Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plus ochłap w postaci HBO na 6 miesięcy, ewentualnie zrabatowany MR. Wcześniej, co niektórzy dostawali HBO na całość trwania umowy. Jeśli chodzi o negocjację ceny, to w przypadku tych paczek raczej nie ma co marzyć. Jak ktoś negocjuje superpremium, owszem, ale też nie jakieś poważne sumy.

 

czekaj moglbys napisać do czego konkretnie sie odnosisz ?

 

1) HBO na 6 m do "Extra+ 6C+ za 69 na 24m" ?

2) HBO do paczki "Extra+ 8C+ za 79 na 24m" mozna pomarzyc ?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Bonus w postaci HBO(6 miesięcy) najczęściej do 6C+. Na całość umowy pojedyncze przypadki.

8C+ raczej nikt nie bierze ze względu na *marność obu kanałów, dlatego od święta zrabatują do 74zł z groszami...

*​

Które kanały jeszcze mają kłopot z udziałem w rynku?
CANAL+ Seriale (0,02 proc. udziału w rynku, a w ubiegłym roku więcej, bo 0,04 proc.). Najwyraźniej wolimy oglądać seriale na internetowych platformach na żądanie lub po prostu na komputerze. Od stacji premium oczekujemy też więcej filmów. Nie do końca udał się również eksperyment z CANAL+ Discovery, bo udział w rynku tej stacji stoi w miejscu i również wynosi 0,02 proc.

 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

8C+ raczej nikt nie bierze ze względu na *marność obu kanałów, dlatego od święta zrabatują do 74zł z groszami...

 

 

hmm ale nie odniosłeś sie do mozliwosci dodania HBO do paczki 6 czy 8 C+ za 79 ? jest to HBO bezproblemowo dodawane na caly okres umowy w tej opcji za 79 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibysmy podsumowac, w tej chwili realnie mozna dostac:

Extra+ 6C+ za 69 na 24m

Extra+ 8C+ HBO za 79 na 24m

Dokładnie. Przed chwila miałem tel z Krk. Sygnał już wyłączony konsul powiedział ze nic więcej nie dostanę. Albo biorę albo mam kartę oddać.

@Estanislau - konsul ma dzwonić jutro dobić targu - będę brał ofertę za 69,99 ale jak tak bardzo chcesz żeby Ci udowodnić ze jest oferta za 79,99, to tak jak pisałem - podam Ci numer konta, przelej 240zl i biorę ta droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale nie odniosłeś sie do mozliwosci dodania HBO do paczki 6 czy 8 C+ za 79 ? jest to HBO bezproblemowo dodawane na caly okres umowy w tej opcji za 79 ?

HBO jest na 24 msce przy umowie za 79,99. Za 69,99 było na 6. Teraz jest tak ze dają na 6 za free ale pod warunkiem ze weźmiesz na kolejne 6 za 20zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi dzisiaj zaproponowali standardowo superpremium+ za 99 z 8c z 6c 94. Druga oferta Extra+ z hbo i hbo go za 79zł w tym pierwsze dwa miesiące z rabatowane do 41zł. Koleś miał jeszcze do mnie dzwonić po kontakcie z kierownikiem niestety nie było mnie w domu i nie odebrałem. Generalnie walczę o extra+ 6c z hbo + go poniżej 100zł i jak narzazie sie nie da chciałem wymienić cinemaxy na hbo go ale nie idzie tego zrobić umowa do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jest na 24 msce przy umowie za 79,99. Za 69,99 było na 6. Teraz jest tak ze dają na 6 za free ale pod warunkiem ze weźmiesz na kolejne 6 za 20zl.

 

Ja miałem dzisiaj ofertę HBO na 6 miesięcy bez opcji kolejnych 6 za 20 zł.

Dla mnie dzisiaj mieli ofertę Extra, 8xC+ za 79,90zł, HBO na 6 miesięcy za 0zł, jeden MRStd za 0zł, drugi 10zł. Umowa na 24 miesiące. Kontynuacja kanałów Eleven 7,95zł do końca października. 1 miesiąc za free paczka Filmbox.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lipa. Jesli z powrotem pojawi sie ta oferta to ja dostaniesz. Tylko pytanie czy bedzie.

Jest już dostępny ten pakiet ;)

Bardzo ciekawie zapowiada się + miesiąca ;)

Ps. Tych kanałów jeszcze nie było w promocji + miesiąca :)

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przed chwila miałem tel z Krk. Sygnał już wyłączony konsul powiedział ze nic więcej nie dostanę. Albo biorę albo mam kartę oddać.

@Estanislau - konsul ma dzwonić jutro dobić targu - będę brał ofertę za 69,99 ale jak tak bardzo chcesz żeby Ci udowodnić ze jest oferta za 79,99, to tak jak pisałem - podam Ci numer konta, przelej 240zl i biorę ta droższa.

Nie mam zamiaru Ci nic przelewać :) Jednak jakoś nadal to dla mnie podejrzane. Proste powody:

- od dawna nikt na forum nie miał takiej propozycji

- rozmawiałem z dwoma naprawdę kompetentnymi konsultantami (cud w NC+), którzy stwierdzili, że na ten moment takiej promocji nie ma (nie tylko dla mnie, ale ogólnie). Wiem, że to u konsultantów normą jest ściema, jednak po rzeczowej rozmowie wierzę, że mówili prawdę. Zwłaszcza, że wiedzieli, że nic innego mi nie wcisną.

 

Jeśli dostałeś taką propozycję w zasadzie bez negocjacji, to jesteś chyba jedynym "szczęśliwcem" lub jednym z naprawdę niewielu od długiego czasu.

Natomiast nadal twierdzę, że na dzień dzisiejszy nie jest to element powszechnej oferty i póki co nie można na to liczyć. Ot, może jakieś niezrozumiałe wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty naprawdę wierzysz w to co oni Ci mówią? Jesteś tak naiwny? Nie od dzisiaj wiadomo, że konsultanci chcą wcisnąć jak najbardziej korzystna umowę dla siebie bo dzięki temu zarabiają. Widocznie trafiłeś na dwóch kompetentnych konsultantów, którzy chcieli cie wykiwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli do Extra+ ? btw po wygasnieciu umowy a przed oddaniem sprzetu, nagle odblokowuja sie pewne nieosiagalne wczesniej promocje z Extra+ szkoda ze 2-letnie :/, dla tych co do tej pory mieli superpremium, takze cierpliwosci zycze :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem. Bez fajerwerków - 6xC+ z Extra+ za 69,99. Oferta za 79,99 E+ z 8xC+ i HBO na 24mce była dalej dla mnie dostępna. I nie, nie jestem szczęśliwcem. Oferty są dostępne wg jakiegoś algorytmu. Np dla mojego ojca który ma Comfort+ (bez paczki C+) w ogóle nie ma ofert z C+ (umowę ma do września).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nazwa promocji wcześniej abonenci Extra i 6C+ dostawali ją za 59.90 zł.Brak C+ jak ktoś pisał w NC+ go jak i serwisu sportowego Canalplussport.pl

dzwoniłem dzisiaj do nich i zapewnili mnie, że w ncplus go na 100% będę miał te 6C+ które mam w umowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...