Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 14,99 zł to można mieć już Comfort, a Start można wyhaczyć za 9,99 zł. Skoro nie czytasz regularnie wątku i nie znasz ofert, to chociaż nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Kolego nie wprowadzam nikogo w błąd znam doskonale oferty , Comfort+ za 14,90zł nie jest dostępny jak ktoś schodzi z tak dużego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wprowadzam nikogo w błąd znam doskonale oferty , Comfort+ za 14,90zł nie jest dostępny jak ktoś schodzi z tak dużego abonamentu.

W moim przypadku comfort proponują w cenie 39,90 na dwa lata albo 6x0 i 24x39,90 multrom i najem dekoderow 0zl.Sygnał mam wylaczony.Płacilem ponad 100 zl i twerdza ze w moim przypadku ceny nie zejda albo podpisuje umowe albo do konca tygodnia mam zdac dekodery.Trooche szkoda mi 2 cameleonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 1 Sierpnia w ICA pojawiła mi sie kwota do zapłaty za sierpień ja umowę przedłużyłem 4 sierpnia i zmniejszyłem pakiet, a oni mi juz wyłączyli kanaly ze starej umowy dlaczego skoro w sierpniu mam kwotę do zapłaty jak za starą umowe? powinni we wrześniu wyłączyć tak uważam

Bo zgodziłeś sie na natychmiastowe uruchomienie. I zgodnie z zasadami promocji kanały dostajesz od razu a nowa opłatę od pierwszego pełnego miesiąca. Gdybys poszedł z pakietem wyżej to zapłaciłbyś mniej(po staremu) ale miał od razi wiecej kanałow. Mogłeś uzgodnic uruchomienie od nowego okresu wtedy by wszystko w sierpniu świeciło po staremu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 39.90 comfort i nie chcą dać taniej jak za 34.90. No jeszcze w punkcie dawali za 29.90.Musze sie tam przejść, bo taniej chyba nie da. Ewentualnie pozbyć się tego i tyle.

Może jak ktoś kiedyś wywalczył tanio to później mu proponują za 14.90 czy 24.90 jednak większość czyli 99 procent nie ma szans na te ceny. Nie wiem po co takie gadania. Da się wycisnąć 14,90. No to powiedzcie jak?Co mam zadzwonić i powiedzieć dajcie mi za 14.90...Nie ma to nie ma. Nie pasuje to wypad. Taka jest prawda. A takie pisanie czekaj a może łaskawie ci nc plus da taniej to pewnie się nie doczekałasz.

Comfort plus 6 canal plus za 59 to dają większości ale sam comfort za 14.90 to jakiś wymysl i nie piszcie takich bzdur, bo tylko wkurzacie ludzi.

Coś co występuje w 1 procent przypadków to żart.

Równie dobrze możecie pisać. Hej zaczekaj może wygrasz w totolotka kupisz sobie za 200 zl.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Umowa zakończona 31.07.  Dziś próba kontaktu z mojej strony - oferty bez zmian (nadal zero elastyczności i chęci kompromisu może dlatego że płaciłem 99zł). Sprzęt już oddany w Punkcie NC+. 

Tak kończy się współpraca z NC+  - przedłużającym życzę powodzenia - A pozostałem dzięki za informacje w postach (śledziłem wątek od słynnej fuzji N i C+.)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo na kolejnych 2 umowach. Łącznie 3x przeszło do konkurencji. Zostały jeszcze 2 umowy - u rodziców i w firmie. To już wypowiem bo nic normalnego w ofercie tutaj nie będzie. Bez litości ale już teraz mam poważne oszczędności...
 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę również wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem comfort dwie karty cameleon plus wynajem box za 24,90 zł i w piątek dostałem to samo na na 18 miesięcy na tych samych warunkach, ale taniej to chyba ciężko ugrać a za 14,99 to chyba tylko dla pracowników.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gidyja

Ty mając teraz pakiet Comfort+ za 24,90 zł, możesz bez problemu negocjować dostanie oferty Comfort+ za 14,99 zł w umowie na 24 miesiące :)

