Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wypowiedzenie złożone.

Do tej pory:

Pakiet comfort+ 34,90

HBO 20

Premium sport & film 35

Cinemax 5

Eleven 7,95

Extra+ 5

Filmbox 0

History HD/H2 2,99

Czynsz najmu 5

Razem 115,84.

 

Teraz proponują mi

Extra+ Canal+8 za 84

Manpack 10

Najem 5

Eleven standardowo 11,90.

Czy waszym zdaniem to dobra cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

A czy można do tego dostać jakiś dodatek gratis ?

Niektórzy pisali wcześniej np. o kino świat  lub TV Seriale+, które miałem wcześniej za darmo.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie mam (do 31/08 umowa nie wypowiedziana) pakiet UNIVERSE + plus: pakiet Premium Film oraz HBO wszystkie C+ i w zasadzie większość kanałów poza: Romance, Sudance, History, History2, Adventure, Muzo TV, CineMAX 1 i 2, i kanałami erotycznymi i pakietami Eleven Sports.... w cenie 79,90.

.

Od września będę chciał przedłużyć umowę (czas bez znaczenia dla mnie), zależy mi na możliwie jak największej ilości kanałów tematycznych, tzn to co mam obecnie w sensie programy popularnonaukowe i C+, nie potrzebuje HBO CineMAXow.

W ofercie przedłużeniowej na str centrum abonenta mam ofertę min.: Superpremium+ (w zasadzie to co mam teraz plus Cinemaxy) w cenie 94,99...

 

Jak napisałem, raczej odpowiada mi to, co teraz mam, minus HBO, minus pakiety ewentualne sportowe, których i tak nie oglądam - w jakiej cenie mogę dostać taką opcję?

Mam zamiar do W-wy zadzwonić jutro i nie wiem do końca jaka cena będzie max optymalna.

 

 

I sprawa 2...

Zastanawiam się nad dekoderem z dyskiem HDD (za dodatkowa oplata chyba 5zl/mc)

Czy jeśli przedłużę umowę telefonicznie to czy dekoder zostanie do mnie wysłany (na adres zamieszkania w PL) kurierem, czy będzie do odbioru u dystrybutora nc+, a jeśli tak to w jakim czasie mogę odebrać dekoder (obecnie nie ma mnie w PL)?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przeoczyłem, pewnie któryś z tych romansowych kanałów mam...

 

W takim razie przeformułuję pytanie...

Jakiej ceny należy się spodziewać przy opcji? :

C+ oraz programów: muzycznych, dla dzieci, popularnonaukowych, filmowych ect... bez History i History 2, Adventure, Muzo TV, CineMAX 1 i 2, HBO, oraz bez kanałów erotycznych i pakietów typu Eleven Sports, Man Pack...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie dawno wysłane mam Extra+ 6xC i MP za 69zł. Miesiąc temu telefony z taką samą propozycją, pomyślałem standardowo poczekam może jakieś HBO dadzą gratis na pół roku. I tu zdziwienie w ciągu tygodnia z trzy telefony i opcja Extra+ 6xC jak najbardziej jest za 69zł ale MP płatny 20zł i nie ma już możliwości jego zrabatowania, jak tłumaczą wszędzie są płatne. 

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon i propozycja pakiet Extra do tego C+8 plus HBO na 24 miechow za 79.90. Narazie bez wypowiedzenia umowa do konca listopada :) Oferta jak widac, oki, ale 20 wiecej, niz teraz place.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dla mnie dostępnej oferty Extra 8C+ HBO 24m. Generalnie kiepsko było u mnie wynegocjować zejście z pakietu Superpremium.

Dlatego postanowiłem poszerzyć pakiet, ale za jak najmniejsza kwotę. Była możliwość wziąć Superpremium z 6C+ o 5zł taniej, ale nie chciałem.

 

 

Oferta z dzisiaj:

 

  • Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów
    Najem Box+ 0zł dla Abonentów
    Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów
    Filmbox Pack 0 zł 12 m i 15 zł 12 m dla Abonentów
    Man Pack 5 zł dla Abonentów
    
Edytowane przez wish666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się wynegocjować przy przedłużaniu umowy HBO i PremiumBox+ za 0zł? Skoro chcą mi podnieść abonament za Extra+ i 8C+ to mimo, że jestem zadowolony ze swojego dekodera (stary dobry nbox) chciałbym wynegocjować w tej cenie jak najwięcej i oprócz HBO (o którym wiem że dają, ale nie wszystkim) na cały okres umowy pomyślałem o zmianie dekodera na premiumboxa.

Edytowane przez Dekar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start za 9,99zł  (dopełnienie na miesiąc do comfort)  8c+  3 miesiące za 0zł  12miesiecy za 30zł  umowa na 15 miesięcy, plus HBO na miesiąc  gratis.   dostał ktos  w  tym miesiącu taką propozycję?  wiem że kiedyś nie było z nią problemu a ja.... walczę o nią od prawie dwóch tygodni i nie chcą mi nic takiego zaoferować.... jak już to start za 19,99zł plus 8c+ za 30zł.... jest szansa wywalczenia startu za 9,99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmowie kilkukrotnie byłem zapewniany, że 8 i sam nagrywając rozmowę uzyskałem jednoznaczna odpowiedz, że 8. W każdym bądź razie 8 się świeci. ;)

Edit: chciałem zejść z ceny do 6 C+, ale jak pisałem wcześniej, dla mnie oferty za 69,99 nie było.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...