Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Extra+ z Canal+, Mistrzowska piłka, Fox Play, Nat Geo Play, dekoder UltraBox+ 4k i za to wszystko płacę 84,99.
Umowa kończy się 31 sierpnia, od miesiąca wydzwaniają do mnie z różnych numerów, ale póki co nie odbieram.
Czy w obecnej sytuacji ewentualne pozostanie z tym samym za tą samą kasę jest realne/sensowne czy ewentualnie są możliwe jakieś rozsądne alternatywy ?
Szczerze mówiąc nie zależy mi na piłce ani na tym fox czy natgeo. Myslalem o Extra z C+ za 74.99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Y3llo napisał:

....Umowa kończy się 31 sierpnia, od miesiąca wydzwaniają do mnie z różnych numerów, ale póki co nie odbieram.
Czy w obecnej sytuacji ewentualne pozostanie z tym samym za tą samą kasę jest realne/sensowne czy ewentualnie są możliwe jakieś rozsądne alternatywy ?...
 

To nie odbieraj z różnych nr. i nigdy się nie dowiesz co Ci proponują, a zapewne realne ceny, ale pewnie nie takie jak masz podane w zestawieniu i wymienione przez innych userów z podobnym lub takim samym zestawem kanałów jaki masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższy możliwy abonament za pakiet Superpremium+4K to 109,99 zł, który można uzyskać z działu utrzymania klienta przy przedłużaniu umowy, natomiast mam pytanie. Czy przy przedłużaniu umowy można zbudować takiego "składaka" z niższych pakietów + opcji dodatkowych, żeby, mając pełną zawartość pakietu Superpremium+4K, wyszło taniej, niż te 109,99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

A MP nie jest częścią składową S4k

Owszem, nie jest, ale ja ją mam za 0 zł przez cały okres trwania pierwszej umowy i będę chciał na tych właśnie warunkach kontynuować po przedłużeniu. No, czyli wychodzi na to, że nie zrobi się "składaka" analogicznego do pakietu Superpremium+4K z abonamentem niższym, niż 109,99 zł. Jak mniemam, przy "składaku" doszłaby też opłata za dzierżawę dekodera Ultrabox+4K, którego w pakiecie Superpremium+4K mam za free?

Edytowane przez CashBackPlease
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to dobra oferta za tą cenę? Schodzę z Superpremium 4K (do 31.07), wypowiedzenie wysłane.  

PROPONOWANE USŁUGI: 

Pakiet Extra+
CANAL+
HBO
CANAL+4K ULTRA HD
FOX Play
HBO GO
MISTRZOWSKA PIŁKA
Nat Geo Play
Najem Dysk
Opłata najem N9 UltraBox+

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

Extra+ Film 99,99 zł 24 m i 120,99 zł/m dla Abonentów (05/21) L
Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG: 109,99 zł

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, jareczek11 napisał:

 zostało mi 5 miesięcy umowy dziś telefon z Duk z propozycją tej samej oferty za 59.99 czy da się jeszcze coś ugrać? 

Zaznaczam że wypowiedzenie wysłane

Napewno nie z DUK był telefon. Może za 4 miesiące do Ciebie zadzwonią i dostaniesz za 49,99.

 

@Simi90 Chyba sam widzisz, że to oferta dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie (99,99 zł) to chyba najwięcej można ugrać tylko Filmboxy i Cinemaxy na których mi nie zależy.

Jaka byłaby cena Mistrzowskiej Piłki w składaku, który najbardziej spełnia moje wymagania (Extra+ 44,99zł, C+: 25 zł , HBO: 20 zł) -  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Simi90 napisał:

 

Czy to dobra oferta za tą cenę? Schodzę z Superpremium 4K (do 31.07), wypowiedzenie wysłane.  

PROPONOWANE USŁUGI: 

Pakiet Extra+
CANAL+
HBO
CANAL+4K ULTRA HD
FOX Play
HBO GO
MISTRZOWSKA PIŁKA
Nat Geo Play
Najem Dysk
Opłata najem N9 UltraBox+

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

Extra+ Film 99,99 zł 24 m i 120,99 zł/m dla Abonentów (05/21) L
Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG: 109,99 zł

Dzisiaj będą do mnie dzwonić z BOK w sprawie tej oferty. Czy jest godna akceptacji / co można jeszcze ugrać za tą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 13:17, ircios napisał:

To nie odbieraj z różnych nr. i nigdy się nie dowiesz co Ci proponują, a zapewne realne ceny, ale pewnie nie takie jak masz podane w zestawieniu i wymienione przez innych userów z podobnym lub takim samym zestawem kanałów jaki masz.

Już się poprawiłem 🙂.

Odebrałem i dostałem taką propozycję.

Extra, Canal plus z 4K, HBO - 6 miesiecy, NatGeo, FoxPlay, Mistrzowska Piłka, Paramount Play, UltraBox z dyskiem na obecnych warunkach czyli 84.99 zł.

Poczytam teraz jeszcze dokładnie i zobaczę w ciągu tych 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...