Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, malyszadam napisał:

Dzisiaj kolejna pruba ze strony c+ Tym razem nie superpremium 4K a extra z netflix 4K do tego mistrzowska piłka, eleveny, HBO, filmbox, nat geo play, foxplay i movies fun. Przez pierwsze 3m-ce 89zł a kolejne 21m-cy 158,89. Cena uwzględnia rabat za zgody marketingowe. Zastanawiam się czy da się coś lepiej ugrać czy to max przy tym pakiecie w obecnym czasie.

Lepszej oferty nie dostaniesz. Czyli tak naprawdę konsultant poskładał Ci superpremium4k z netflixem 4 na paczce świątecznej. 

@PawelTSW dlaczego uważasz,że superpremium4k z netflixem 4k za średnią rachunku ponizej 150zl to drogo w uj? Tylko nie rób wyliczanki optimum 24.99 + dopełnienie za 10zl + 48zl za canal+ Netflix , bo takiej oferty kolega wyżej nie dostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, CiekawskiC napisał:

Lepszej oferty nie dostaniesz. Czyli tak naprawdę konsultant poskładał Ci superpremium4k z netflixem 4 na paczce świątecznej. 

@PawelTSW dlaczego uważasz,że superpremium4k z netflixem 4k za średnią rachunku ponizej 150zl to drogo w uj? Tylko nie rób wyliczanki optimum 24.99 + dopełnienie za 10zl + 48zl za canal+ Netflix , bo takiej oferty kolega wyżej nie dostanie...

Extra z c+ i netflixem, o tym mówiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 23:26, ircios napisał:

W sumie czas jeszcze jest...

Cześć obecnie mam:

 

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie złożone.

 

Obecnie mam za 74.99

 

Extra z Canal Plus 6 i 4k Canal Plus

Mistrzowska Piłka

Dekoder 4k Najem

Multiroom na kartach niezależnych.

WIFI BOX Sagecom

 

 

Dzisiaj telefon z numeru 503 200 070

 

Propozycja za to samo 69.99.

 

Drogo, chciałem Optimum i to samo za 49zł , konsul powiedział, że MP kosztuje wtedy 20zł i wyjdzie również 70zł.

 

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Pewnie, że taniej nie będzie. Tak czy siak to beznadziejna umowa. Popaprany łamaniec.

Movie fun to paczka C+ czy co  za Twór? Bo jak to nie jest C+ to porażka na całej linii.

Chyba to jest nowa wersja paramouth play i z tego co widzę w google np na wirtualnemedia to tak jest.

22 minuty temu, robert6723 napisał:

Rodzice mają abonament Optimum+6xC+, Mistrzowska Piłka, dekoder 4K.

Abonament jest na mnie. Teraz ja potrzebuję pakiet do nowego mieszkania. Czy jest możliwość uzyskania jakiejś promocji jako wieloletni abonent i  wykupienie promocyjnie dodatkowego abonamentu?

 

Wiem, że kiedyś canal+ miał taką ofertę

 

Też myślałem kiedyś, że dostanę jako wieloletni klient ale nie chcieli dać nic inaczej jak cena rynkowa. Dlatego wziąłem zestaw na kartę i przeszedłem na abo z pakietem nowy comfort za 29zł. taniej gość nie chciał zejśc a ja nie miałem czasu walczyć z  kolejnymi więc przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnijcie proszę kwestię MR, każdy z nich znajduje się w innym miejscu (nie po wifi). Mam info od konsultanta, że taka opcja nie jest już możliwa, trzeba rozbić to na dwie osobne umowy. Kilka stron wcześniej przeczytałam, że to nie do końca tak i można zostać przy starych MR. Jak to jest rzeczywiście, czy uda się tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Obecnie mam MR za 0 zł. (cameleon). Posiadam dekoder Zgemma (wymieniłem starego Fergusona po przekodowaniu nagłówków). Drugi dekoder to dekoder z cyfry wifi.

1. Czy po wymianie kart na nowe Zgemma będzie działać bez większych ingerencji w soft? (ew. moduł CAM?)

2. Dekodery są w jednej podsieci. Czy dekodery się będą nawzajem autoryzować? Chciałbym pozostać przy Zgemmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, radziej100 napisał:

Czy po wymianie kart na nowe Zgemma będzie działać bez większych ingerencji w soft?

Wcale nie będzie działać po wymianie kart. 

5 minut temu, radziej100 napisał:

Czy dekodery się będą nawzajem autoryzować? Chciałbym pozostać przy Zgemmie.

Ze zgemmą ma się autoryzować? :D nie, nie będzie. 

 

Pozostaje ci nie wymieniać kart lub pożegnasz się ze zgemmą 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...