Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem Ekstra+(24,90zł) Canal+( 8)( 25 zł) i Multi Man Pack (15 zł) = 64,90 zł. Wiecie za ile najmniej można Canal+ Seriale, HBO, FILMBOX ?

Cena za ekstra rewelacja ,tu na forum widziałem tylko raz maksymalnie 2 razy i nie wiem czy @ircios nie miał takiej?

Taką cenę można mieć jak się ma ,,archiwalną" cenę do tego nie ma się dużych potrzeb i nic nie robiło się z umową

Edytowane przez dyzioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa wygasła z końcem roku. Dziś przedłużenie na 24M: Extra+ 6C+ multiroom (cameleon) Wifipremiumbox + zwykły sagemcom + eleveny = 86,89 w tym:

pakiet 69,99 pln

opłata za 1 dekoder 5 PLN

eleveny 11,90 na rok

HBO bez opłat na 3 mieś.

styczeń i luty zrabatowane do 0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.01.2018. 2 rozmowy z konsultantami. Warunki nędzne. Comfort na 24m za 34,99. Taka kwota w systemie, póki co twierdzą, że taniej sie nie da :). Teraz extra+ z C+ za 89,99. Obaj zgodnie przypomnieli, żeby zdać sprzęt do 14 lutego.

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem graty. Pani oprócz odpowiedzi na Dzień dobry ani słowa nie wydusiła z siebie. Wydrukowała potwierdzenie na jakiejś używanej kartce gdzie pokreśliła dane innego abonenta i tyle, Że pilot pęknięty i bez klapki na baterie ani słowa. Kilkanaście lat minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym pozytywnie została rozpatrzona moja prośba o bezpłatny dostęp do pakietu Eleven do końca okresu obowiązywania umowy (31.12.2018) w związku z wyłączeniem kanału Universal oraz utratą praw do LM od przyszłego sezonu. Kanały już działają. Nie składałem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To mój pierwszy wpis na forum które śledzę od dłuższego czasu.

 Umowa do 31.04.2018, Pakiet Superpremium + HBO Go + opłata za Mediabox 2 zł, razem 119 zł/mc. Wypowiedzenie z powodu usunięcia z oferty UCH złożone początkiem grudnia. Zamierzałem przejść na TV naziemną, ewentualnie na TNK z podstawowym pakietem.

 Otrzymałem tylko 1 telefon z DUK (122947879) z ofertą Start+ za 19,90 i dopłatą za Mediabox 5 zł i umową na 28 miesięcy( 24 i dodatkowo 4 za okres do końca starej umowy). Ofertę odrzuciłem i nie podejmowałem żadnych prób kontaktu z DUK, NC+ z resztą też ograniczyło się do wysyłania maili i smsów.

Przed chwilą telefon z numeru 122947850 - po krótkiej rozmowie zaakceptowałem przedłużenie umowy na warunkach:

Pakiet Start+ za 9,90, umowa na 19 miesięcy (15 miesięcy nowej + 4 miesiące do końca starej umowy) dopełnienie do Comfort+ do końca styczna (potem automatyczne się wyłączy), Mediabox za 5 zł/miesiąc, styczeń zrabatowany na 2 złote.

Reasumując: 1 miesiąc opłata 2 złote, pozostałe 18 miesięcy po 14,90 i Comfort+ w prezencie na miesiąc. Jestem zadowolony, życzę wszystkim udanych negocjacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś umówiony na rozmowę z DUK i dokładnie o umówionej godzinie zadwoniła i zdecydowałem sie na warunki uzgodnione jeszcze w grudniu jednak wolałem dopiero dziś gdyż bedzie to dla mnie korzystniejsze, więc tak umowę miałem do 31,marca 2018 wypowiedzenie na koniec trwania umowy do tej pory comfort+6C+ za 59zł

nowa umowa 24 mc do marca 2020

Extra +6C+ za 69,90  (średnio wyjdzie ok 64zł plus darmowe eleveny)

Eleveny na 6 mc gratis

2 mc gratis (luty, marzec)

HBO 2 mc gratis 

Takie warunki sam zaproponowałem po wcześniejszej lekturze tego forum i konsultantka bez wiekszych oprów je potwierdziła co wcześniej z innymi konsultantami nie było szans. Nr z jakiego dzwoniła to 122947850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :mrgreen:

Umowę miałem do 31.12.2017 (wysłałem wypowiedzenie) - posiadałem pakiet Super premium za 99.98 zł i tu pytanie co można w tej cenie wynegocjować ?
Ile np miesięcy bezpłatnych (dla porównania Polsat oferuje 6 miesięcy w tym przedziale cenowym + VOD na 6 miesięcy oraz nielimitowany dostęp do internetowej platformy - NC+ ma limitowane 100h i z tego co czytam tylko 2 miesiące gratis) ? Czy jest możliwe pozyskanie Filmboxa w tej cenie np. w kombinacji 2-3mc gratis + Filmbox bez zmian ceny.

Edytowane przez Heroes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Wasze doświadczenia dotyczące reklamacji kwoty abonamentu po przedłużeniu umowy?

Pamiętam, że pytałem konsultanta czy cena abo nie wzrośnie, dostałem takie zapewnienie, do tego gratis 2 miesiące, HBO na pół roku. W ICA widzę jednak kwotę o ponad 10 zł wyższą, poszła reklamacja, jednak otrzymałem odpowiedź, że odpowiedź otrzymam w ciągu miesiąca. Problem jest taki, że mam tylko 14 dni na odstąpienie od umowy. Jeśli więc odpowiedź przyjdzie później, to nc+ mnie pięknie wydyma, jak rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...