Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@arczi1280

HBO GO nie jest dostępne w tej opcji, tzn. 6m 0zł i 6m 25zł, tutaj HBO GO musisz osobno wykupić; ew. wziąć pakiet HBO+HBO GO za 20zł/m na 6m, 12m lub cały okres umowy.

Tak ale o ile dostanie HBO tylko na 6 mies to chcąc HBOgo musi je kupić a można wziąć promocję HBOgo 2 miesiące 0 zł potem za 5 zł albo jeśli nie dadzą to za 5 zł na te 6 miesięcy

Jeśli dostanie HBO na 24 m za free to nie dostanie z HBOgo i zastosowałbym

ten sam wariant powyżej dla HBOgo przy czym najlepiej od razu przy przedłużeniu by potem nie żebrać i nie usłyszeć ze HBOgo kosztuje 10 zl

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem tej oferty, chyba że reklamacyjnie, ale przy przedłużeniu nie pamiętam takiej oferty, ale jeśli jest szansa to jasne brać.
W tym wariancie nie byłoby gwarantowane 5 zł na pozostałe 18 miesięcy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas oferta superpremium za 99zl. Po wielu rozmowach i pytaniach wyszło że mogę brać extra+ 6x Canal za 70zl plus HBO na 6 miesięcy (potem 25zl ale mogę wyłączyć). Sami oczywiście tej oferty nie zaproponowali. Myślę także nad Man Pack - tylko że raz dają mi go za 5zł a raz za 10 zł. W nocy odłączają mi sygnał. Może jutro będę miał extra+8xC+HBO za 80zl. A jak nie to czeka mnie zagwostka czy brać ten pakiet za 70zl.

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto kogo ,zabawa w ciuciubabkę i na przetrzymanie ...hehe
Jak wytrzymasz przez te max 2 tygodnie bez telewizji to czekałbym na telefon od nich ,w takiej sytuacji podbramkowej nie dzwon sam,
Jak maja zadzwonić to chyba nie czekają aż do ostatniego dnia.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowana oferta z dziś:

Extra+ 52.50 PLN
MR 0 PLN
Dekoder 0 PLN
Filmbox Pack 1 miesiąc za 0 PLN z automatycznym wyłączeniem

Umowa na 15 miesięcy.

To samo z paczką C+ było w cenie 72.50 PLN oraz Eleveny dostępne tylko z paczką C+ w cenie 11.50 PLN.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tej chwili mam pakiet Start płacę za niego 20zl i dekoder mediabox (nie płacę za niego, ponieważ kiedyś pisałem reklamację i mam zrabatowany). Po kilku rozmowach dzisiaj (28 lutego) konsultant zaproponował mi Comfort za 22,50 (umowa na 24 miesiące ), oraz pakiet 8xC+ płatny od czerwca za 30zł (mogę z niego zrezygnować). Oznacza to, że przez 3 miesiące - marzec, kwiecień, maj płacę za Comfort (+testowanie extra - nie pamiętam tylko czy przez miesiąc czy przez 3, oraz 8xC+ 22,50, natomiast od czerwca, za to samo (Comfort, 8C+), płaciłbym 52,50 (dekoder mediabox za 0zl, nie mam i nie potrzebuję multirooma). Do tego dochodzi jakaś wypożyczalnia Vod C+. Pytanie jest takie - czy jest to dobra oferta (wydaje mi się, że tak), czy coś można ewentualnie jeszcze więcej ugrać? Czy w ramach tej paczki 8C+, mogę coś jeszcze dostać?

 

Pytanie drugie - czy jest jakaś opcja dodania do Comfort, 8C+, samego Eurosportu 2?

Za 15 zł można dobrać dopełnienie do Extra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek przedłużona umowa po złożeniu wypowiedzenia

 

extra +,

8 canal +,

hbo           

79,99 24 m-ce

 

eleven 11,90 12 m-cy

 

dobra umowa  :popcorn:  :wink:

 

 

Ile płaciłeś wcześniej? Ja za to samo + MR + HBO GO, ale bez Eleven płacę prawie 150 zł. Teraz oferują to samo + Eleven i Cinemax za tę samą cenę i umowa na 12 miesięcy. Do tej pory trzy rozmowy, jutro chcę wysłać wypowiedzenie. Dostanę potwierdzenie mailem, kiedy wypowiedzenie wpłynie do nc+? Czy raczej poinformują mnie o tym telefonicznie i wtedy przedstawią nową ofertę?

Edytowane przez lipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadając ostatnio umowę z UPC, dostałem maila po wpłynięciu u nich pisma. Myślałem, że z NC+ jest podobnie. Nawet nie liczę, że zejdę poniżej 100 zł. Chciałbym płacić te 30-40 zł mniej i mieć dodatkowo Eleven. Umowa może być na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam zadzwoniłem i mimo to, że na maila dostałem już ofertę z E+,6xC+ za 74,99 zł powiedziałem, że chce za 69,99 zł i dostałem. Dodam, że umowę mam do lipca czyli oferta bez wypowiedzenia i to co w podpisie. Jestem zadowolony wiem że było dużo czasu ale w lipcu chciałbym podobną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłeś wcześniej? Ja za to samo + MR + HBO GO, ale bez Eleven płacę prawie 150 zł. Teraz oferują to samo + Eleven i Cinemax za tę samą cenę i umowa na 12 miesięcy. Do tej pory trzy rozmowy, jutro chcę wysłać wypowiedzenie. Dostanę potwierdzenie mailem, kiedy wypowiedzenie wpłynie do nc+? Czy raczej poinformują mnie o tym telefonicznie i wtedy przedstawią nową ofertę?

