Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy. W październiku kończy mi się 24 miesięczna umowa w której miałem pakiet 8x CANAL+, HBO, Cinemaxy + Multiroom Standard za 134,90. Ostatnio dzwonił konsultant. Zaproponował to samo bez HBO, ale z Elevenami za 144,90 (!!!). Po dłuższej wymianie argumentów, a właściwie mojemu monologowi do ściany jaką był owy konsultant, stwierdził że maksymalnie może obniżyć cenę o 10 złotych. Więcej nie da rady.

 

Napiszę tak. Cena dla mnie jest nie do przyjęcia. Chciałem obniżyć mój rachunek za nc+ do ~100 PLN'ów miesięcznie kosztem rezygnacji z HBO i Cinemaxów, ale za to z pakietem Elevenów. Co radzicie w tej sytuacji?

 

Myślałem o złożeniu wypowiedzenia umowy i podpisaniu nowej w niższej cenie na żonę. Taki manewr jest możliwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dziś płacę średnio 70 pln ( łamaniec ) 8xC, HBO, Multiroom Premium

kolejna "super" propozycja przedłużenia umowy ( mam do 31.X ) to za 119 złotych

ale z Cinemax i Filmbox (tylko ja  tego nie chcę ), ewentualnie jak zrezygnuję z HBO to za 99 ( a to chcę mieć )

poprzednie dwa telefony w podobnych kwotach

wow

 

Taniej tego nie dostaniesz. Sorry nie pasuje to składaj wypowiedzenie. Jak widzisz wszyscy maja podwyżki, NC+ stracilo 14 tys klientów a zysk się zwiekszyl, wiec ich polityka zdaje egzamin.

 

Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy. W październiku kończy mi się 24 miesięczna umowa w której miałem pakiet 8x CANAL+, HBO, Cinemaxy + Multiroom Standard za 134,90. Ostatnio dzwonił konsultant. Zaproponował to samo bez HBO, ale z Elevenami za 144,90 (!!!). Po dłuższej wymianie argumentów, a właściwie mojemu monologowi do ściany jaką był owy konsultant, stwierdził że maksymalnie może obniżyć cenę o 10 złotych. Więcej nie da rady.

 

Napiszę tak. Cena dla mnie jest nie do przyjęcia. Chciałem obniżyć mój rachunek za nc+ do ~100 PLN'ów miesięcznie kosztem rezygnacji z HBO i Cinemaxów, ale za to z pakietem Elevenów. Co radzicie w tej sytuacji?

 

Myślałem o złożeniu wypowiedzenia umowy i podpisaniu nowej w niższej cenie na żonę. Taki manewr jest możliwy?

 

Wezmiesz na zone Extra z 6C+ za 3x21 / 21x79,99 + eleveny za 12zl, opcjonalnie 5 za dek z nagrywarka, 1zl za modul, 2zl za wifiboxa i masz poniżej 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frykos16. Wypowiedzenie teraz prawie nic nie daje. Radze poczytać kilka stron.

 

Dokładnie u mnie po wypwiedzeniu był tylko 1 telefon gdzie została powtórzona oferta sprzed wypowiedzenia. Po odłączeniu sygnału 0 kontaktu sygnał odłączony 1 dnia. Sam zadzwoniłem przed zdaniem sprzętu zerowa oferta dla abonenta płacącego powyżej 100zł miesięcznie od 10 lat. Czego oczekiwałem umowy krótszej jak 24 miesiące i ceny na poziomie poprzedniej umowy. Płaciłem jakieś 105 podnieśli mi na 120... Jeśli chcę taniej to mogę sobie odłączyć XYZ i będzie cena ta sama. To za co ja mam płacić taką kasę jak nie za kanały premium?

 

Tak więc polityka zmieniła się diametralnie i to już było widoczne rok temu. Mi ogólnie serwowana była podwyżka co roku a od siebie praktycznie niczego nie dokładali. Dlatego się pożegnaliśmy.

