Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfort+ za 22,5 zł

8xC+ w opcji na 6 miesięcy po 25 zł miesięcznie. Po 6 miesiącach jak dobrze pogadasz dostaniesz w tej cenie do końca umowy.

Eleveny 11,90 zł - sam sobie włączysz w ICA NC+ później.

Najem Wifi Premium Box za 5 zł

Multiroom 10 zł

 

razem 74,40 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziękuję za odpowiedź, tylko że... dalej nic nie wiem. :)

 

Podałeś mi ceny, w tym ten Comfort za 22,50 + 25 za Canal +, co daje 47,50, czyli niemalże połowę tego copłacę ;teraz. Jak mam to 'uzyskać' ? Napisałeś to w sensie, że tyle mogą mi oni przedstawić, przykładowo w niedzielę ostatniego dnia obowiazywania umowy i mam czekac, czy ja mam zadzwonic i im jasno przedstawic ze wezme tylko i wylacznie za taka cene i albo sie godza, albo koniec umowy ? Jak mam te cala operacje 'wykonac' ? 

 

I piszesz o Elevenach za 11,90, czyli 4 zł taniej niż płace teraz. Czyli lepiej byłoby zrezygnować z Elevenów przy przedłuzaniu i miec 15,90 taniej umowe, a póżniej właczyć to w ICA 4 zł taniej, tak ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź, proszę w miarę jasno jeśli można, bo jestem 'średnio' doswiadczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń rano do Działu Utrzymania Klienta NC+ pod numer telefonu 222947879 i stój twardo na stanowisku czego chcesz :)

 

Czyli Comfort+ za 22,50 zł + 8xC za 25 zł na 6 miesięcy.

Najem WifiPremium Box za 5 zł a najlepiej za darmo.

Multiroom za 10 zł albo za darmo.

Jak się będą wahać to powiedz żeby konsultant z kierownikiem się skonsultował w trakcie waszej rozmowy

 

Resztę sobie z czasem włączysz - przedłużysz sam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Tweed, ale jeszcze popytam.

 

Piszesz o tych Canal + za 25 zł na 6 miesięcy, a później ? Bo chyba nie chodzi o to by przedłużać umowe na 6 miesięcy, bo na tak krótki okres to niemożliwe ?

 

Ta reszta, którą mam sobie włączyć sam to będą tylko te Eleveny za te 11,90, jak pisałeś, mam rozumieć. Popraw(cie) mnie jesli sie mysle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ jest przeważnie najpierw w promocji na 6 m-cy za 25 zł. Następnie w ostatnim miesiącu promocji dzwonisz i negocjujesz już taką cenę do końca umowy. Od roku chyba nie było osoby która by nie dostała ;)

 

Eleven możesz mieć również "w systemie" włącz / wyłącz (OFERTA CENNIKOWA). Włączasz np. 1 października i ten miesiąc jest bezpłatny i wyłączasz na czacie ICA / pisząc e-mail lub dzwoniąc z końcem następnego miesiąca, tj. 30 listopada i płacisz tylko za drugi miesiąc. Dzieląc to na 2 daje 7,95 zł. ;)

 

Lub jak nie chce Ci się tak "bawić" to korzystasz z oferty promocyjnej za 11,90 zł. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca października na Comfort z dopełnieniem do Extra za 29,99 [19,99 + 10].

Wypowiedzenia nie wysyłałem ale dzwonią kilka razy dziennie.

Najlepsza oferta z wczoraj: Comfort za 19,99, paczka C+ gratis do końca roku i HBO na 2 czy 3 miesiące.

Niestety nie chcą dać dopełnienia w cenie 10-15.

Da radę dopełnienie do Extra w tej kwocie uzyskać po przedłużeniu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. Finalna rozgrywka. :-)

Dziś telefon z Krakowa.

Co sądzicie o tej propozycji?

Extra +6c+ 69,99zł lub Exatra +8C+ 79,99zł

3xHBO - 0zł na całą umowę

MR - 10zł

Opłata za dekoder - 5zł

4xEleven - 7,95 na 12 m-cy (nie chcą dać w tej cenie na 24 m-ce)

Mistrzowska Piłka - 0zł do końca sezonu2018/2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawel napisał:

Taka oferta by mnie zadowalała ale niestety nie proponują.

Za 15 zł nie powinno być problemu.W najgorszym wypadku włącz/wyłącz da taką cenę tylko zabawy więcej.

