Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałem się zapytać, 21 września aktywowałem przedłużenie umowy,lecz dziś , przez przypadek  nacisneło mi się ,że rezygnuje, oferta znikła (przedłużenie od 1 grudnia), jak mam to rozumieć?nastąpiło odstąpienie od umowy beż żadnego pisma ?co teraz zrobić ? pomóżcie , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki temu wątkowi udaje sie z każda umową zbić cenę :wink:

Tym razem obeszło się bez wysyłania wypowiedzenia

 

u2orz5z.png

Czy chcesz przez to powiedzieć że za 14,99 ugrałeś Extra+ ("Dopełnienie do Extra+") z MR i dekoderem?

Jaką miałeś poprzednią umowę, jeśli mogę zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz przez to powiedzieć że za 14,99 ugrałeś Extra+ ("Dopełnienie do Extra+") z MR i dekoderem?

Jaką miałeś poprzednią umowę, jeśli mogę zapytać?

Z tego co widzę to tam jest opcja główna Comfort za 14,99 + dopelnienie do extra na miesiac czasu. 

 

Witam,chciałem się zapytać, 21 września aktywowałem przedłużenie umowy,lecz dziś , przez przypadek  nacisneło mi się ,że rezygnuje, oferta znikła (przedłużenie od 1 grudnia), jak mam to rozumieć?nastąpiło odstąpienie od umowy beż żadnego pisma ?co teraz zrobić ? pomóżcie , 

Jesli zrobiles odstapienie od zawartego aneksu to masz prawopodobnie spokoj na 35 lub

 

Czy może mi ktoś wyjaśnić na czym polega różnica między pakietami VIP+ i VIP MAX?

Vip masz superpremium + filmboxy.

Vip Maxx Vip + erotyka, vod, history oba, adventure, sundance, sport klub, fightbox (men pack).

 45dni, gdyz w takim okresie nikt nie moze Ci przedstawic nowej oferty :P Twoje wypowiedzenie jesli skladales tez zostalo usuniete, wiec bedziesz musial zlozyc na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa przed chwilą.

Extra+

6xC+

3xEleven

MR

24 mc/76 zł

 

 

Wypowiedzenie poszło. Kurde, dalej dla mnie za drogo. Najgorsze jest to, że bez różnicy czy wezmę pakiet podstawowy najniższy, czy najwyższy to kwota pozostaje niezmienna,bo 6xc+ ciągnie kwotę do góry.

 

W zupełności wystarczylby mi pakiet start+ z c+ i eleven, ale nic to nie obniża ceny. Już nawet próbowałem wziąć do tego internet, żeby obniżyć cenę, ale też nie mają rabatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy

 

Ja dziś przez przypadek taką ofertę odrzuciłem, miałem do tego Eurosport 2  dekoder Pace pvr i 2  karty MR za ok 20 zł, i przed chwilą miałem telefon,że oferta była zaakceptowana ,teraz została odrzucona po 10 dniach , Zapytałem ,czy się da ten pakiet dostać taniej,konsultant ma zadzwonić jutro (wypowiedzenie cofnięte,ciekawe co zaproponują ). Przedtem miało  to samo ale o 5 zł ,dlatego czy oferta nieosiągalna raczej nie ....

 

@ Mikizncplus

 

Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam

 

 

Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, dopełnienie Extra 1 miesiąc, Eleven 11,99 , Kino świat 0/m

 

Dziś dzwoniłem dowiedzieć się czy jest opcja przedłużenia dopełnienia EXTRA, i Pan powiedział że mogę wziąć za 20 zł to dopełnienie i że odejdzie mi opłata za Eurosport 2, bo to już jest w tym pakiecie.

 

Co oznacza, że średnia cena EXTRA + ELEVEN + 8C+ kosztowała by 82 zł. Na razie nie zdecydowałem się na te dopełnienie.

 

Umowę przedłużyłem w tym miesiącu.

Edytowane przez lajcik_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz przez to powiedzieć że za 14,99 ugrałeś Extra+ ("Dopełnienie do Extra+") z MR i dekoderem?

Jaką miałeś poprzednią umowę, jeśli mogę zapytać?

Dostałeś do Comfort+ MR gratis na cały okres? Mowa pewnie o MR Standard ale to i tak super oferta.

 

Czy ktoś wie czy na białym dekoderze po MR Premium (ADB 2850ST) można aktywować MR Standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni telefon to już nawet nie były negocjacje. Pani stwierdziła, nawet nie wchodząc w szczegóły, że oferty mają sztywne i nie zaoferuje mi nic nowego co było mi oferowane wcześniej, czyli bierz albo spadaj. Ponieważ zestaw Extra+, 8C+ oferowano mi w cenie od 79,99zł do 89,99zł (do teraz płaciłem w łamańcu 59,92zł), a HBO gratis dołożono raptem tylko przy jednej rozmowie i już ponownie ta opcja się nie pojawiła a o PremiumBoxie w cenie to nawet nie chcieli słyszeć to od wczoraj jestem abonentem CP. NC+ straciło wieloletniego klienta i to skutecznie, bo moje wnerwienie tymi męczącymi nic nie wnoszącymi telefonami i generalnie podejściem do mnie jako do stałego klienta jeszcze długo mi nie przejdzie.

