Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę dodać od siebie, że od wczoraj, 1 kwietnia, w punktach APS można wznawiać umowy podczas oddawania sprzętu. Plus jest taki, że sprzedawcy mają uwolnione ARPU, więc będzie sobie można wybrać pakiet i negocjować cenę. Dla sprzedawcy wznowienie liczy się jako nowa umowa do planu, więc na pewno będą chętni do wznowień. :mrgreen:

Gdzie w Warszawie lub okolicach jest jakiś sensowny APS z kimś normalnym jeśli chodzi o negocjacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio się tu odzywałem dwa lata temu i po raz kolejny trzeba było tracić czas na niepotrzebne rozmowy z konsultantami. Umowę mam do końca kwietnia (Extra+, Canal+ x 8, 2x multiroom - w łamańcu 12x60 + 12x100 - średnio 80zł), a już w styczniu zaczęło się wydzwanianie i musiałem wysłać wypowiedzenie. Oczywiście propozycje nie do odrzucenia i takie tam. Zawsze też było mówione jak tu na forum, że patrzą na ostatnio płacone rachunki czyli w moim przypadku na 100zł. Jeśli bym został przy tych kanałach co mam z multiroomem to 100zł, a jeśli z HBO, które chciałem to najtaniej chyba wyszło 115zł (dokładnie nie pamiętam).

Po kilku tygodniowej przerwie w dzwonieniu dzisiaj znowu telefon i pytanie Pani co by mnie interesowało żebym pozostał. Powiedziałem, że chcę to co miałem + HBO w dobrej cenie i Pani bez żadnej dyskusji mi to zaoferowała w cenie 99,99zł.

Forum przeglądam od dłuższego czasu i wiem, że jest to nie najgorsza oferta. Można powiedzieć, że mam to co miałem i chciałem + 20zł za HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia. Dzisiaj w końcu znalazło się dla mnie Extra+ z 8xCanal+, HBO i MR (2xCameleon) plus Kino Świat i nc+ go za 79,99 zł. Czyli standard jak na aktualną chwilę. Umowa klepnięta, dwa lata spokoju.

Dodam jeszcze, że dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant, z którym rozmawiałem jakiś miesiąc temu. Powiedziałem mu wtedy co mnie interesuje, ale nie miał takiej oferty. Dzisiaj do mnie oddzwonił i dobiliśmy targu.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca Kwietnia , wysłane wypowiedzenie , obecnie extra+.c+.hbo+mr+prv w łamańcu tzn 6x0 zł potem 18x 79,90 zł chciałem zejść do minimum ponieważ nie oglądam tv prawie w ogóle , po 2 telefonach i troszkę cierpliwości oferta poniżej :)  :mrgreen:

 

  Szanowni Państwo, dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły: Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 12,50 zł. Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług – zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 miesięcy Początek okresu oznaczonego 1 maja 2017 Koniec okresu oznaczonego 31 lipca 2018 Wybrane usługi Pakiet Start+, Dopełnienie do Comfort+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Start+ 12,50 zł 15 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji. Dokumenty dotyczące Państwa oferty/usługi zamieściliśmy w Internetowym Centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam szybkie pytanko. Umowa, po wypowiedzeniu, skończyła mi się 31.03. Do tej pory miałem coś takiego:

COMFORT+, EXTRA+, PREMIUM SPORT &FILM, HISTORY HD, MULTI+, MR - abonamentem 101,99zł (w tym MR 10zł).
Teraz, po iluś telefonach mam ofertę: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Filmbox Pack na 1 m, MULTIROOM STANDARD za 79,99zł. Z tego co wyczytałem na forum to chyba raczej standard dla takich jak jak, tym bardziej, że przez parę lat łykałem co mi dawali i wiele nie marudziłem. A moje pytanie dotyczy MR. Niektórzy mają go za darmo a inni, tak jak ja, za 10zł, ale nie mogę się doszukać od czego to zależy. Sprzęt mam od N'ki, kupiony w 2011. Czy jest szansa abym dostał ten MR za 0zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie mniej???

Przecież od drugiego miesiące masz 47,5+55.

A po sześciu miesiącach jeszcze + 2,99 za Sundance TV.

Chyba że po miesiącu odłączysz Canal+ i HBO.

 

C+ i HBO jest za free do końca maja - potem rzecz jasna wyłączam tak samo jak Sudance...

Baza jest taniej niż dotychczas - niewiele ale zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celuję w Start za 9,90 zł. Co ciekawe, w ICA jest dostępny z napisem 9,90 zł, a jak wchodzisz dalej, robi się 14,90. Czemu?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co chciałem....Start 19.90 zł.+ MR + Wi-fi Premium Box + kino świat oraz nc go = 34.99.Umowa na 15 miesięcy. Wcześniej 89.99,na Canalach nie zależało mi.Umowa do końca kwietnia - oczywiście z wypowiedzeniem. Ważne,że mam 2 dekodery:)Resztę mam u innego operatora.

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile mogę dostać najtaniej Comfort z MR (2 karty Cameleon)? Na razie mi proponują za 29,99 zł.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...