Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ja otrzymałem propozycję E+6+ i 6mHBO za 69,90. Do tego nc+go2.0, ale o dziwo bez C+. I tu pytanie: czy można dostać C+ w nc+go przy opcji 6C+? Na nc+go oglądam tylko mecze, więc wersja bez C+ jest dla mnie bezużyteczna. Konsultant twierdzi, że jest to dostępne tylko w opcji z 8C+.

 

Pytanie czy to jest EC+6 zwykle, czy extra c+6 live. Jesli Live, to dostep do ncgo+ z canalami +6 masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej perspektywy, brałbym w ciemno, jeśli HBO na 24 miesiące. trzeba porównywać z tym, co płacisz obecnie. ja pewnie o takiej ofercie będę mógł pomarzyć.

A ja bym nie brał. Chyba ze masz multiroom i oplaty aktywacyjne Cie przerastaja

 

Jako nowy klient extra z hbo masz 3 warianty.

1. 18msc umowa - 6 msc 59,9, 12 msc 69.9 - dodatkowo jesli hbo go to 10 zl wiecej,

2, 24 msc - jako nowy klient masz 41zł przez 2 msc, potem 79,99 przez 22 miesiace - hbo go w cenie.

3. 30 msc - 6msc 0 zł, 79,99/24 msc - hbo go w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#31705

 

​Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kolejna osoba, która się tutaj wymądrza, nie mając pojęcia w temacie . Owszem, Live 160 zwiera nc+GO ale bez paczki C+ w tej usłudze. Wiele osób jarało się rzekomą promocją Extra+ 6C+ za 59zł, ale owa pseudo promocja, to właśnie Live 160 z wypatroszonym nc+GO. Stąd dyszka taniej.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z C+ czy bez?

Hahah oni są niepoważni to jest bez c+ . Miła pani zapytała co by mnie interesowało odpowiedziałem ze utrzymanie obecnej umowy a ona na to ze może mi zaproponować vip + za 139 zł a jeśli się zdecyduje teraz to dorzuci hbo go na free na cały okres umowy . Masakra. Mam pytanko jak wy zdjęcia wrzucacie.

Edytowane przez yogi85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#31705

 

​Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kolejna osoba, która się tutaj wymądrza, nie mając pojęcia w temacie . Owszem, Live 160 zwiera nc+GO ale bez paczki C+ w tej usłudze. Wiele osób jarało się rzekomą promocją Extra+ 6C+ za 59zł, ale owa pseudo promocja, to właśnie Live 160 z wypatroszonym nc+GO. Stąd dyszka taniej.

To jaki nc+go trzeba miec zeby byly c+, bo juz troche sie pogubiłem? Czy dostepne jest w wersji z 6 kanalami c+? Edytowane przez bejol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Nie wiem co oni teraz kombinują z nazewnictwem. Kilkanaście dni temu przedłużałem umowę. Wziąłem tradycyjne Extra+ z 6C+ za 69zł i Eleveny 11zł z hakiem na 12 miesięcy. Jako, że korzystam z nc+GO, podczas rozmowy wielokrotnie zaznaczałem, że interesuje mnie jedynie pełna usługa, a nie okrojona. Tak, wiem, ma pan pełną, tamta to live...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah oni są niepoważni to jest bez c+ . Miła pani zapytała co by mnie interesowało odpowiedziałem ze utrzymanie obecnej umowy a ona na to ze może mi zaproponować vip + za 139 zł a jeśli się zdecyduje teraz to dorzuci hbo go na free na cały okres umowy . Masakra. Mam pytanko jak wy zdjęcia wrzucacie.

Za VIP+ 139 zł to chyba nie tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

​Nie wiem co oni teraz kombinują z nazewnictwem. Kilkanaście dni temu przedłużałem umowę. Wziąłem tradycyjne Extra+ z 6C+ za 69zł i Eleveny 11zł z hakiem na 12 miesięcy. Jako, że korzystam z nc+GO, podczas rozmowy wielokrotnie zaznaczałem, że interesuje mnie jedynie pełna usługa, a nie okrojona. Tak, wiem, ma pan pełną, tamta to live...

 

Ziomeczku. Różnica pomiedzy c+6 zwykłym, a live jest taka, ze w live masz dostep do ncgo tv - z pozycji dekodera i na aplikacji ncgo. Do tego dostajesz kolekcje seriale+ i premiery.

Obie opcje posiadaja nc+go tradycyjnie.

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja Live (2) to jest tak zwany plus miesiaca - dostep / dokup kanałów canal+ discovery oraz canal+ seriale. Analogicznie tak jak Canal+6 / Canal+6 live.

