedłużenia na tych samych warunkach, lub zamiana paczki Canal+ na pakiet Filmbox i Cinemax. Czy mogę dostać to taniej czy zgodzić się na te warunki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, stamber napisał:

A te ceny 79.99 i 35 to są całkowite czy trzeba dodać te składowe o których piszesz za MP, dyski i MR ?

Jestem zielony jeśli chodzi o to rozwiązanie z CI+ECP.

To mogę na stałe zamontować w starym tv Samsung Smart TV ? I jak wracam do bloku to wożę dalej tylko samą kartę ? Wtedy jaki koszt tego modułu cl+Ecp na działkę ? A w bloku MR na jednej umowie tylko?

Wszystko Ci wymieniłem co ile kosztuje. Dodajesz i masz wynik.

Jeśli Twój tv obsługuje CI+ i ma tuner sat to będzie działać na kanałach bez zabezpieczeń ECP. Czyli na wszystkich, oprócz kanału dla abonentów,  bo tam stosowane jest ECP dla testów. O module możesz poczytać w temacie o module. Karta jest sparowana z modułem. Na wyjazd bierzesz moduł z kartą i tam gdzie jedziesz musisz mieć sprzęt który działa z modułem. 

Przed decyzją z modułem proponuję dość sporo zapoznać się z tematem o module. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po wypowiedzeniu umowy za 115 zł:

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K 110 zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 5 zł
NAJEM DYSK 0 zł
MULTIROOM STANDARD 0 zł (2 karty Cameleon)
NAT GEO PLAY 0 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł
FOX PLAY 0 zł

 

Wynegocjowałem:

1 Umowa (65 zł)
OPTIMUM+ 25 zł
CANAL+ 4K 20 zł
HBO MAX 20 zł
MULTIROOM 0 zł
Dekoder 4k z dyskiem 0 zł
Dekoder WifiBox 0 zł

 

2 Umowa (25 zł)
EXTRA+ 10 zł
MULTIROOM 10 zł
Dekoder 4k z dyskiem 5 zł
Dekoder WifiBox 0 z

 

3 Umowa (15 zł)
START+ 10 zł
Dekoder 4K z dyskiem 5 zł

 

Podobno już nie dają Netflix HD 38 zł + dopełnienie do 4K za 0. Jest szansa aby dorzucić go do któreś umowy?

 

1. Jak przekonać konsultanta aby dorzucił tego Netflixa 4K?

2. Ile minimalnie więcej musiałbym zapłacić za zamianę WifiBoxa na Ultraboxa bez dysku w któreś umowie?

3. Można coś jeszcze tutaj ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Dzwoń co pewien czas, to może trafisz na litościwego konsula. 

Odnośnie konsultanta to jak radzisz zagadać o Netflix HD za 38 zł z dopełnieniem za 0 zł?

Czyli w 1 umowie (mając główny Ultrabox 4K z dyskiem) zamiast Wifibox za 0 zł dopłacam 10 zł i mam Ultrabox z dyskiem? A za ile bez dysku?

Czyli w 2 umowie zapłaciłbym za Extra+ z multiroom i 2x Ultrabox 4k z dyskiem łącznie 30 zł?

Dziękuję za poświęcony mi czas :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gree napisał:

dopłacam 10 zł i mam Ultrabox z dyskiem? A za ile bez dysku?

Dopłacasz 15, z dyskiem 20

 

4 minuty temu, gree napisał:

jak radzisz zagadać o Netflix HD za 38 zł z dopełnieniem za 0 zł?

Nie ma na to formułki :D

5 minut temu, gree napisał:

w 2 umowie zapłaciłbym za Extra+ z multiroom i 2x Ultrabox 4k z dyskiem łącznie 30 zł?

Extra za 10 a ultraboxy z dyskiem 40

Łącznie 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, gree napisał:

Odnośnie konsultanta to jak radzisz zagadać o Netflix HD za 38 zł z dopełnieniem za 0 zł?

Czyli w 1 umowie (mając główny Ultrabox 4K z dyskiem) zamiast Wifibox za 0 zł dopłacam 10 zł i mam Ultrabox z dyskiem? A za ile bez dysku?

Czyli w 2 umowie zapłaciłbym za Extra+ z multiroom i 2x Ultrabox 4k z dyskiem łącznie 30 zł?

Dziękuję za poświęcony mi czas :)

Możesz tak powiedzieć, bo wiesz, że jest taka oferta, Netflix na 2 urzadzenia za 38 z dopełnieniem do 4k za 0.  Możesz też powiedzieć, że Twój dobry kolega ma taką ofertę na Netflix. Jeśli masz MR za 0, to za dodatkowy 4k zapłacisz 5 bez dysku i 10 z dyskiem. W drugiej umowie masz MR za 10 to wtedy za MR z dekoderm bez dysku zapłacisz 15, a 20 zdyskiem+5 za dekoder główny 4k. Ci co mają MR płatny 10 to dopłacają 5 za dekoder 4k bez dysku i 10 zdyskiem. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał do przedłużenia umowy mojego taty 

- Extra z Canal+ 

- History z H2 

- Multiroom Standard HD 

i najem dekodera 4K i HDD do dekodera

Mam pytania, czy da się przedłużyć umowę już z pomocniczym jako WiFi Premiumbox+ z HDD i wynegocjować ofertę tylko z najmem dekodera bez najmu dysku twardego. Czy lepiej zrobić wypowiedzenie umowy i czekać na kontakt utrzymania klienta, bądź zadzwonić do DUKu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios 

Oferują tą samą ofertę co obecnie + Netflix i wtedy najem jest za 0 zł plus brak możliwości wymiany dodatkowego na Wifi PB+. Wychodziło dużo i trafiłem na konsultanta, który nie słuchał mnie i próbował wymusić finalizację 

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę: Extra+ 49,99
Canal+ 25 zł
Najem wifi premium box 0 zł
Place 75 zł

Na podstawie tego co tu przeczytałem chciałbym:
Optimum+
Canal+
HBO/HBO max
Dekoder nowy
Za 70 zł
Umowa na 24 mięs.

Wypowiedzenie złożone, umowa do 30.04
Na razie proponują ta opcję za 80 zł mies. co nie skłania mnie do przedłużenia umowy.
Próbować samemu dzwonić na DUK ?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...