Życzę wytrwałości i sukcesu w negocjacjach, ja już chyba za stary na to jestem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się przedłużyć umowę na moich warunkach. Do Końca roku mam Extra, C+, HBO, MR 2 karty, 1 Pace za 59,99 zł. Jako, że nic ciekawego nie ma w tej TV postanowiłem zjechać do pakietu Comfort, który mi w zupełności wystarczy. Od sierpnia miałem około 20 telefonów pomimo, że umowa do końca roku. Zawsze propozycje droższe, według standardu. Dziś kolejny telefon i nawet trochę zeszli z ceny, bo gościu chciał mi dać to co mam teraz za 79,99 zł, jednak ja mu powiedziałem, że chcę niższy pakiet, i że jak mi da Comfort za max 20 zł to wtedy możemy pogadać. Otrzymałem Comfort, plus sprzęt ten co mam za 19,90 zł, umowa od stycznia na 24 m. gdyż tak chciałem. Dzwonili do mnie jak szaleni od sierpnia, ale dopiero teraz udało się zejść z pakietu na niższy. Wypowiedzenia nawet nie zdążyłem wysłać. Pewnie ofertę Comfortu za 14,99 zł też bym dostał w późniejszym czasie, ale dla 5 zł nie chciało mi się z nimi użerać i odbierać codziennie telefony przez następne 3 miesiące. Dziś koniec miesiąca i pewnie limitów jeszcze nie mają wyrobionych, bo gościu od razu zgodził się na moją ofertę. Jestem zadowolony, powodzenia i do zobaczenia za 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po półtorarocznej przerwie :)

 

Moja obecna oferta to COMFORT+ na 15 miesięcy w cenie 24,90, do tego kanał Eurosport 2 za 4,99 i MR Premium (ADB) zrabatowany do 0 zł na 15 miesięcy. Razem - 29, 89 zł miesięcznie, umowa do 30. 11. 2016.

 

Przed kilkoma dniami otrzymałem telefon z nc+, krakowski numer DUK. Byłem wprawdzie przygotowany na brak możliwości zrabatowania MR po lekturze niniejszego forum, ale liczyłem na utrzymanie obecnej ceny lub nawet lekkie zejście. To, co usłyszałem, całkowicie mnie zbiło z tropu, a mianowicie:

1. Comfort + 8C+ - 69,99 zł

2. Extra + 8C+ - 79, 99 zł

Do obu tych propozycji trzeba doliczyć MRP: + 20 zł.

 

Na moje pytanie o utrzymanie bieżącej oferty (tj. COMFORT+), nawet bez Multiroomu otrzymałem odpowiedź, że jest jeszcze za wcześnie, ale taka oferta sie pewnie pojawi.

 

Przyznam szczerze, że nie zależy mi jakoś szczególnie nad przedłużeniem tej umowy, jednak z uwagi na rodziców, którzy lubią sobie "podejrzeć" filmy na Romance TV, Domo+ czy obejrzeć różne stacje informacyjne spróbuję ugrać jak najtańszą ofertę. Licze na Comfort+ pomiędzy 14, 90 a 19, 90, ewentualnie na Start poniżej 10 zł. Z utratą MRP już się pogodziłem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko bo dzwonili przed chwilą z ofertą, przepraszam, być może gdzieś kilka czy kilkanaście stron musiałbym czytać aby sobie odpowiedzieć na pytanie...ale:

Czy teraz cena pakietów zawiera rabat związany ze zgoda marketingową (5zł)?

Miałem Comfort za 25 zaproponowali 27 czy 28 z rabatem a 33 bez na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś drgnelo. Do tej pory Canal+Start za 69,90zł. Propozycja Comfort + z 6xc+ za 59,90zł. Do tej pory opcja nc+mix. Jak myślicie? Brać? Umowa do końca grudnia. Dekodera nie chcą wymienić.

Spokojnie czekaj, do grudnia to jeszcze wiele się może zmienić ;) Na mixie Ci sprzętu nie wymienią, chyba że jakoś reklamacyjnie.

 

Pytanie na szybko bo dzwonili przed chwilą z ofertą, przepraszam, być może gdzieś kilka czy kilkanaście stron musiałbym czytać aby sobie odpowiedzieć na pytanie...ale:

Czy teraz cena pakietów zawiera rabat związany ze zgoda marketingową (5zł)?

