Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@redlum ja na podstawie tego że  zostałem błędnie  poinformowany czym się różni 6C+ od 8C+ dostałem bardzo atrakcyjna ofertę przedłużenia.Myślałem że w ramach przeprosin dadzą jakąś opcję za free.A tu konsultant od razu że chce mi zaoferować przedłużenie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć na nich ,,haka,,

Mogę Ci napisac prywatną wiadomość coś więcej ale samo się nie zrobi .

Jak możesz, to poproszę o opis. W zeszłym roku policzyli mi za dużo na fakturze, reklamacja tyle dała że skorygowali na kolejnej. Jak to rozegrać, gdyby sytuacja się powtórzyła, aby coś zyskać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79,99 + 11,90 Eleven z wypowiedzeniem . Taniej nie dostaniesz, a rady masz pisane prawie na każdej stronie.

 

Jak możesz, to poproszę o opis. W zeszłym roku policzyli mi za dużo na fakturze, reklamacja tyle dała że skorygowali na kolejnej. Jak to rozegrać, gdyby sytuacja się powtórzyła, aby coś zyskać ?

Jak sytuacja się powtórzy to reklamacja pomoze Ci tylko w skorugowaniu faktury. W takim przypadku nic nie ugrasz, bo dostaniesz zwrot nadpłaty przy nastepnej fakturze. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium + Eleven za 121zł za 12 miesiecy , prawie godzine rozmawiałem i z 5 razy kończyłem rozmowę, normlanie jakim cudem niektorzy tutaj placa ponizej 100zl to jest dla mnie zagadka, tak ciezko ich skruszyc ze szok i niewazne czy wysylasz wypowiedzenie czy nie, cena prawie ta sama ... do tej pory mialem Extra, 6 C+, HBO i Eleveny za 131zł, takze przy nastepnym przedluzeniu umowy moze sie uda zejsc o kolejne 10zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków to centusie ale i [beep]i jeśli idzie o DUK NC+
Zależy z czego startowałeś ,jest nieźle ale bez HBO za 6 bym nie brał
Testowo do Krakowa dzwoniłem w styczniu 3 razy i rzekomo nie mieli HBO nawet w takim łamańce
Jak tutaj już niejeden pisał nastawiaj się ze Kraków to gorsza oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon i nagle oferta za 79,90 jest dostępna dla mnie tzn: extra + c8, hbo+ mr +prv umowa 24 m-c . U wagi że mam na nich już wy je ba ne , powiedziałem że nie jestem już zainteresowany wpłyneły na to 3 czynniki :

1 rozmowa z konsultantem osłem sprzed miesiąca  który powiedział że mi się nic już tak tanio nie należy

2 oferta z netii na przedłużenie w cenie interentu 50 mb dostałem telewizję za free + 2 mc za 1 zł 

3. przyszłośc cameleonów a raczej jej brak 

 

:) najważniejsze w negocjacjach to im ma zależeć a nie nam ;)

 

 ja sprzęt zdaje na koniec kwietnia i po 10 latach żegnam nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następny haczyk. W całej Polsce, we wszystkich urzędach, przy wysyłaniu dokumentów pocztą decyduje data stempla pocztowego, a tutaj data wpływu. Tylko dlatego, że złapią klientów na tym koniku. Czyli mam za marzec ponad 200 zł. Banda i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiem, czyli mam jeszcze jeden miesiąc na ewentualne negocjacje. Propozycja z Krakowa to - 79,99 za extra + 8C do tego   2xMR po 10,00 zł i Eleven za 11.90, umowa na 15 mies. Można zrezygnować z C seriale i  Discovery wtedy  72 z groszami, ale nie mam wtedy dostępu do VOD. I jeszcze jedno się dowiedziałem, że Eurosport przegrał  przetarg na Bundesligę na rzecz Eleven. Jak się zachować w tej sytuacji brać Eleveny czy czekać?

 

=

Edytowane przez JackD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...