Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, DamPrz napisał:

Od kiedy trwa ta akcja z brakiem przedłużania multiroomu?

Od bardzo dawna...

 

Godzinę temu, emarti napisał:

... A pisząc że po złożeniu wypowiedzenia spodziewam się jeszcze nieco lepszej oferty nie miałem na myśli obniżonego Abo tylko dorzucenia do niego czegoś na stałe lub na jakiś okres. 

HBO na 5 m. za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sam dzwoniłem, umowa do końca stycznia 2022 

1. Propozycja 

To co miałem, tylko bez Cinemax 

 

Comfort 

C+

HBO 

Dekoder zostaje ten sam, WiFi Premium Box 

Cena 65 zł

Wcześniej z Cinemax było 87,99 zł

2. Opcja

Optimum za 35 zł

Albo Extra za 45 zł razem z C+ i HBO za 85 zł

Bardzo zdecydowany pan powiedział, że brak możliwości Optimum dostać taniej. 

Dzwoniłem pod numer 122947879

 

 

 

 

Edytowane przez gadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ircios napisał:

Od bardzo dawna...

 

HBO na 5 m. za free

HBO na 5m za free przy cenie 20 czy 25zl ?

39 minut temu, gadi napisał:

Dzisiaj sam dzwoniłem, umowa do końca stycznia 2022 

1. Propozycja

To samo co mam, czyli

Comfort 

C+

HBO 

Dekoder zostaje ten sam, WiFi Premium Box 

Cena 65 zł

2. Opcja

Optimum za 35 zł

Albo Extra za 45 zł razem z C+ i HBO za 85 zł

Bardzo zdecydowany pan powiedział, że brak możliwości Optimum dostać taniej. 

Dzwoniłem pod numer 122947879

 

 

 

 

Jak pytalem u siebie podczas przedluzenia o Optimum to powiedzial ze moge go miec w tej samej cenie co Extra (49.99) i nie ma mozliwosci za mniej. U Ciebie jednak za Optimum proponuja 35zl :) Za tyle dostalem Comfort... W przyszlym tyg odstepuje od przedluzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie na propozycję przedłużenia  umowa 24 miechy, koszt 109,88 zł?

 

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

CINEMAX

Eleven Sports

FOX Play

Filmbox Pack

HBO GO

History HD_H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

Opłata najem 4K UltraBox+

Opłata najem N9 UltraBox+

 

Edytowane przez madziunia6271
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam 31.07.2022 r. Obecnie mam pakiet Extra z HBO i HBO GO, Fox Play, Nat Geo Play za 84,99 zł (multiroom). 

 

W jakich cenach można liczyć na pakiet Start/Comfort z Canal+ i HBO? Czy istnieje obecnie możliwość wymiany wifiszrota na jakiś normalny dekoder do Multiroomu? Nie zależy mi na sporcie tylko na ofercie filmowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana wczoraj na 24 miesiące. Wcześniej była wysłana rezygnacja i kilka telefonów z DUK. Ostatecznie: Extra+ z CANAL+ i Netflix 4K na 4urządzenia, HBO, HBO GO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Nat Geo Play, Najem 4K ULTRABOX+ i Dysk PVR 1 TB, Multiroom Standard (dodatkowe 3 dekodery). Wszystko za: 108zł przez 3 miesiące i potem 179zł. Nic więcej nie chcieli dać, ale chyba nie jest źle ;)

Edytowane przez bils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 14:06, ircios napisał:

@malyszadamwchodziłeś w SC+ w zakładkę Netflix?

Zalogowałem się do ICA i stamtąd wszedłem w netflix. Tam poprosiło o wpisanie kodu, który dostałem na telefon. Po wpisaniu normalnie zalogowałem się na stronę. Jednak naj sam pierw wszedlem w netflix na tv i tam wszystko bez zmian tak samo jak po wejściu w ica. Pytanie czy reszta użytkowników nie będzie mieć jakichś problemów. Skoro nie dzwonią to śmiem wnioskować, że nie, ale poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem jednak na dwa lata 81.79 optimum Canal z 4K MP Eleven HBO + 55 Netlix premium 4K, walczyłem o mp za zero i Multiroom za 0 niestety nie dało rady, na pocieszenie hustler na pół roku i chyba soundance (to akurat mnie nie interesuje) do końca lutego extra z autom. wył. Suma 136.79 zł ze 160 coś tam w sumie nie jest źle. Multiroom mam popytać w punktach bo podobno za 10 zl mogę nawet tego 4K dostać (podobno zależne od punktu). Będę na mieście w Rybniku to popytam. Z rocznej jednak zrezygnowałem bo podejrzewam iż ceny wzrosną. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem jednak na dwa lata 81.79 optimum Canal z 4K MP Eleven HBO + 55 Netlix premium 4K, walczyłem o mp za zero i Multiroom za 0 niestety nie dało rady, na pocieszenie hustler na pół roku i chyba soundance (to akurat mnie nie interesuje) do końca lutego extra z autom. wył. Suma 136.79 zł ze 160 coś tam w sumie nie jest źle. Multiroom mam popytać w punktach bo podobno za 10 zl mogę nawet tego 4K dostać (podobno zależne od punktu). Będę na mieście w Rybniku to popytam. Z rocznej jednak zrezygnowałem bo podejrzewam iż ceny wzrosną. Pozdrawiam.
Nie ma dekoderów 4k w multiroom dla obecnych abonentów, nie ma sensu pytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cameleony do zwrotu . Dziś zawarte 2 umowy 