Miałem Comfort za 25 zaproponowali 27 czy 28 z rabatem a 33 bez na 15 miesięcy.

Zgody marketingowe rabatowane sie pojawily dopiero chyba od 3 miesiecy. Ale nie da się ich dodac do obecnego pakietu aby obnizyc cene o 5zl. Biorac nowy aneks dostajesz cene nizsza ze zgoda a jak bez zgody +5zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie czekaj, do grudnia to jeszcze wiele się może zmienić ;) Na mixie Ci sprzętu nie wymienią, chyba że jakoś reklamacyjnie.

Chyba niestety za późno. Konsultant zdążył zadzwonić na krótko przed Twoją odpowiedzią. :)

Jasne,na wymianę sprzętu nie mam co liczyć i sam konsultant o tym mówił. Z drugiej strony jak dotąd dekoder nie szwankuje. Chociaż wiadomo, że różnie to może być. 

 

Jak dotąd miałem mnóstwo telefonów i oferty bardzo słabe. Dzisiaj było zupełnie inaczej.

 

Przypomnę, że do tej pory posiadałem CANAL+Start (8C+) za 69,99zł w ramach oferty NC+MIX na 12 miesięcy. Umowa do końca grudnia. 

 

Oferty jakie otrzymywałem do tej pory:

1) to samo za tyle samo na 24 miesiące

2) CANAL+(6)Comfort za 79,99zł na 24 miesiące

3) Extra+ z HBO za 79,99zł na 24 miesiące

4) Canal+Start za 79,99zł (czyli to samo co dotychczas) na 24 miesiące. Do tego HBO do 2 miesięcy i kolekcja Kino Świat za 0zł na całą umowę

5) Canal+Extra za 89,99zł, ale już tylko z 6C+ i podobnie jak wcześniej - HBO do 2 miesięcy oraz Kino świat na całą umowę za 0zł. Umowa na 24 miesiące.

6) Start+ za 21zł i do tego HBO do 2 miesięcy za 0zł oraz Kolekcja Kino Świat na całą umowę za 0zł. Umowa na 24 miesiące.

7) Canal+Comfort (6) za 89,99zł na 24 miesiące

8 ) Start+ za 19,90zł na 24 miesiące

9) Canal+Comfort( 8 ) za 69,99zł na 12 miesięcy

10) Canal+Start(6) za 54,90zł na 12 miesięcy

 

Jak widać oferty różne. Dzisiaj konsultant sympatyczny i rzeczowy. Od razu zaproponował coś w stylu "więcej za mniej". :)

Z racji tego, ze z dekodera korzysta ktoś inny to po pierwszej rozmowie skonsultowałem się z użytkownikiem. To on zdecydował.

 

Ostatecznie pozostało Canal+Comfort(6) za 59,99zł na 12 miesięcy z miesięcznym dopełnieniem do Extra+. 

 

Myślę, że oferta nie jest zła. Dostałem wyższy pakiet za mniejszą kasę, co dzisiaj praktycznie się nie zdarza.Wypowiedzenie niewiele daje. Okres świąteczny też myślę, że wielkiego przełomu nie przyniesie. A na wymianę dekodera nie ma co liczyć. Więc przy takiej konfiguracji, myślę, że jest nieźle.

Mam nSport+ i Polsat News, których brakowało w dotychczasowym pakiecie. Na C+ Seriale, C+Discovery i 13 Ulicy jakoś nie zależało.

 

Przyznam szczerze, że konsultantowi niezwykle bardzo zależało, by przedłużyć umowę. Czyżby do wypełnienia planu sprzedażowego niewiele pozostało? :)

W sumie mało ważne. Oby wielu takich konsultantów.  

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest: Konsultant sam zaproponował   Canal+Comfort(6) za 59,99zł na 12 miesięcy? Ja umowę mam do końca listopada i dzwonią z tą samą ofertą za 79.99 na 24mies. Na moją opowiedz typu: inni dostają to za 59.99, mówi to nie mozliwe. Na razie wypowiedzenia nie wysyłałem. Ma ktoś pomysł jak od nich taka ofertę wynegocjować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zwracam sie do Was z pytaniem o pomoc co robić, mianowicie troche za późno "wpadłem" na Wasze forum i za późno dowiedziałęm się o tym jak negocjować z nc+ warunki umowy, która kończy sie ostatniego pażdziernika 2016r. Niestety do chwili obecnej nie wysłałem rezygnacji. Czy wysłanie dzisiaj coś zmieni ? Czy może jakoś inaczej zadziałać ?

Nadmienię że od dwóch miesięcy dzwonią do mnie z propozycją tej samej ofery (pakiet extra za 89zl), za każdym razem mówię, że stawka jest b. wysoka i że chcę niższą stawkę.

