Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem ofertę: extra+ 6xC+ 3xHBO za 74,99zł, dodatkowo 2xEleven jak obecnie za 7,95zł + MS za 10zł. Podobno już nie mają multiroomów za free.

Eleveny w promocji mam do końca listopada, po okresie promocyjnym można negocjować cenę.

Edytowane przez boczek3333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie do końca jest tak jak myślisz, ja również zażyczyłem sobie ofertę za 79, 99 zł (extra+/8xC+/HBO/), niestety takiej oferty dla mnie nie ma i nie będzie.Tyle się dowiedziałem i pomimo odbytych kilkunastu juz rozmów taka oferta jest nieosiągalna. W międzyczasie przychodzą różne sms, ten o stracie dostępu do tv ze 3 razy przyszedł. Jednocześnie dzwonią z ofertami , przed chwilą kolejny telefon:

superpremium (6xc+/cinemax/hbo) + HBO GO + MR - całość za 99, 99 zł.

 

Do końca umowy niecały tydzień i już tracę nadzieję, żę dostanę extra+/8xC+/HBO za 79, 99 zł. Czyli albo przyjdzie się żegnać albo wziąć co proponują.

dla mnie też nie osiągalny  był i jest Extra+/6*C+/ Multiroom za 69,90. Tyle ,że podkreśliłem stanowczo że innej czy droższej oferty nie zaakceptuje. Więc albo to co chce i za ile chce, bo wiem ,że są takie opcje są, nie przyjmując argumentów ,że to nie dla mnie, bo jestem takim samym abonentem jak wszyscy, a nie jeleniem, lepiej dla was w tym czasie zadzwonić do tego co da się doić.

Zadziałało nie dzwonią, bo tak jak wcześniej napisano nie wszyscy takie oferty dostana i dlaczego tak jest.

Edytowane przez Gibki83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon, zresztą jak co dzień . Po pytaniu co chciałbym na przedłużenie powiedziałem start lub comfort w rozsądnej strefie. Oczywiście dla mnie takiego niskiego pakietu w ogóle nie ma. Nie to nie ich strata, umowa do końca roku. W chwili obecnej to co w podpisie.

Edytowane przez Rozi5213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam umowę do końca sierpnia. Do tej pory płaciłem 75zł. Chciałem wyrwać ofertę Extra + 8C+ + HBO + multi za 79zł. Na początku konsultant zaproponował mi to bez HBO właśnie w tej cenie. Powiedziałem, że muszę się zastanowić i prosiłem o kontakt następnego dnia. Następnego dnia nikt nie zadzwonił, za to po kilku dniach zadzwoniła Pani, która zaproponowała mi to samo, ale już nawet bez multi (musiałbym do 79,90 dopłacić 10zł). Jest to dla mnie bardzo zabawne i tym samym nieważne jaką ofertę bym teraz dostał na pewno umowy nie przedłużę. Nie lubię jak ktoś próbuje ze mnie zrobić idiotę obiecując co innego a ostatecznie nie odzywa się i po kilku dniach oferuje to samo drożej. Canal+ nie jest dla mnie żadnym argumentem, dlatego mimo troszkę gorszej jakości sygnału wolałem podpisać umowę z CP na SmartDom (mam tam też telefon), niż dać z siebie zrobić idiotę tutaj w NC+. Nie rozumiem ludzi, którzy dają się naciągnąć na podwyżki cenowe. Przy takiej polityce NC+ niedługo pewnie pójdzie po rozum do głowy jak im klienci uciekną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dzisiaj na infolinii mieli wisielcze humory - ja dziś dostałem dwie oferty - z numeru krakowskiego Extra+, C+ (8), HBO + HBO Go, Eleven, Cinemax, MR standard (x2) za średnią kwotę 149,82 zł., a z warszawskiego numeru superpremium, HBO + HBO Go, Eleven, MR standard (2x) za średnią cenę 143,95 zł. Obie umowy na 24 miesiące. Obecnie mam Comfort +, Extra +, Multi +, Premium Sport + Film, HBO + HBO Go, Eleven. MR standard (2x), Filmbox, Cinemax obecnie za 132,85 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy do opcji extra z 6x c+ można dokupić hbo z go za 20 zł ? Dostałem niedawno ofertę na extra z 6xC+ za 69 zl i już byłem zdecydowany na dokupienie hbo z hbo go oraz dolozenie eleven za 11,90 i wtedy calosc wraz zdarmowym MR wyniosla by niecale 102 zl ale konsultant stwierdzil, ze do opcji z 6xc+ nie mozna dokupic hbo z hbo go za 20 zl. Tylko do 8xc+ ale wtedy to jest 79 zl + 20 czyli wychodzi cena pakietu superpremium. A na forum nc+ widzialem ze daja hbo z go za 20 zl do 6xc+.

