Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon z DUK (tak się wczoraj umówiliśmy).

Oferta którą zaakceptowałem:

-wchodzi cena od kwietnia

-jest na 15 a nie na 24m co też mi pasuje z racji przetargu na prawa do naszej kopanej (ale liczone od sierpnia).


Comfort 34,99zł/m
CANAL+ za 19,90 zł/m
Mistrzowska Piłka za 5 zł/m 
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m
Eleven 11,90 zł/m
Najem 4K UltraBOX+ z dyskiem PVR 1 TB za 0 zł/m

 

Czyli całość za 71,79zł/m.

 

Mam nadzieję, że nie stracą praw do naszej Ekstraklasy, bo wtedy się rozstaniemy. Choć fajnie by było jakby Canal+ dodał Viaplay z racji strat praw do Premier League. Mogliby też na dobrych warunkach dodać Disney+, bo we Francji, to C+ ich obsługuje. W sumie fajnie by było jakby mieli łączoną ofertę na Netflix+HBO Max+Viaplay+Disney+ w sensownej cenie jako cały pakiet, bo oddzielnie to jednak trochę grosza jest. Jak to mówią, w życiu nigdy nie mówi się nigdy, czas pokaże co będzie, póki co spokój. Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam Wszystkim (Pan konsultant też pozdrawia forumowiczów :) ). 

Pana konsultanta też pozdrawiam, rozmowa była konkretna i tak powinno być 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Panowie proszę o opinię odnośnie proponowanej oferty. 

Posiadam: 

NOWY COMFORT+ wraz z dopełnieniem do Extra +

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+

MULTIROOM STANDARD    za  44,99 zł

Otrzymałem propozycję:

1 umowa:

NOWY COMFORT+

CANAL +

WIFI PREMIUMBOX+

2 umowa:

EXTRA+

WIFI BOX+  za 64,99 zł

 

Czy udałoby się wynegocjować wyżej wymienione w lepszej cenie/konfiguracji?

Dziękuję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 18:42, andi64 napisał:

@ircios jak myslisz stoja moje szanse na zejscie z Superpremium z Eleven za 112zl. na Comfort - 22,50 

HBO +HBO GO -20zl 

Canal + - 19,90

Umowa do konca marca ,wypowiedzenie wyslane.

Wczoraj sam do nich zadzwonilem i na tych warunkach przedluzylem umowe na 12 miesiecy. 😉🙋‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niebawem kończy mi się umowa z C+. Wypowiedzenie złożone. 

Do tej pory miałem pakiet Superpremium z Netflix 4k i do tego Multiroom (2 dekodery dodatkowe) teraz chciałbym nieco pozmieniać.

 

Interesuje mnie pakiet vip max ale już tylko z głównym dekoderem bez multiroom. Na jaką kwotę mogę się targować realnie? Czy korzystając z usługi canal+ online jest limit czasu w miesiącu ( kiedyś tak było, mało z tego korzystam, ale chciałbym mieć alternatywę zamiast multiroom bo mam w każdym pokoju miboxa dodatkowo i chciałbym to wykorzystać. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś otrzymałem taką propozycję :

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

Eleven Sports

FOX Play

HBO GO

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

Netflix 4K

Najem Dysk

Opłata najem N9 UltraBox+

 

 

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

 

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix z HBO 70 zł 1 m, 119,99 23 m i 149,99 dla Abonentów (02/22) L

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

umowa na 24 miesiące - warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, andi64 napisał:

Wczoraj sam do nich zadzwonilem i na tych warunkach przedluzylem umowe na 12 miesiecy. 😉🙋‍♂️

Czyli się da zejść z wysokiego pakietu na niski w promocyjnych cenach. Na jaki nr dzwoniłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da.  Przecież są wpisy

 

 

 

2 godziny temu, Tokić napisał:

....Czy korzystając z usługi canal+ online jest limit czasu w miesiącu ( kiedyś tak było, mało z tego korzystam, ale chciałbym mieć alternatywę zamiast multiroom bo mam w każdym pokoju miboxa dodatkowo i chciałbym to wykorzystać. Pomoże ktoś?