Dzięki za informację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) dziękuje za podpowiedź.

Dziś sie udałem do punktu NC+ i poprosiłem o formularz wypowiedzenia umowy, dodatkowo dodałem że jestem gotów zostać w przypadku gdy dostanę nizsza fajna ofertę.

Co się okazało to to że nagłe mogłem zejsć pakiet w dół i zachowac canal+ wiec dziś zbiłem z 90 na 60zł z zachowaniem pakietu comfort, wiem wiem ze zaraz ktoś napisze ze mogłem dalej cisnać ale biorąc pod uwage fakt ze przez dłuższy czas widniało mi w głowie to ze moge nadal zostać z ktową 90zł to wolałem już wziać tą za 60, dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest: Konsultant sam zaproponował   Canal+Comfort(6) za 59,99zł na 12 miesięcy? Ja umowę mam do końca listopada i dzwonią z tą samą ofertą za 79.99 na 24mies. Na moją opowiedz typu: inni dostają to za 59.99, mówi to nie mozliwe. Na razie wypowiedzenia nie wysyłałem. Ma ktoś pomysł jak od nich taka ofertę wynegocjować? 

Rozmowa zaczęła się zapytaniem o dokupienie samego kanału nSport+. Oczywiście nie było takiej możliwości, ale konsultant zaproponował mi wtedy Comfort+ z 8xC+ za 69,99zł. Trochę ponarzekałem jeszcze na dekoder itd. Potem stwierdził, że "dziś jest ostatni dzień miesiąca i mamy dostęp do większości ofert dlatego też mogę Panu zaproponować...". No i wtedy padły te dwie oferty Start z 6xC+ za 54,90zł i Comfort+ z 6xC+ za 59,90zł. 

Sam byłem zaskoczony, że rozmowa się w ten sposób potoczyła.

Dzwonił z krakowskiego numeru.

 

Dodam, że oferty powyższe są dostępne już od września zeszłego roku (jak i nie dłużej) i nic się jak dotąd nie zmieniło, więc myślę, że czekanie do grudnia nie miało tutaj większego sensu. Taniej i tak bym nie dostał, a cena wydaje mi się jak najbardziej przystępna. 

Życzę wszystkim powodzenia w negocjacjach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) dziękuje za podpowiedź.

Dziś sie udałem do punktu NC+ i poprosiłem o formularz wypowiedzenia umowy, dodatkowo dodałem że jestem gotów zostać w przypadku gdy dostanę nizsza fajna ofertę.

Co się okazało to to że nagłe mogłem zejsć pakiet w dół i zachowac canal+ wiec dziś zbiłem z 90 na 60zł z zachowaniem pakietu comfort, wiem wiem ze zaraz ktoś napisze ze mogłem dalej cisnać ale biorąc pod uwage fakt ze przez dłuższy czas widniało mi w głowie to ze moge nadal zostać z ktową 90zł to wolałem już wziać tą za 60, dziękuje i pozdrawiam :)

Jak byś się zapytał na miejscu o pakiet Extra + 8xC też byś pewnie dostał za 60 - 69 zł.

 

Grunt że zadowolony z oferty i to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Dziś kolejny telefon ich propozycja SUPERPREMIUM+HBO +HBO-GO MENPACK + Multiroom taki, jak mam teraz za 119zł, umowa na 24 miesiące. Odmówiłem. Mniej kanałów, a drożej. Teraz płacę za wszystko 116,88 zł.

Obecnie posiadam Multiroom po Cyfrze+: 2 karty Cameleon i 2 dekodery Wifibox.

 

Multi+

Premium Sport &Film

History HD

Filmbox

HBO GO

EXTRA+

Cinemax

Hustler HD

MULTIROOM STANDARD

CANAL+ VOD

HBO

netVOD+ CANAL+ Platinum

 

Jest szansa wyrwać to co proponowali za 89,99 zł z Multiroomem + podmianę 1 dekodera na Wifipremiumbox'a? Może być umowa na 24 miesiące.

Dziś w końcu się odezwali po 1,5 miesiąca ,propozycji kilka : SUPERPREMIUM 8CANAL+ HBO3 24m HBOgo 24m około 106zł całość razem z multiroomem jeszcze jakieś Kino i świat 0zł 24m ,druga opcja to też SUPERPREMIUM tylko bez Cinemaxów 8CANAL+ HBO3 24m HBOgo 24m Kino i świat 0zł 24m z multiroomem za 99zł  .Skłaniał bym sie do 2 propozycji bo cinemaxów w ogóle nie oglądam ,filboksów też .mniej kanałów ale troszkę taniej .Warto brać tą 2 opcje ,czy jeszcze coś można więcej dostać wtej cenie  

PS.teraz płacę 111,88zł bo z końcem września wyłączyłem HUSLER HD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...