Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktoś odnowił obecnie umowę z samym extra+ bez żadnych dodatków ani multiroom ? Płacę obecnie 44,99, pierwsza oferta na początku sierpnia to chyba 55 pln. Umowa kończy  mi się w listopadzie, swoją drogą strasznie wcześnie teraz dzwonią.

Również za samo Extra+ płaciłem 44,99 zł. W lipcu przedłużyłem umowę na Extra+ z gratisami (HBO 6m, VOD Kino Świat 15m)- abonament 47,50 zł. (0 zł. przez 2 miesiące, umowa na 15 miesięcy). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Przewertowałem kilkanaście ostatnich stron z tego wątku. Aktualnie płacę 99,90 za superpremium z 8xC+  i 2 karty po cyfrze. Umowa do końca listopada. Mam ofertę na to samo z 8xC+ oraz HBOgo w tej samej cenie 99,90 na kolejne 24 miesiące. Doczytałem na forum, że to max w tej chwili. Czy ktoś się orientuje czy da radę taniej albo wysępić chociaż jakiś miesiąc lub 2 w gratisie czy lepiej brać to. Zastanawiam się też czy nie zrobić jak 2 lata temu. Reaktywowałem umowę 2 dnia po jej zakończeniu. Przynajmniej 1 miesiąc miałem w gratisie (tylko czy HBOgo wtedy też dostanę w tej cenie 99,90 czy każą mi dopłacać a wtedy na jedno wyjdzie).

 

Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Przewertowałem kilkanaście ostatnich stron z tego wątku. Aktualnie płacę 99,90 za superpremium z 8xC+  i 2 karty po cyfrze. Umowa do końca listopada. Mam ofertę na to samo z 8xC+ oraz HBOgo w tej samej cenie 99,90 na kolejne 24 miesiące. Doczytałem na forum, że to max w tej chwili. Czy ktoś się orientuje czy da radę taniej albo wysępić chociaż jakiś miesiąc lub 2 w gratisie czy lepiej brać to. Zastanawiam się też czy nie zrobić jak 2 lata temu. Reaktywowałem umowę 2 dnia po jej zakończeniu. Przynajmniej 1 miesiąc miałem w gratisie (tylko czy HBOgo wtedy też dostanę w tej cenie 99,90 czy każą mi dopłacać a wtedy na jedno wyjdzie).

 

Dzięki za opinie.

Możesz uzyskać 2 miesiące gratis do tego. Wiem bo przedłużyłem na identycznych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie posiadam:

- E+ z 8xC+ (99,9zł)

- dekoder WifiPremiumBox (5zł)

wiem, że drogo, na pocieszenie miałem pierwsze 3 lub 6 miesięcy za 0zł (nie pamiętam dokładnie).

 

Umowa kończy się 30 sierpnia. Od lipca telefony - żadnych konkretów. Kwoty mocno odbiegające od tych podawanych przez Was.

Zirytowany postanowiłem obniżyć pakiet do Start + lub Comfort+ i dobrać pakiet Eleven (w międzyczasie stałem się posiadaczem Netflixa).

Z końcem lipca złożyłem wypowiedzenie w APS.

Od 2-óch tygodni telefony z Krakowa.

Powiedziałem wprost, że podpiszę jedynie umowę za 9,9zł Start+ lub 19,9zł Comfort+ (24m) i do tego pakiet Eleven za 11,9zł - "potwierdzam, że takie oferty były, obecnie już takich w NC+ nie ma" odpowiedź konsultanta.

Chciałem zrezygnować również z kwoty najmu dekodera 5zł/msc z intencją wymiany na inny/gorszy (?) - "w NC+ jest zasada, że wymiana dekodera jest tylko na lepszy a pan ma najlepszy możliwy" odpowiedź konsultanta.

 

Czy ww. oferty jeszcze są aktualne ?

Póki co od zeszłego tygodnia cisza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium 8xC+ HBO GO 99,90 + 5 zł wifi Premiumbox. Umowa 24 m 2x0 i 22x104,90

Przedłużenie w zeszłym tygodniu

@ flicker

Dawno temu przedłużałeś?

Masz 8x C+ i HBOgo za 99,90?

Dali Ci 2x0 zl i 22x99,90 czy 2x0 i 24x99,90?

 

Dzięki.

Superpremium 8xC+ HBO GO 99,90 + 5 zł wifi Premiumbox. Umowa 24 m 2x0 i 22x104,90 Edytowane przez flicker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przedłużyłem Start na 15 miesięcy za 9,9 zł 2 miesiące gratis. Po 15 miesiącach na czas nieokreślony  13,9 zł do tego wymiana sagema na wifi premium box 5zł /miesiąc chcieli 199 zł jednorazowo ale się nie zgodziłem. Canal plus 3 miesiące gratis z możliwością wyłączenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na ica to Ci umówią rozmowę telefoniczną w sprawie przedłużenia. Generalnie do listopada kupa czasu, więc nie ma co się gorączkować ;) 

Sam ostatnio przedłużałem i o dziwo konsultant mnie poinformował że nawet jakbym nie przedłużył na rok to niby pakiet pozostaje w tej samej cenie na czas nieokreślony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa po wypowiedzeniu do konca sierpnia

w końcu po ciągłych cenach za 89,90 ... dzisiaj oferta dwa tygodnie przed wylaczeniem nizsza (oczywiscie ze smiesznymi tekstami ze zapytam kierownika i wazne tylko dzisiaj)

 

Pakiet Extra+ CANAL+6, bez HBO na 24 miesiace za 69,90 pln - w komplecie MR po C+ i Pace oraz wifipremium

zapytałem co z 2 miesiacami gratis - nie ma

zapytałem co z HBO na 6 miesiecy - nie ma

zapytałem po ile umowa na 15 miesiecy - nie ma

 

zapytalem co jeszcze mozna - sam pakiet Extra+ bez C+ za 44,90 pln na 24 miesiace

 

jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...