Kiedyś nie było C+ Online, tylko nc+ go. W C+ Online nie ma limitu i można korzystać z 2 urządzeń w jednym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: Extra+ Canal+ (6) + multiroom standard = 79,99 zł

 

Po złożeniu wypowiedzenia: To samo + Canal+ 4K + HBO na 5 miesięcy + dekoder 4k = 84,99 zł.

 

Wygląda ok, ale jest opcja by z dekoderem zeszli do 0 zł? Bo chciałbym zostać przy tej samej kwocie.

 

Umowa do 31.07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomek3pl napisał:

 za chwilę będą srogie podwyżki.

trochę to jak z wróżeniem z fusów - nie mogą za dużo zaśpiewać bo tracą prawa sportowe, tracą kanały (szkoda, że nie gwarantowane) Na pewno będą chcieli utrzymać arpu. Najlepsze oferty są kiedy umowa kończy się w grudniu i jest ostatnim miesiącem umowy. Nie jesteś w takiej sytuacji. Możesz jeszcze rozważyć umowę na czasie nieoznaczonym jeżeli dopłata do abo jest względni niska i przeczekać na dobre oferty w grudniu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w calosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek3pl napisał:

Do tej pory: Extra+ Canal+ (6) + multiroom standard = 79,99 zł

 

Po złożeniu wypowiedzenia: To samo + Canal+ 4K + HBO na 5 miesięcy + dekoder 4k = 84,99 zł.

 

Wygląda ok, ale jest opcja by z dekoderem zeszli do 0 zł? Bo chciałbym zostać przy tej samej kwocie.

 

Umowa do 31.07

Extra z całą paczką C+ i C+4k dają za 79,99. Dekoder za free dostaniesz, ale za dysk 5 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kurde jakoś tak mnie zgarnęli z 2 tygodnie temu i przedłużyłem na 15 miesięcy, 

Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

całość za 92,50zł / msc, dużo przepłaciłem ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tomek3pl napisał:

Czyli w sumie nic lepszego nie mogę dostać. (...). No to chyba się zdecyduję.

1.)nic lepszego na chwilę obecną, masz jeszcze czas na podjęcie decyzji. Na samym początku konsultanci nie będą sypali asami z rękawa.

2.) Twoja decyzja, ale jeśli nowa oferta nie jest tańsza (lub niewiele tańsza) względem czasu nieoznaczonego to zastanawia mnie sensowność posiadania kagańca w postaci umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2022 o 22:16, Krzysiek11:) napisał:

Czyli się da zejść z wysokiego pakietu na niski w promocyjnych cenach. Na jaki nr dzwoniłeś? 

223104747 i trafilem na rzeczowego konsultanta,podalem co chce i za ile .

To wszystko ,nawet sam zaproponowal umowe na 12 miesiecy😉

Edytowane przez andi64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tokić napisał:

Czy oferta superpremium 4k z netflixem 4k za 179 zł ( 2 pierwsze miesiace 130) to dobra oferta czy wstrzymać się? Mam jeszcze ponad 2 miesiące do konca umowy...

Dziwna ta propozycja. U mnie superpremium 4k z netflixem pokazuje profil c+ przez pierwsze 2 miesiące za 109,99, później 152,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dziś kolejna rozmowa. Moje oczekiwania są ponoć zanotowane w systemie i jak będzie zbliżona oferta to zadzwonią.

 

Na dziś propozycja Optimum+, CANAL+ z 4K, Eleven i Mistrzowska Piłka za 86.79 zł/m. Dekoder 4K i MR 0 zł. Oczywiście, podziękowałem :)

 

Powiedział wprost, że szansa na lepszą ofertę bliżej końca.

 

 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...