 

To, że w opcji canal+6 live, nie działają canal+ to musi być jakiś błąd. Powinny one działać, w takim przypadku składałbym reklamacje lub pisał wiadomość prosto przez aplikacje - dość szybko odpowiadają.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła się ta propozycja E+, c+(6) za 59.99 i różni się od 69.99 tym, że w nc+ go (aplikacja jak i strona www) nie będzie można oglądać canal+. Do tego dodają na miesiąc filmboxa. Jak komuś ta oferta pasuje to możecie dzwonić na 122947879

 

 

Konsultant mi powiedział, że owszem jest taka "promocja" 6xC+ za 59zl bez dostepu do C+ w NC+ GO, ale nie dla mnie :)

"może pan byc z C+ nawet i 10 lat a i tak pan tego nie dostanie", skłaniam sie ku DVB-T bo nawet nie mam czasu ogladac TV, NC+ daje mi co raz wiecej argumentow aby to zrobic :)

 

Proszę bardzo. Dwa wpisy z wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę kolego ze lubisz drażyć temat.

 

Moze zauwazyles po nicku, moze nie, ale jak widac jestem pracownikiem nc+. Szczerze nigdy nie widziałem promocji extraC6+ za cene 59zł, najnizsza kwota dla klienta jest to 69zł. Promocja za 59zł, jest to promocja ustalana stricte utrzymujaca dla wybranych klientow. Nie jest to normalna promocja extraC6+, ani promocja live. Są to promocje pisane przez dws jak juz pisalem na dana ilosc, a w nich bardzo mozliwe ze nie ma zawartego dostepu nc+go z canal+. Natomiast wszystkie inne promocje Extra C+6 od 69,9 / Extra C+6 live od 69,9 - dostep do ncgo maja z canal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160 za 79,90 plus eleveny i przez to zamieszanie z LIVE już dwa razy do nich dzwoniłem czy będę miał C+ w nc+go i dwa razy zapewnili po rozmowie z przełożonym, że będę miał i za każdym razem pytali skąd mam takie informacje. A jeśli od sierpnia będzie inaczej złożę reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się z końcem Lipca

Miałem już kilka telefonów z ofertami typu :

Extra+ z 6xC 69,99zł

Extra+ z 6xC 79,99zł + HBO 0zł 24m

Extra+ z 6xC 69,99zł + HBO 0zł 24m

 

Ostatecznie umowa przedłużona 15 czerwca na pakiet

Extra+ z 6xC LIVE160   59,99zł  24m

 

 

2j67o8i.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160 za 79,90 plus eleveny i przez to zamieszanie z LIVE już dwa razy do nich dzwoniłem czy będę miał C+ w nc+go i dwa razy zapewnili po rozmowie z przełożonym, że będę miał i za każdym razem pytali skąd mam takie informacje. A jeśli od sierpnia będzie inaczej złożę reklamację.

 

Widać, jak to bywa zawsze z nowym czymś, namieszali w systemie i pewnie coś nie działa :roll: Dzwoniłem do 'moich' kierowników i mówią że są zawarte w pakietach na pewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160 za 79,90 plus eleveny i przez to zamieszanie z LIVE już dwa razy do nich dzwoniłem czy będę miał C+ w nc+go i dwa razy zapewnili po rozmowie z przełożonym, że będę miał i za każdym razem pytali skąd mam takie informacje. A jeśli od sierpnia będzie inaczej złożę reklamację.

 

To uważaj, żeby nie tłumaczyli się błędem w systemie, bo wygląda na to, że mają tam niezły bałagan.

 

Dla mnie maja takie oferty:

59,99 E+, 6xC+ (bez c+ w nc+ go)

69,99 E+, 6xC+

79,99 E+, 8xC+, 3xHBO

 

Wszystkie na 24 m-ce.

 

 

A mi przed chwilą konsultantka powiedziała, że oferta za 59,99 zł, owszem była przez jeden dzień, ale był to błąd systemu.  :)

I nie ma już takich ofert. Jakbym się zdecydował wtedy to bym dostał, a teraz dają standard, czyli 69,90 E+, 6xC+; 79,90 E+, 8xC+, 3xHBO.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonił normalny konsul wczoraj, oferta za niemal 70 za extra z 6C+ i multiroom. Powiedziałem jak jest, 60zł i wezmę, ciśnienia nie mam, dadzą OK, nie dadzą... przeznaczę kasę na co innego. Powiedział, że jak taka oferta się pojawi zadzwonią, ciekawostka 3 minuty po tym telefonie kolejny telefon z NC+, nie mogłem odebrać, więc nie wiem, czy ponownie stara oferta, czy chcieli dać za <60. Pierwszy tel z nr-u krakowskiego, drugi z warszawskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku dzwonią do mnie codziennie. Umowę mam do końca października. Proponują superpremium za 99,90 a do tego multiroom z dwoma dodatkowymi dekoderami za 25zł. Tłumaczę im, że wystarczy mi pakiet extra z 6 canal plus i dodatkowo hbo i eleveny plus multiroom ale za rozsądne pieniądze. Ile jest tak naprawdę warta oferta którą chciałbym otrzymać? Powiedziałem konsultantom, że nie mam ciśnienia żeby przedłużyć tą umowę i na proponowanych warunkach tego nie zrobię. Mają dzwonić jak znajdą lepszą ofertę... Czy znajdą?zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...