Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w końcu pojawiła się oferta "widmo" czyli Extra+ z 8C+ i HBO za 79,99zł.

 

Ale nie przyjąłem. W zasadzie to żadna okazja. Płacę 20zł więcej niż teraz i mam HBO. Też mi oferta... :/ Gdzie tu ukłon dla stałego abonenta?

 

Powiedziałem, że jak jeszcze dorzucą PremiumBoxa w cenie to się zdecyduję. Taką mam głupią zasadę, że jak nie muszę to nie przepłacam.

 

Następnego dnia telefon i już ta sama oferta bez HBO :roll:  Dlatego przy następnym telefonie dorzucam oprócz premiumboxa jakieś kanały w stylu np. History. A co? Tylko oni mogą sobie pogrywać? Jeżeli jasno określam że kontakt ma nastąpić tylko w przypadku kiedy będą mogli spełnić moje oczekiwania i firma o tym wie (konsultant czytał przy mnie notatkę z ostatniej rozmowy) a i tak dzwonią z gorszą ofertą marnując mój czas to odbieram to jako oznakę braku szacunku. Bo niby jak to sobie wykombinowali? Skoro nie zgodziłem się na pakiet z HBO za 79,99zł to następnego dnia zgodzę się na pakiet w tej samej cenie bez HBO???? :crazy:

 

Tak jak pisałem wcześniej, nie jestem fanatykiem nc+ nie uznaję posiadania nc+ za "prestiżowe", czy wyjątkowe ze względu na ofertę. Różnica z CP to w zasadzie C+ (no i oczywiście cena). Przeżyję, chociaż żal Ligi Mistrzów. Dlatego pewnie nie dogadam się z nc+ i przesiądę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjowałem przyjacielowi...do tej pory 74,90 z MS C 8 +HBO  /na cameleonach/ teraz propozycja

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 94,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Superpremium(6)LIVE 200,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ (6) LIVE 94,99 zł 24 m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Co o tym sądzicie ?? dla mnie myślę, że OK. Na moją ofertę niestety nikt nie dzwoni :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem 2 propozycje. W obu multiroom i 2 dekodery za 0zl. Obecnie mam standardowy łamaniec 6x0_18x79,90 za 8C+ z HBO gratis.

 

1) extra+, 6C+ za 69,99 i HBO z GO za 20zl na 24m = 89,99

2) extra+, 8C+, 3*HBO za 89,99 na 24m. + HBO GO za 5zl na 12m. i potem mogę zdecydować czy chce dalej.

 

Eleveny mam do końca października za 7,95.

 

Kobieta się zarzeka, że oferty extra+, 3xHBO, MR i dekodery gratis, za 79,99zl już nie będzie.

 

W sumie ta druga oferta wychodzi 5 zł drożej za 2 C+.

Jak oceniacie te oferty? Ma mi je przesłać na maila jeszcze i dzwonić jutro. Mam dylemat, czy walczyć twardo o tą ofertę za 79,99 czy zaakceptować 10zl podwyżki :/

A w sumie to 5zl podwyżki, bo teraz place za HBO go 10zl, ale mogę wyłączyć w kazdej chwili. W 2 ofercie to lojalka, co wychodzi jak opcja włącz/wyłącz, w którą mnie się nie chciało bawić szczerze mówiąc..

 

 

Koledzy! Nigdy nie wierzcie Kobiecie! ;)

 

2,5 godziny po telefonie od Pani powyżej, zadzwonił konsultant, z którym rozmawiałem jakieś 2 tygodnie temu i poprosiłem aby się odezwał, gdy pojawi się oferta taką, jakiej oczekuję.

 

Zaoferował:

- pakiet Extra+ z 8C+ na 24m za 79,99zł

- 3xHBO na 24m za 0,00zł

- HBO GO na 24m za 5,00zł (mogłem wziąć za 10zł bez zobowiązania i włącz/wyłącz)

- Multiroom Standard i dzierżawa 2 deków za 0zł

- pakiet Eleven Sports za 7,95zł do końca listopada (potem mam się zgłosić po nową promocję)

- i jeszcze dorzucił mi dodatkowo kolekcję Kino Świat na 24m za 0zł i pakiet 5xFilmbox gratis do końca października (potem sam się wyłączy)

- i oczywiście NC+Go 100 godzin

- RAZEM OPŁATA: 92,94zł na 24 miesiące

 

Powiem szczerze, że nie wierzyłem już, że dostanę taką ofertę i kto wie czy jutro nie zaakceptowałbym tej droższej, sprzed niespełna 3 godzin, od tej Pani..

 

Mam wrażenie, że ten konsultant zobaczył w systemie, że rozmawiałem z tamtą konsultantką i jestem blisko akceptacji oferty od niej i ją uprzedził :D

 

Jestem bardzo zadowolony, bo będę płacił nawet mniej niż obecnie (bo miałem hgo go za dychę i nie chciało mi się bawić w wyłączanie i włączanie).

