Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, FOX Play, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 zł

Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

—------------

Taka propozycja na chwilę obecną + wymiana dekodera głównego na 4k, która nie jest ujęta w wykazie (tak twierdził konsultant). Umowa do końca marca. Akceptować czy coś jeszcze się ugra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubaaa napisał:

Mam do końca lutego:

 

Extra+

6x Canal+

Mistrzowska Piłka (0 zł)

Dekoder 4K UltraBox+ (10 zł)

___________________________________

Wszystko za 79,99 zł

 

 

Czy jest szansa na ugranie czegoś np. darmowy dekoder, HBO za 0 zł lub 8xCanal+?

 

 

Ja dostałem do tego mistrzowska piłkę za O zł, eleven sport za 7.50 na rok (później 15 zł), hbo na 6 miesięcy za 5 zł (później 20 zł). Dekoder za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Eudey napisał:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, FOX Play, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 zł

Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

—------------

Taka propozycja na chwilę obecną + wymiana dekodera głównego na 4k, która nie jest ujęta w wykazie (tak twierdził konsultant). Umowa do końca marca. Akceptować czy coś jeszcze się ugra?

Ktoś podpowie co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czerstwy napisał:

Nie za 7.50 zł tylko za 7.95 zł przez 12 miesiecy póżniej cena standardowa albo  odłączenie.Ostatnio  zreszta nikt nie wspomina by to dostał.

Zgadza się 7.95, ja to dostałem dokladnie rok temu (umowa do grudnia 2021) i mam nadzieje, ze multiroom x2 wytargać gratis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, polarnik29 napisał:

@brzozzz

Zapewne oferta świąteczna jaka była na pakiet Extra. 6 miesięcy gratis, a później 59 zł miesięcznie do końca umowy.

bingo... ! Właśnie miałem telefon. Nagrodą za długi czas z nc+ jest możliwość otrzymania trzeciego dekodera 4k= nowa umowa na dwa lata, 5 miesięcy gratis, pakiet Extra, później 59pln + 10pln za dekoder. Coś jeszcze mówił o dorzuceniu HBO, ale przestałem już słuchać...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Glorusek napisał:

Witam przedluzylem umowe przez tel i ma byc 89.99zl, ale na mailu na aneksie widze 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi: 99.99zł, tak ma byc? Czy mnie w ciula zrobil ?

 Zobacz prognozę płatności na strefie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...