Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie też dzisiaj dzwonili z tego numeru. Umowa do końca października i wszystko wskazuje na to, że się rozstaniemy. Od trzech miesięcy mówię im, że chcę to samo co kolega wyżej dzisiaj dostał i nic. Dziś konsultantka powiedziała, że owszem są takie oferty, ale ja nie mogę takiej dostać. Poczekam do końca miesiąca i najwyżej zdam sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby z pakietem Vip+ mają w nim Prapremiery TVP?W regulaminie widzę,że ta usługa wchodzi w skład pakietu,a konsultanci twierdzą że nie.Na oficjalnym forum nc+ ludzie także piszą,że czują się oszukani.U mnie reklamacja już poszła.Oprócz tego wyłączyli mi Eleven,który miałem mieć za 7.90 do końca października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, liczę na pomoc. Przed chwilą telefon:

 

Start+ 19.90

Canal - 25 zł/ 6mc - 40 zł/9 mc

Eleven za 12 zł.

 

15 mc/66 zł za miesiąc. Kobieta ma za godzinę oddzwonić, co wy na to?

 

Telefon był, nadal nie zaakceptowalem oferty. Powiedziałem, że jak dostanę comfort za 14.9 to wtedy.

 

Ponoć ta opcja za komfort jest tylko dla określonych klientów, którzy do tej pory mieli jakieś szczególne pakiety. Ogólnie rozmawiałem z kobietą z 40 minut i wierzę, że obecnie nic lepszego mi dać nie może. Z drugiej strony za to samo 2 tygodnie temu oferowali mi za bodajże 74 zł. Więc wychodzę z założenia, że jak poczekam kolejne 2 tygodnie to coś nowego dojdzie. Swoją drogą Pani Dominika konkretna babka, bardzo dobrze prowadzi rozmowę i kilkukrotnie już mnie miała i byłem skłonny powiedzieć BIERE. Natomiast ja również mam kilka lat doświadczenia w negocjacjach z klientami bankowymi, także naprawdę aż miło się prowadziło rozmowę. Będę informował na bieżąco, jak pojawi się coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra oferują w tej cenie tym co mają ten pakiet. I takich ofert jest minimalna ilość. Raczej nie dostanie w tej cenie Extra.

Ircios, ja mam ten pakiet w tej cenie i gość mi to proponuje mimo że jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia.

I to samo mam w ICA.

Proponują mi jeszcze dopełnienie do extra 6C+ za 69,99 lub HBO za 64,99 zł. Ewentualnie comfort za 39,99 zł.

Opłaca się brać, czy czekać? Ktoś dostał samo C+ i extra za np. 59,99 zł? Bo mi się w oczy nie rzuciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Comfort za 24,99 oraz dodatkowo Eurosport 4,99 umowa do końca grudnia br. Dzisiaj pierwsza propozycja bez wypowiedzenia i w tej samej cenie dostałem dodatkowo Pakiet Eleven Sports za 0 zł dla Abonentów przez 12 miesięcy (później można wyłączyć). Dopełnienie do extra do końca listopada. Umowa na 15 miesięcy. Mam na mejlu ofertę do akceptacji. Ogólnie chciałem walczyć o Comfort za 14,99 zł. ale tej opcji nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadam pakiet extra+z canal+ za 79.99 plus eleveny za 7.95 razem płace 87.94 gdybym podpisał umowe z elevenami za 11.90 to ile będe płacil

 

 

 

Na forum potrafiłeś się zalogować, a zwykłego równania nie potrafisz? Widocznie trzeba wprowadzić proste równanie w celu weryfikacji użytkowników :3

 

79,99 + 11,90 = 91,89zł.

Witam, mam Pytanie posiadam karte po Starej cyfrze, opłacany pakiet START za 26zł bez Promocji, chcialbym przejsc NA comfort CANAL + 6 kanałów.ktos wie ile sobie za to życza? Dzięki za informacje !!

 

59,90zł takie mniej więcej oferty się zaczynały

 

Do tej pory Comfort za 24,99 oraz dodatkowo Eurosport 4,99 umowa do końca grudnia br. Dzisiaj pierwsza propozycja bez wypowiedzenia i w tej samej cenie dostałem dodatkowo Pakiet Eleven Sports za 0 zł dla Abonentów przez 12 miesięcy (później można wyłączyć). Dopełnienie do extra do końca listopada. Umowa na 15 miesięcy. Mam na mejlu ofertę do akceptacji. Ogólnie chciałem walczyć o Comfort za 14,99 zł. ale tej opcji nie było. 

 

Eleveny za darmo rozdają :o? Cos mi się nie wydaje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , umowa do 30 listopada na pakiet comfort 8C+. Kilka telefonów proponują comfort  6C+ za 79.90 . Złożyłem wypowiedzenie, dziś telefon dalej trzymają się oferty 79.90. Tłumacze im ze ten pakiet inni abonenci dostają za 59.90 zł. Odpowiadają ze jest pan z nami rok i innej oferty dla pana nie ma. Da ktoś jakieś rady? Z góry dzięki    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...