 

Życzę powodzenia w negocjacjach. Ja mam spokój na 2 lata :mrgreen:

 

 

oferta_nc_plus.jpg

 

:popcorn:

Edytowane przez texan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@texan

Ile i za co płaciłeś dotychczas?


Pytanie mam do osób, które już przedłużyły umowę. Sam tego dokonałem dzisiaj, nie bardzo jest się czym chwalić, ale nie o to chodzi. W rozmowie z konsultantem ustaliłem, że nowe warunki wchodzą od 1. października, bo do końca września mam umowę. Przysłali na maila do aktywowania link, co uczyniłem i teraz w połowie września straciłem już dostęp do HBO i Cinemaxów, natomiast o wiele za wcześnie zostały włączone kanały, które miały być np. tylko przez październik (na próbę). Być może coś wyjaśnia to stwierdzenie z maila:

Okres oznaczony umowy: od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Mam do zapłacenia jeszcze rachunek za wrzesień, gdzie wliczone jest HBO i HBO GO razem z Cinemaxami, a nie mam już do tych kanałów dostępu. Błąd ze strony nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@texan

 

Ile i za co płaciłeś dotychczas?

 

 

Dotychczas Extra+, Multi+, 8C+, 3xHBO, Multiroom Standard, dzierżawa 2 dekoderów: 6m x 0zł + 18m x 79,90zł (średnia: 59,925zł).

W trakcie umowy dobrałem Eleveny za 7,95zł i HBO-GO za 10zł. Ostatni rachunek za wrzesień mam więc 97,85zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do osób, które już przedłużyły umowę. Sam tego dokonałem dzisiaj, nie bardzo jest się czym chwalić, ale nie o to chodzi. W rozmowie z konsultantem ustaliłem, że nowe warunki wchodzą od 1. października, bo do końca września mam umowę. Przysłali na maila do aktywowania link, co uczyniłem i teraz w połowie września straciłem już dostęp do HBO i Cinemaxów, natomiast o wiele za wcześnie zostały włączone kanały, które miały być np. tylko przez październik (na próbę). Być może coś wyjaśnia to stwierdzenie z maila:

 

Okres oznaczony umowy: od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

Mam do zapłacenia jeszcze rachunek za wrzesień, gdzie wliczone jest HBO i HBO GO razem z Cinemaxami, a nie mam już do tych kanałów dostępu. Błąd ze strony nc+ ?

 

Udało się włączyć to co wczoraj wyłączyli do końca września. Rozmowa z tym samym konsultantem co przedłużanie rozmowy plus zgoda kierownika.

 

Podobno tak normalnie ma być, oferta wchodzi w życie z dniem aktywacji, natomiast nowa płatność dopiero za pierwszy miesiąc nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. 3 propozycje i wszystkie takie same: 6 x C, Extra = 69 zł, Multiroomm = 15 zł, Eleven 7.95 do końca promocji.  Dotychczas za to samo 82 zł. Nic nie chcą ustąpić a z każdym telefonem konsultanci bardziej [beep]cy. Jeszcze 15 dni. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj jeszcze raz tym razem dokładnie.

Jakoś też nie potrafię znalezc ;)

 

 

Oferta z przed chwili. Extra+, 6 Canal+, HBO, HBO GO, wynajem mediabox i jeden multiroom w cenie nie całe 105zł. Warto?

Extra 6C+ 69,99 + HBO z HBO Go 20zł + Mediabox 5zł + multiroom 10zł = 105zł. 

Do takiej podstawy HBO na pewno za darmo nie dostaniesz, wiec cena w miare OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, może ostatnio ktoś to przerabiał. Mianowicie znajomy rezygnuje z nc+ (Pace, Sagem /w pudełku od zawsze/, 2 karty Cameleon). Umowa do 31.10.2016.

Zastanawiam się, czy nie zrobić cesji na siebie jego umowy, ale ... on teraz ma Comfort+ i do tego do końca umowy jeszcze Premium Sport & Film oraz Extra+ i Multi+. Za całość 79,90. Mi nie potrzeba nic oprócz łysego Comfortu+ (do odbioru w domku). Idzie zejść do Comfortu+ z takiego pakietu ? Myślałem, aby zrobić cesję, zgłosić odłączenie tych opcji jeszcze we wrześniu (odłączenie na koniec 31.10) i wysłać rezygnację jeszcze we wrześniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja przedłużyłem umowę 2 września no to co mam w syg i jestem zadowolony mimo tego że 25 pln więcej płacę niż płaciłem.

Rozdawnictwo się dawno skończyło.... te czasy już nie wrócą ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...