Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedluzylem umowe na 2 lata na pakiet Nowy Start+ (9.90 zl) z 8xC+ do końca czerwca za darmo. Z koncem marca konczy mi sie dopelnienie do Comfortu. Chcialbym je przedluzyc za 10 zl miesiecznie. Pod jaki numer najlepiej zadzwonic? Normalnie na infolinię? Bo do tej pory rozmawiałem tylko z DUK.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Dwa tygodnie temu zrezygnowałem z propozycji na przedłużenie bo uznałem że mogę wywalczyć wiecej ( niższą opłatę za dekoder 4k), wyslalem ponownie wypowiedzenie i dziś dzwonili z duk Kraków. Konsultant powiedział ze odrzucilem najlepszą oferte i sprawa jest juz zamknięta i nie będzie żadnej oferty i mam zdac dekoder na początku maja.

Czy to znaczy że już nie da się przedłużyć umowy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość długich negocjacjach kolejne przedłużenie o 24 miesiące.

Do tej pory miałem Extra+ Canal+(6) + Eleven w cenie 84,40/mies.

Zależało mi na zejściu do Comfort+, Mistrzowskiej Piłce i trochę lepszej cenie.

NC.png

 

Dziękuję za przydatne informacje zawarte w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że będzie możliwość wypowiedzenia umowy to zapytam z ciekawości, co można lepszego ugrać w nc+. Obecnie: 

 

4K UltraBox + wifiBox + Multiroom + VIP Max + Polsat Sport Premium + Mezzo + Filmbox Arthouse + Eleven + C+4K + kolekcja Disneya + FOX Play + Nat Geo Play = 219 zł. 

 

O co można powalczyć? :)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam wszystkich.

Proszę dobrze wtajemniczonych o sugestię, czy za taką ofertę, po wypowiedzeniu umowy, która gaśnie za kilka dni, kwota 111 zł przy umowie na 24 miesiące nie jest troszkę za wysoka??

Superpremium+

Eleveny

Multiroom z 2 kartami

2 dekodery ( jakieś szroty HD)

LM

Dziękuję za ewentualne sugestie.

pozdr 4all

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie techniczne. Mam do 30 kwietnia Comfort+ Czy można podpisać przedłużenie na dokładnie ten sam Comfort+ czy obligatoryjnie wszyscy dostają Nowy Comfort+? Pytam, bo wolałbym mieć BBC First niź BBC Lifestyle.

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 18:46, ircios napisał:

@Bartosz nowicki

Jeśli ktoś ma obecnie w tej cenie, to nie powinno być problemu z przedłużeniem dalej za te same pieniądze.

 

@sierpnik

Przydało by się w tej cenie jeszcze Fox Play i NG Play 

 

@piotr-lexx

Negocjuj

Edytowane 1 godzinę temu przez ircios

Dzięki kolego

ircios

Mocny Full! :D  :) za sugestie.

Słaby chyba ze mnie negocjator :) bo nie udało się wyrwać tych kanałów do powyższego pakietu. Po kilkunastu latach się rozstajemy. Dla zasady nie przyjąłem ich propozycji. Nie chodzi o te parę złociszy, tylko o poważne traktowanie klienta. Arogancja, buta, pewność siebie i teksty w stylu " jak się nie podoba, to proszę iść do konkurencji" konsultantów zdecydowały ze 111 zł zostaje w kieszeni.

pozdr

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 14 dni kwietnia możesz dostać jeszcze lepszą ofertę, do czasu zdania sprzętu. Jeśli byś przyjął ofertę na początku kwietnia, to kwiecień za Free. Jak wolisz.

 

@ploomba

Dostaje się "Nowy Okrojony" Comfort. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Na tą chwilę mam pakiet Extra+ z 6xCanal Plus, oraz paczką Filmbox i multiroom na 2 Sagemach. Za wszystko płacę 77,50 zł miesięcznie. Za ile można dostać Extra+ z 8xCanal Plus, Eleveny (zamiast paczki Filmbox) oraz w/w multiroom? Wypowiedzenie oczywiście wysłane. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...