Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że oferta E+ z całą paczką C+ w tym 4k, HBO z Go, MP i dekoderem 4k z dyskiem za 84,99 jest super ofertą. 

Jesli jednak chcesz zejść na najtansza opcję z HBO, to musisz powiedzieć, że interesuje Cię tylko i wyłącznie Start+. Myślę,  że dostaniesz to, ale dopiero pod koniec umowy za 19,99. Potem dobierasz HBO za 2 dychy. Bez C+ nie ma opcji dostania MP za free. Możesz za to sam wykupić za 30 zł na 2m w opcji w/w. W sumie wyszło by Ci jakieś 55m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Extra, 6xC+ za 69,99 zł, Eleven za 7,95 zł, C+2 za 5 zł dokupione w trakcie umowy, C+ 4K 0 zł ( po reklamacji), MP 0 zł, dekoder 5 zł, MR 0 zł.
Umowa wypowiedziana, do końca kwietnia 2021. Sam dzwoniłem do Krakowa.
Zrabatowanie dekodera to był główny cel. Na początku nie chcieli się zgodzić ale dziś już poszło gładko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

Myślę, że oferta E+ z całą paczką C+ w tym 4k, HBO z Go, MP i dekoderem 4k z dyskiem za 84,99 jest super ofertą. 

Jesli jednak chcesz zejść na najtansza opcję z HBO, to musisz powiedzieć, że interesuje Cię tylko i wyłącznie Start+. Myślę,  że dostaniesz to, ale dopiero pod koniec umowy za 19,99. Potem dobierasz HBO za 2 dychy. Bez C+ nie ma opcji dostania MP za free. Możesz za to sam wykupić za 30 zł na 2m w opcji w/w. W sumie wyszło by Ci jakieś 55m.

 

Interesuje mnie najtańsza opcja z HBO i C+. I tu padła na ten moment kwota 64,99 z dekoderem 4k (bez MP). Czyli da się dyszkę zejść jak rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Forumowicze, co można ugrać w abonamencie do 50zł ?

Umowa kończy się 28 lutego. Wypowiedzenie wysłane.

Głównie film i sport. Nie zależy mi na 4k, bo nie mam takiego tv. Jakiś dodatkowych dekoderach. Hbo netflixie itd. 

Po prostu jakiś rodzinny pakiet.

Nie pogardzę eleven i mistrzowską piłką. Canal+ wiadomo musi być. 

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelTSW napisał:

No to 50 zł możesz pomarzyć :D

Start 19,99 + 25 canal+ + 15 mistrzowska piłka to już 60 do tego eleven za 11,90

Czyli tak od 70 wzwyż 

Jakby był taki pakiet za 50 to to by wszyscy brali :)

Aż tak na mp mi nie zależy. Prędzej eleven jak już.

Możemy, to pominąć.

Byle, by chociaż jakiś film zamiast sportubyło gdzie obejrzeć☺

Edytowane przez rybak84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...