 

1. Umowa 

Extra+ 49,99 zł 24 m

HBO i HBO GO 20 zł/m 

CANAL+ za 19,90 zł/m zł  

Cinemax 0 zł/m  

Mistrzowska Piłka za 0zł 

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m  

RAZEM: 89,89

Drugi dekoder  + MR - 10 zł 

 

2. Umowa

Extra+ 

Canal +

25 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, pisałem parę postów wcześniej o mojej sytuacja (Superpremium za 140 zl, 6 msc do konca, zejście nizej na Optimum/Extra).  Otóż zadzwoniłem sobie do DUK, nic się nie targowałem tylko wysłuchałem pierwszej oferty tj Extra + Canal+ + MP + Ultrabox razem za 75 zł msc.

 

I teraz tak, każdy pisze czekaj do końca, ostatni miesiąc czy tydzień umowy najlepsze oferty, tylko pytanie czy na pewno???

 

Prosty mój przykład zostało 6 msc po 140 zł tj. 840 + przedłużenie 24 msc. po ok. 65 zł (Extra 45, C+ 20, MP, Ultrabox- oczywiście hipotecznie bo kolega ircios zawsze zaznacza, że nie jest pewne czy ktos dostanie np Optimum za 25 czy może za 35) to daje 1560 zł. Sumując 840 + 1560 daje to nam dokładnie 2 400 zł w kolejnych 30 miesiącach.

 

Gdybym jednak już dziś zgodził się na tą ofertę za 75 zł z natychmiastowym wejściem w życie warunków aneksu to zapłaciłbym 30 x 75 zł tj. 2 250 zł w kolejnych 30 miesiącach. Czyli o 150 zł teoretycznie mniej niż czekając do końca umowy i walcząc o każde 5 zł z Konsultantem. Oczywiście ktoś powie że w perspektywie tych 30 msc 150 zl to jest nic; tak to fakt. Inny ze stracę kanały z Superpremium a koszt podobny; to fakt ale i tak nie oglądam. Reasumując myślę że każdy musi sobie to przeliczyć, swój indywidualny przypadek bo jak widać w moim przypadku nie ma specjalnie różnicy czy przedłużać od razu czy czekać do ostatniej chwili i "jarać się" ze dostało się to co mało kto dostaje tu na forum. A jakie oferty będą kiedyś tam to też niepewna sprawa ale w jakieś mega super obniżki bym wątpił. Kontent na C+ z roku na rok jakoś słabszy tylko po cenach pakietów tego nie widać.

Edytowane przez artgot
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artgot napisał:

..Extra + Canal+ + MP + Ultrabox razem za 75 zł msc...

Dobra oferta

 

2 godziny temu, artgot napisał:

...I teraz tak, każdy pisze czekaj do końca, ostatni miesiąc czy tydzień umowy najlepsze oferty, tylko pytanie czy na pewno???

 

Prosty mój przykład zostało 6 msc po 140 zł tj. 840 + przedłużenie 24 msc. po ok. 65 zł (Extra 45, C+ 20, MP, Ultrabox- oczywiście hipotecznie bo kolega ircios zawsze zaznacza, że nie jest pewne czy ktos dostanie np Optimum za 25...

Co pierwszego wersu Twojej wypowiedzi.  W ok 90% procentach napewno. Większość trafia na konsultanta zapartego, który chce sprzedać ofertę jak najdrożej.

 

Nie jest pewne, że ktoś dostanie Optimum za 25 itd. Niektórzy nawet tego pakietu nie mogą dostać  w ostatni dzień,  a nawet przez pierwsze 14 po rozwiązaniu umowy, gdy sprzęt nie jest jeszcze zdany. Było pisane nie raraz w temacie.

 

Powinieneś się cieszyć,że trafiłeś na rzeczowego konsultanta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do tej pory

Extra+, Canal+, HBO, HBO GO, Fox Play, Nat Geo Play za 89,99

MR po cyfrze Pace + Sagemcom za 0,00

 

MR i tak przestaje mi działać z końcem umowy. Plewią wszelkie Cameleony więc jestem zmuszony wymienić sprzęt.

 

Jak zostawię na czas nieoznaczony to będę płacił 93,99.

W ICA również mam ofertę 50,00 3msce i 99,99 21mscy więc w łamańcu wychodzi 93,75

Superpremium 99,99

Superpremium 4K 109,99

 

1.Co można ugrać obecnie?

2.Czy wymienią mi dekodery z MR na dekoder 4K (zrezygnuje z MR) i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz oferty opisane przez abonentów w podobnej sytuacji jak Twoja. Z opłatami za dekodery jest różnie. Max 5 zł za dysk.

Taniej nie dostaniesz tych ofert co wymieniłeś. Chyba, że w skladaki się pobawisz. 

 

 

@maciekmm jest ciężko, ale nie niemożliwe 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...