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Pawel za informację. Wiem że mało abonentów wybiera ten pakiet, niemniej jeśli komuś konsultant zaproponował ostatnio za Comfort konkretną kwotę, to będę zobowiązany za kolejne informacje, chciałbym sobie wyrobić zdanie ile obecnie trzeba za niego zapłacić.

Jeśli obecnie płacisz 24.90 zł za comfort to na 99.99 % wyrwiesz go za 14.99 / 24m. Edytowane przez Pawe(L)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona (5 dni do końca, wypowiedzenie wysłane): extra + 8 canal+ + hbo + multiroom + filmbox 1 miesiąc + vod + Nc+go + kilka programów na miesiąc (history itd.). Umowa na 24 miesiące, cena za całość - 79,99 pln. Tego chciałem, wiec jestem zadowolony :)

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umowa przedłużona,

wczesniejsza umowa, pakiet extra, 6canal+ 69 zł miesięcznie

 

przedłużyłem wczoraj na warunkach

8 C+

HBO za 0 na cały okres umwoy

Filmbox na 1 mies.

Umowa na 24 miesiące

79,99

 

Próbujcie pisać do nich @ że przedłużycie umowę na warunkach itd. z HBO nie było tak łatwo bo od 2 miesięcy nie było takiej możliwości żeby zaoferowali na cały okres umowy, cały czas pojawiał się na 6 miesięcy

Edytowane przez kqmilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Po ponad 5 latach współpracy z najpierw z n-ką a teraz z nc+ zdecydowałem się na odejście.

 

W ramach ostatniej umowy płaciłem 109,00 za Extra+, C+8, Full HBO, Filmbox, Noc, Multi+ i Mediabox.

 

W chwili obecnej chcę pakiet Extra+ z HBO GO, Multi+ i Mediabox. Proponowałem 79,90. Nie dało zejść rady niżej niż 94,90 a to i tak z wielką łaską. Konsultanci albo aroganccy albo totalni dyletanci zupełnie obojętni co ma się im do powiedzenia.

 

Pozdrawiam wszystkich abonentów i życzę powodzenia w negocjacjach.

Edytowane przez Mr. Orbita
Oferty innych operatorów - w innych działach i tematach - proszę nie śmiecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umowa przedłużona,

wczesniejsza umowa, pakiet extra, 6canal+ 69 zł miesięcznie

 

przedłużyłem wczoraj na warunkach

8 C+

HBO za 0 na cały okres umwoy

Filmbox na 1 mies.

Umowa na 24 miesiące

79,99

 

Próbujcie pisać do nich @ że przedłużycie umowę na warunkach itd. z HBO nie było tak łatwo bo od 2 miesięcy nie było takiej możliwości żeby zaoferowali na cały okres umowy, cały czas pojawiał się na 6 miesięcy

A na jaki adres pisałeś maile?

 

Wytaptalkowane z Eldżi Gie Cztery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wysłałem wypowiedzenie. Też zrobię tak, że wyślę im maila i napiszę umowę tylko na określonych warunkach. Obecnie płacę 200 zł za najwyższy pakiet (wiem słono przepłacam), w tym mam kanały Eleven i multiroom na 3 dekodery. Ile mógłbym Waszym zdaniem najmniej płacić za taki zestaw?

Extra+ z CANAL+
Pakiet Eleven
Man Pack
Multiroom na 3 dekodery

 

Edytowane przez Jerzykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia - tak jak pisał umcus - w CP nie ma C+ ale ja i tak chciałem zrezygnować z tego pakietu. Zależało mi tylko na HBO (a zwłaszcza na HBO GO). Zapomniałem tylko wspomnieć, że w obecnym pakiecie za 109 zł mam również Seriale.

 

Z postów innych widzę, że ludzie dostawali Extra+, C+8 i HBO za 79 zł (z Multi Roomem). Mi nie chcieli zejść do 79 zł nawet bez C+.

