Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby... Wszystko zależy od tego, z jakiego pułapu cenowego się startuje. Oraz od cierpliwości, ilości czasu spędzonego przed komputerem, dziesiątek telefonicznych rozmów. itp. :) Nie ma jednak co liczyć, że ktoś utarguje zniżkę 20-30 zł za to samo co ma. Ja dostałem więcej za mniej ( + 2C+ i cinemax o ponad 10 zł mniej) więc jestem w miarę zadowolony.

Edytowane przez Bohor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dzial obługi klienta, a nie utrzymania... 

Umowa kończy mi się w lipcu i chciałbym przedłużyc, a wcale do mnie nie dzwonią

 

Ten sam problem jest u mnie. Telefonów brak, przysyłają tylko smsy aby zadzwonić i przedłużyć. Umowe mam do końca lipca i sam nie wiem co będzie. Postanowiłem sobie, że sam dzwonił nie będę. Ciekawe od czego to zalezy, że co niektórzy maja po kilkanaście telefonów w ciągu tygodnia. 

 

Kolejny sms: W niedziele stracisz dostep do telewizji nc+. Przypominamy, że pracujemy dla Ciebie do piątku do godz 21 i w sobote do 17. Zadzwon 122947879

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie: Wypowiedzenie wysłane, umowa do 31.07

 

Dotychczasowe propozycje:

Extra+ 8C i HBO na 6mies 0zł (umowa 24 mies) za 79,99zł

Superpremium 8C i HBO 24mies 0zł (umowa na 24 mies) za 99,99zł

w cenie 1x multiroom (za drugi dopłata 10zł/ mies)

 

Dzisiejsza propozycja:

Extra+ 8C i HBO na 24mies 0zł (umowa 24 mies) za 79,99zł

ale już nie rabatują pierwszego multiroom, czyli 10zł/ mies za 1x multiroom

do tego C+ VOD i NC+ GO w cenie - zaakceptowane

 

chciałem wydębić Cinemax za 0zł, ale propozycja 12mieś 0zł/ 12mies za 15zł

lub HBO GO na 12mieś - 0zł/ 6mieś i 10zł/ 6mieś - nie wziąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużał ktoś może umowę z MR ale nie na pocyfrowych Cameleonach tylko ten NC+ z dekoderem ADB? Jak to liczą?

Tak. Ja przedłużałem ze sprzętem: mediabox+ i adb2851s. Wcześniej byłem abonentem cyfry+, ale wtedy jeszcze nie miałem MR. MRs dobrałem przy drugiej umowie z nc+. Teraz mam już 4 umowę, tzn od sierpnia 2016. Tylko przy drugiej płaciłem za MRs. Przy przedłużaniu dostawałem za free, ale pamiętam, że na początku płaciłem 49zł za aktywację adb2851s + 10zł za MRs. No i za mediaboxa też zapłaciłem 149zł aktywacji.

Edytowane przez ajax1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dopieraniem multiroomu jest tak, że jak się go nie miało to jest za 10zł/mies. na cała umowę, jak się miało rok lub dłużej za te 10zł to przy przedłużeniu można dostać go za 0zł na cała umowę, a jak krócej jak rok to tylko na poł umowy za 0zł. Oczywiście mowa o pierwszym, każdy kolejny to 10zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio konsultant (wbrew słowu innego) powiedział mi iż przy przedłużeniu umowy gdy chcę zejść z MR premium do standard to obowiązkowo muszę zmienić dekoder dodatkowy na wifibox+ oraz zapłacić aktywację (99 zł).

Argumentował to tym że Box+ jest już stary, nie może być aktualizowany, wycofują go z oferty.

Co ciekawe właśnie na Box+ jakiś czas temu weszła aktualizacja ze wspaniałą zakładką "nc+ poleca" której na mediaBox+ do dziś nie ma.

 

Trochę mnie to zbiło z tropu bo wcześniejsi doradcy nic o tym nie mówili oraz na stronie wciąż przy składaniu zamówienia można wsiąść Box'a+.

Co prawda Box+ za szybki nie jest, czasem o czymś myśli ale nie mam ochoty płacić ekstra 99 zł za aktywację gdy to im zależy na wymianie.

 

Obecnie mam mediaBox+ (ADB 3740SX) oraz Box+ (ADB 2851S).

 

A wspomniany konsultant po umówieniu się na zeszły wtorek na rozmowę do dziś się nie odezwał, ciągle tylko przysyłają smsy z super mega giga promocjami oraz numerem telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie -można coś jeszcze z tego urwac czy akceptowac? Dotąd miałem extra 6c+ najem ultrabox, hbo 6 miesięcy za 69,90 +eleveny.

 

 

----------------------------------------

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 62,94

 

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+,, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Comfort+ 29,99 zł 15 m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem masz w sumie Extra+6C+(8?)+Eleveny+najem... za 63. Dla mnie rewelacja.

Mam nadzieję, że nie zrobili Ci psikusa, bo ofertę masz zbyt fajną, by była prawdziwa.

Ja wziąłem E+6C+Multiroom, najem i HBO 6m za 70, więc Twoja oferta jest sporo lepsza. Eleveny mam w kablu.

Edytowane przez tomek.cis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopelnienie do extra mam na miesiąc. Potem comfort z 6c+ za 29,90 na cały okres umowy. 6C+ za 25zl/6 miesięcy i 40zl 9 miesięcy. Do tego najem dek9dera za 0 zl. Eleveny 7,95 do pazdziernika i potem bodajże 11.95

Czyli wychodzi 6x 54,90 i 9x 69,90 za comfort z 6C+ (średnia 63,90). No i do tego eleveny.

Ale grunt że umowa na 15 miesięcy

Mam linka na mailu i czas do niedzieli na aktywacje. Sorawdzilem dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...