 

 

 

Taniej tego nie dostaniesz. Sorry nie pasuje to składaj wypowiedzenie. Jak widzisz wszyscy maja podwyżki, NC+ stracilo 14 tys klientów a zysk się zwiekszyl, wiec ich polityka zdaje egzamin.

 

Niestety brak konkurencji i brak presji na firmę. To mnie trochę też wkurzyło bo wyliczyli, że lepiej posiadać mniej abonentów skłonnych płacić więcej. Tylko w pewnym momencie przegną i mocno pożałują tego odpływu klientów. Bo ja już np. do nich nie wrócę.

Edytowane przez piotredy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron i wnioski nasuwają się same. Ci co się cieszą, że dostali za 79.99 Canal+ i HBO tak naprawdę dostali podwyżkę. Strategia jest prosta. Nie możesz płacić mniej niż płaciłeś. Jeśli ktoś tak jak ja miał wszystko za 96 zł a mianowicie Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, History, Sundance, Eleveny (bez Elevenów abonament 89zł) oraz Multiroom i najem dekodera w tym to oni teraz robią wszystko, żeby na takim kliencie sobie odbić, także strategia się sprawdza. Ktoś się cieszy, że dostał ofertę dobrą, ale to NC+ już wrzuciła klienta na wyższy level i przy kolejnym przedłużeniu znów tylko drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta..Parsknąć śmiechem ? O co tu idzie gra? O zycie?

Płacicie krocie, nie śpicie po nocach aby wywalczyć 3 zł nizej setki, a tymczasem bez napinki, bez naciagania: (czytaj :kradziezy)  abonament 4,90zł/m  (Comfort+ po odjęciu ulgi bankowej) i na ekranie,Eksra+,  i Canal+8x, i Cinemax, i HBO i Eleven Ekstra. To co najfajniesze na tych kanałach kończy się po paru tygodniach.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. To nie jest odpowiednie miejsce na jakieś filozoficzne wywody. To jest wątek cenowy dotyczący ofert przedłużeniowych platformy nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro płaciłem 39.90, a przedłużyłem na 19.90 to da się taniej, ale od czego to zależy to nie wiem.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa z nc+ do końca września br.

Obecnie płacę za:

 

Pakiet: Comfort+ - 39.90 zł

Opcje:

- HBO GO - 10,00 zł

- HBO - 20,00 zł

- Premium Sport & Film - 40,00 zł

- Cinemax - 10,00 zł

- Eleven Sports 11,90 zł

- Extra+ - 10,00 zł

- Multi+ - 0,00 zł

- Multiroom Standard - 0,00 zł

- Najem dekodera - 0,00 zł

Łącznie: 141,80 zł

 

Do niedawna do powyższego miałem Filmboxy za ~15,00 zł zamiast Elevenów, ale udało się zamienić. Mam dwa niezależne dekodery (od nc+) i zależy mi, aby tak pozostało, ewentualnie zrezygnuję z Multiroomu.

 

Chciałbym przedłużyć umowę, jednak czytając niniejszy wątek mam wrażenie, że płacę więcej niż inni.

 

Czytam w tym wątku, że aby cokolwiek ciekawego wynegocjować trzeba wcześniej napisać pismo o rozwiązaniu umowy z dniem jej wygaśnięcia. Co się zatem wtedy dzieje? Pismo dostają w nc+ i sami dzwonią z ciekawszymi propozycjami jeszcze przed końcem umowy?

Pytanie też zasadnicze, czy w nc+ istnieją umowy tylko na 12 miesięcy? Jeśli tak, to czy wiąże się to z wyższymi cenami i gorszą pozycją negocjacyjną?

 

Przy przedłużeniu umowy zależy mi najbardziej na:

 

1. wszystkie kanały C+

2. wszystkie kanały sportowe (wraz z Elevenami)

3. kanały ze stajni C+ czyli AleKino+, Domo+, Kuchnia+ itd.

3. z kanałów pozostałych to na pewno FOXy, Comedy Central, AMC, kanały informacyjne

3. multiroom na dotychczasowych zasadach, z ewentualną wymianą dekoderów, ale nie kart

4. HBO i HBO GO - tak, ale nie ma przymusu

 

Umowę z nc+ mam od samego ich początku, migrowałem do nc+ z C+.