Ja sam posiadam ten pakiet i nie jestem pracownikiem nc+, więc negocjuj na zejście na cenę 14,99 zł za Comfort+ :D

W tej umowie co Ci się teraz kończy na początku jej przedłużenia miałeś jakieś darmowe miesiące czy od początku płacisz 24,90 zł?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem, schodziłem wtedy z extra z 6 c+ który miałem w słynnym łamańcu ze średnią około 53 zł. Teraz jeszcze dołożyli mi miesiąc dopełnienie do extra za free.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Za ile da się wyrwać Extra + 8xC+ i multiroom na 12 miesięcy (nie chcę umowy na 24)? Ewentualnie bardziej budżetową wersję Comfort+ z 6xC+ i multiroomem (też na 12 miesięcy)? Atualnie posiadam Entry z multiroomem i płacę 75 zł miesięcznie (z czynszem za Premiumbox+ i opłatą za MR Wifibox+).

Edytowane przez marmac1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania kolegi nynek11, za ile można dostać aktualnie sam extra+?

44,99-49.99

@gidyja

Ty mając teraz pakiet Comfort+ za 24,90 zł, możesz bez problemu negocjować dostanie oferty Comfort+ za 14,99 zł w umowie na 24 miesiące :)

Ja sam posiadam ten pakiet i nie jestem pracownikiem nc+, więc negocjuj na zejście na cenę 14,99 zł za Comfort+ :D

W tej umowie co Ci się teraz kończy na początku jej przedłużenia miałeś jakieś darmowe miesiące czy od początku płacisz 24,90 zł?

Ja osobiście miałem wcześniej Comfort+ za 19.90 i przedluzalem w kwietniu sam zadzwonił i teraz mam za 14,90 umowę miałem do końca lipca , ale w tej chwili będzie ciężko dostać takie warunki ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę na Extra+ z 8C+ za 79,9zł lub Extra+ z HBO za 69,9zł. Ponieważ nie interesuje mnie płacenie 20zł więcej za to samo co mam teraz czy 10zł więcej za "wykastrowaną" ofertę  zastanawiałem się nad ograniczeniem tylko do Extra+, ale widzę, że i tu cena jest mało konkurencyjna, bo w CP po uwzględnieniu 6 m-cy za free po przejściu wychodzi 45zł miesięcznie za chyba nawet bogatszy pakiet Familijny MAX HD ze SportemHD, FilmemHD i CinemaxHD.

Wypowiedzenie złożyłem, umowa wygasa z końcem września, zobaczymy czy coś wymyślą w międzyczasie, jak nie to przechodzę do CP. Bez żalu, bo wkurzają mnie te cykliczne "cyrki" z przedłużaniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6C+Extra+MS+Filmobx na 1msc.

 

Wołali 84,90 ( 69,90 +10MS+5 opłata najmu za dekoder)

 

 

Udało się zejść na 79,90 czyli standardowa cena.

To nie jest standardowa cena. W tej cenie jest 8 C+ ,a Ty piszesz, że dostłeś 6. Tak więc ciesz się zerowym najmem za dekoder i przepłacaj za pakiet. No cóż. ..zależało Ci aby nie mieć dzierżawy. ..więc jej nie masz :D . W tej cenie i HBO jest na całą umowę. .

 

Przecież się chwalił i sam odpisywałeś że na 99% nie zejdą mu z ceny.

No właśnie fajnie mu zeszli z ceny naciagając na pakiet. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy faktycznie nie ma już ofert z multiroomem gratis ? Dotychczasowa umowa to 6x C+ i Hbo 6 msc gratis w ramach reklamacji wydłużone do konca umowy za 59.99.
Aktualna umowa do 31 sierpnia, dotychczasowe oferty to:
6x C+ 69.99 + hbo 20 ( 6 msc gratis)
8x C+ 79.99 + hbo 20 ( 6 msc gratis )
Superpremimium 99 zł.
Do wszystkich ofert multiroom + 10zł

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...