 

Ostatnio płaciłem za to samo 90 zł. ugrałem dyszkę i wziąłem eleveny. Zależy mi na sporcie także luz. Na forum nc+ chłopaki pisali że takie zestawy chodzą i się udało. Długo wydzwaniali do mnie z krakowskiego numeru a kiedy odebrałem to powiedziałem mu od razu co ja chcę, połączył się z kierownikiem i udało się. Oczywiście stwierdził że nie wierzył że coś takiego dostanę :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 124,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-04-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-03-2019 Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, SunDance HD, nc+go TV  KINO ŚWIAT Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 5 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 5 zł/m dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

 

 

 

Witam dzisiejsza oferta z Krakowa .Wcześniej  podobna oferta za 113,88 zł  ważna do końca marca. Pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dzisiaj miałem dosyć i przedłużyłem umowę. Extra+ 8xCanal+ za 79.99 HBO na 6 miesięcy gratis i Man pack za 5zl. Do tego jak zrozumiałem marzec za darmo. A to daje mi średnio niecałe 4zl mniej na miesiąc. Po 6 miesiące wezmę HBO z HBO go za 20zl i średnio mi za to wszystko wyjdzie niecałą stówę. Optymalnie miałbym to za 90zl bo extra+8c+ HBO jest najtaniej za 80zl. Do tego HBO go i Man pack po 5. Wiec startując z wysokiego pułapu (płaciłem powyżej 120zl) myślę że wynegocjowałem maksimum co się da. (oczywiście max bez reklamacji)

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie Multiroomu. Mam jeszcze 16 miesięcy obowiązywania umowy (24m) w której mam ichniejszy dekoder WifiBox. Chciałbym wziąć Multiroom (2x), co wiązałoby się z wymianą tego dekodera na WifiPremiumboxa oraz 2 WifiBoxy za które musiałbym zapłacić opłatę aktywacyjną jednorazową (199zł za WiFipremium + 99zł+99zł za 2 WifiBoxy). Jest to trochę grosza, więc moje pytanie brzmi, czy jeślibym poczekał do czasu możliwości złożenia wypowiedzenia, to czy przy przedłużaniu umowy (przez DUK) jest możliwość bycia zwolnionym z tych opłat, czy też jak się dobiera MR, to tak czy inaczej trzeba te opłaty zapłacić? Opcji miesięcznej opłaty 5zł nie biorę pod uwagę, chcę MR, ale parcia za 400zł nie mam. Dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już takich cen ostatnio. Teraz jest 52.

 

@Mikman. Aktywacje Cię nie ominą. Przy aneksowaniu może udało by Ci się wyrwać jeden dodatkowy za 0. Mniejszą aktywację za główny (nawet teraz) ale wtedy dzierżawa dochodzi. nc ma ceny zaporowe i zniechecajace abonenta, liczy na takich co grosza nie szanują i są świadomi, że tych pieniędzy nie odzyskają. Liczy też na naiwniaków co myślą, że jak tyle wywalą to sprzęt jest ich. 400 złociszy to jest już sumka.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam extra+ za 44,90 na 15 mies.

 

propozycje z wczoraj z krakow:

 

extra+ za 44,90 na 24

extra+ za 52 na 15

extra+ 6C+ 69,90 na 24

extra+ 6C+ 72 na 15

 

z hbo na caly okres za darmo tylko z extra+ 8c+ za 79,90 na 24

 

pytalem o vod seriale czyli seriale extra, to powiedzieli ze tego nie daja za darmo do superpremium+ tylko dla vip i vip+

oplata jest 6 mies za darmo i 6 za 20 zl potem wylaczenie

 

pytalem tez o hbo go, to tez 6 mies za darmo i 6 za 10 zl

 

 

powiedzialem, ze wezme extra+ 8c+HBO  za 79,90 na 24 z HBO GO to powiedzieli, ze dadza za darmo tylko od premium+, wiec podziekowalem na teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni takiej oferty nie dostali po paru miesiącach negocjacji. A inni jeszcze wybrzydzaja.

PS jak coś nie chcą dać Ci drobnego za darmo to proś aby konsultant porozmawiał z przełożonym. W moim wypadku zadziałało.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikman. Aktywacje Cię nie ominą. Przy aneksowaniu może udało by Ci się wyrwać jeden dodatkowy za 0. Mniejszą aktywację za główny (nawet teraz) ale wtedy dzierżawa dochodzi. nc ma ceny zaporowe i zniechecajace abonenta, liczy na takich co grosza nie szanują i są świadomi, że tych pieniędzy nie odzyskają. Liczy też na naiwniaków co myślą, że jak tyle wywalą to sprzęt jest ich. 400 złociszy to jest już sumka.

 

Dziękuję za informacje  :beer:  Tego się obawiałem, że jak to z nimi bywa, będą wyciskali ile się da :( Dzierżawy nie chcę, bo do "dożywotnia" opłata, nie można tego zmienić przy przedłużaniu umowy potem, tak mi babka powiedziała, więc lepiej mimo wszystko lepiej kalkuluje się ta opłata jednorazowa, bo na przyszłość jest spokój. Muszę to wszystko jeszcze na spokojnie przekalkulować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...