No, oferta jest w porządku.

Nie wiem jednak jaki ruch wykonać.

Nie robić nic i przejść na bezterminówkę za 33,90, wziąć to co proponowali wczoraj czy wysyłać wypowiedzenie.

Gdyby to dopełnienie za 15 zł było pewne po przedłużeniu to można by się skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos, nad czym się jeszcze zastanawiasz? ;)

 

9 minut temu, ver11 napisał:

No, oferta jest w porządku.

Nie wiem jednak jaki ruch wykonać.

Nie robić nic i przejść na bezterminówkę za 33,90, wziąć to co proponowali wczoraj czy wysyłać wypowiedzenie.

Gdyby to dopełnienie za 15 zł było pewne po przedłużeniu to można by się skusić.

 

Na 99% będziesz miał dopełnienie w ICA za 15 zł bez łaski ;)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

Extra+

8x C+

HBO

Eleven

MR na Cameleonach (Pace + Sagem)

95,89 zł

 

Po wypowiedzeniu (umowa do listopada):

Extra+

6x C+

Eleven

Polsat Sport Premium

MR na Cameleonach (Pace + Sagem)

Do końca roku 81,89 zł.

 

Od stycznia jak będę chciał nadal mieć LM to dodatkowo 5 zł + gadka że będą negocjować z Polsatem i jak się dogadają to dopłata pozostanie u mnie na poziomie 5 zł.

 

Podsumowując tracąc HBO i 2x C+ zszedłem o 9 zł przy umowie na 24m. Sport utrzymany, przyrodnicze i Domo+ dla panny również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj znów telefon z nc+.Umowa do końca listopada, wypowiedzenie jeszcze nie wyłane.Nie odbierałbym bo jak nia mają jeszcze wypowiedzenia to ciężko się z nimi gada ale dzwonili z jakiegoś nr komórkowego.Pani jakby troche była pogubiona w ofercie i miała problem z jej przedstawieniem.Ale w końcu zaproponowała to samo co mam czyli extra, 6c+,Pace i MR i Eleveny za 81zł z groszami.Za polsaty na początku mówiła że za 0zł do końca umowy a poźniej 10zł.Chciałem zejść do Comfort i C+ ale niby nie ma takich ofert dla mnie.Ogólnie rozmowa długa, pani bardzo zagubiona a na koniec z wielkim fochem powiedziała że więcej do mnie nie zadzwonią.Dostał ktoś może do Comfort za 22,50 ,C+ 25zł Eleveny 11,90 Polsaty za darmo po nowym roku czy w tej cenie tylko płatne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fajny06 napisał:

Witam Was, słyszałem że jeśli ktoś posiada kartę cameleon to są problemy z przedłużeniem umowy ? i nie kontaktują się w sprawie umowy ?. bo u mnie kończy się umowa za 3 mies. A nawet nie dostałem smsa z jakąś ofertą 

Miałem tą samą sytuację i odezwali się miesiąc temu.

Dostałem to, co w sygnaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie do końca października mam Comfort za 15 + dopełnienie do ekstra 15 + 5 najem dekodera = 35

teraz proponują mi za sam comfort 22,5 + 5 najem lub 45 za ekstra co oczywiście czytając forum i widząc Wasze oferty jest nie opłacalne.

 

Moje pytanie jak to będzie gdy nie zrezygnuję i przejdzie na czas nieokreślony? Wchodząc w ICA w prognozie widzę od listopada "38,99 zł/mies. pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego" - tyle będę płacił za to co mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowik

 

Comfort+ możesz mieć za 22,5 zł a dopełnienie do Extra+ możesz mieć za 10 zł czyli 32,5 zł i dolicz do tego najem dekodera +5 zł co da 37,5 zł.

 

Jak przejdziesz na czas nieoznaczony to będziesz płacił tyle ile masz w prognozie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z Krakowa. Umowa do końca października, wypowiedzenie zarejestrowane. Rozmowa za przyjemna nie była. Konsultantka stwierdziła, że klienci oszukują bo nikt nie dostaje Extra+, 8 Canal+ i do tego HBO I HBO GO za niespełna 80zł.  Poinformowałem Panią żeby nie dzwonili więcej jeśli taka oferta się nie znajdzie. Najwyżej oddam sprzęt i się rozstanę z NC+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...