 

Jak widać to co ktoś kiedyś napisał, że jeśli ktoś miał od początku wyższy (i przede wszystkim droższy) pakiet to NC+ nie chce za bardzo dawać dobrych rabatów. Dla kogoś kto miał niski abonament jest to bardziej prawdopodobne.

 

Cóż ich polityka i ich sprawa. Ja tak jak mówiłem mam dość i się wypisuję.

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również próbuje dostać superpremium na 12 miesięcy. Nie widzę powodu dla którego miałbym płacić 99 złotych za dwa lata skoro zawsze przedłużałam umowę na rok za taka kwotę. Jak do tej pory słyszę tylko "nie da się". Jak nie to nie.

Nie dostaniesz superpremium+ za 99zl na 12m bo taka oferta nie istnieje możesz sobie czekać ile chcesz ale nie dostaniesz tego , najtaniej to 109.99zl na 12m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując ofertę wyszło mi, że najsensowniej jest otrzymać Extra+ z 8C+ i HBO za 79,99/24m. Niestety taka oferta jest dla mnie nieosiągalna. Byłbym w stanie zostać przy obecnej ofercie Extra+ z 6C+ za 69,99/12m ale takiej też nie ma...a jak już znajdzie się krótsza umowa to znów jest droższa chociaż nie bardzo potrafią wytłumaczyć z czego niby ma wynikać ta podwyżka...Sens istnienia tego tematu potwierdziło pytanie konsultanta czy o ofercie wiem z satkuriera  :wink:  Powodzenia w negocjacjach ja powoli się poddaję  :-|  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel z przed chwili umowa 31.08

- Extra + , 8 C+, HBO za 0 na cały okres ,umowa na 24 miesiące 79,99. Niestety zależy mi na MR premium nie ma opcji zrabatowania 20zł, lub standard 10zł.
- Extra+, HBO na cały okres za 54zł na 24miesiące plus MRP za 20 zł
lub to co mam Extra+, 6c+ za 69zł ale niestety MRP 20zł albo MS 10zł

Mają dzwonić po 19. Z jednej strony zależy mi na MRP bo dzieciaki korzystają z dysku turbacza , a z drugiej pierwsza oferta korzystna

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z Canal+(6) najtaniej na 12m to 79.99zl

 

Jest to normalne że taniej będzie na 24m a drożej na 12m jeśli chodzi o pakiety z Canal+

Tak jak pisałem wyżej, dotychczas za taki pakiet w rocznej umowie płaciłem 69,99 i nie wiem dlaczego miałbym w tym roku płacić 10 pln więcej?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz superpremium+ za 99zl na 12m bo taka oferta nie istnieje możesz sobie czekać ile chcesz ale nie dostaniesz tego , najtaniej to 109.99zl na 12m

Fakt, mogę potwierdzić, że nie ma takiej oferty jednak! jeszcze miesiąc temu była: zaoferował mi ją znajomy pracownik z salonu. 99zł i umowa na 12miesięcy. Nie wiem kiedy zniknęła, bo jej nie wziąłem ale na pewno już jej nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś po raz pierwszy otrzymałem ofertę, która choć może nie jest szczytem marzeń, to jednak jest zdecydowanie lepsza od poprzednich. Obecnie posiadam 8xC+, Extra+, Eleven i multiroom, przez pierwsze 6 miesięcy płaciłem 15, zł, przez kolejne 6 miesięcy 94 zł,  a obecnie ok 112 zł. 

Dzisiejsza oferta: 6xC+ i reszta bez zmian w cenie niepełna 83 zł przez pierwszy rok, przez kolejne 12 miesięcy 10 zł drożej ze względu na multiroom (w poprzednich propozycjach za kazdym razem uperali się na sumę 5 zł za dekoder i 10 zł za multiroom i nawet nie było mowy o zadnym rabacie).

Teoretycznie wszystko jest ok jednakże w rozmowie usłyszałem że otrzymam HBO na 6 miesięcy za 0 zł. Po otrzymaniu oferty na maila okazało się że są to kanały filmbox na 1 miesiąc. Ofertę zaakceptowałem ponieważ z kanałów filmowych tak czy siak rzadko korzystam, nie mniej jednak chciałbym wiedzieć czy jest możliwość aby powołując się na dzisiejszą rozmowę te kanały jednak otrzymał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...