To co powyższe uda się spiąć w 100,00 zł? W sumie to ponad 40,00 zł mniej niż teraz.

Pomijam już wszystkie dotychczasowe propozycje, ponieważ nie były one wiele warte, no może poza jedną, która do poniższej można powiedzieć była porównywalna. Ostatnia propozycja na dwa tygodnie przed końcem umowy (z wysłanym wypowiedzeniem) to:

 

umowa 24 miesiące

 

* 8C+

* Extra+

 

za 89,99zł

 

do tego:

 

* Eleveny na rok 11,90 zł,

* Kino Świat 0 zł na całą umowę,

* History, H2, Sundance, Adventure - miesiąc za free,

* Multiroom standard 0 zł.

 

 

Patrząc na cytowany przeze mnie mój pierwszy tu post w tym temacie wychodzi prawie idealnie, że rezygnując z HBO, HBO GO i Cinemax zostaje mi praktycznie to samo co dotychczas za taką samą kasę jak obecnie. Jest to oferta już niby po kontakcie z kierownikiem (parę minut przerwy w rozmowie). Wcześniej propozycja była średnio o 5 zł droższa. Moja propozycja by dostać HBO + 8C+ za 79,99zł lub nawet same 8C+ za taką samą kwotę jest nie do zrealizowania. Zastanawiam się, czy w ogóle na takie opcje przy obecnym moim rachunku wynoszącym co miesiąc ok 140 zł są do zdobycia. Wszyscy tutaj raczej mają podwyżkę, natomiast ja wtedy nie dobierając Cinemaxów i HBO GO miałbym ok 30 zł taniej niż obecnie za to samo.

Czas do przemyślenia do jutrzejszego popołudnia, zastanawiam się, czy ich przeczekać jeszcze, czy już może się zgodzić, rachunek 40 zł mniejszy niż dotychczas, wszystko natomiast co z filmami związane i tak w internecie można znaleźć.

Czy ktoś płacący podobne rachunki co ja obecnie otrzymał przy przedłużeniu umowy coś ciekawszego niż przedstawiona powyżej propozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się w grudniu. Zaproponowali za 106,89 Pakiet Extra+ z CANAL+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, Multiroom Standard, najem Mediabox+. Do tej pory płacę 104,90 tyle że nie mam Elevenów. Nie wiem, czy to brać, czy nie brać? Chciałem coś ugrać do 99.99, ale Pani z call center stwierdziła, że nie może nic więcej zaproponować.

Edytowane przez wezyriusz
Nie KRZYCZYMY na forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się denerwować na konsultantów: oni tylko proponują to, co im system pokazuje. Winić trzeba tych co układają pakiety dla przedłużających umowy.

Ja dam na wstrzymanie. Jak co roku wyślę wypowiedzenie i poczekam do ostatniego dnia. Potem mam tydzień na negocjacje dopóki nie zdam sprzętu.

Może wtedy coś ugram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po długiej przerwie.

Obecnie posiadam:

 

Comfort+

59,00-19,10= 39,90 PLN

 

HBO

25,00-25,00= 0,00 PLN

 

Premium Film

49,00-44,00= 5,00 PLN

 

Premium Sport

49,00-44,00= 5,00 PLN

 

Extra+

30,00-20,00= 10,00 PLN

 

History HD

1,99-1,99= 0,00 PLN

 

Multi+

15,00-15,00= 0,00 PLN

 

Multiroom Standard

20,00-10,00= 10,00 PLN

 

Przez 6 miesięcy płaciłem 59.90 zł, a drugie 6 miesięcy 69,90 zł. (12x 65 PLN).

Umowa kończy się 31.12.2016r.

Czy jest szansa ugrać coś więcej za tę kasę?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś musi być pierwszy ;)

Bo co mi mogą zaproponować w zamian za to co posiadam...?

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.
Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Cinemax 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
.

Edytowane przez mlesniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...