Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili dzisiaj:

Miałem 6m HBO + 8x Canal + pakiet Extra + Multiroom 0zł + Pace 500 0zł + Sagemcom DSI83 0zł za 79,90zł miesięcznie

 

Pierwsza oferta: 8x Canal + pakiet Extra + Multiroom 0zł + Pace 500 0zł + Sagemcom DSI83 0zł za 89,90zł/24 miesiące

Druga oferta: 8x Canal + pakiet Extra + Multiroom 0zł + Pace 500 0zł + Sagemcom DSI83 0zł za 79,90zł/24 miesiące

 

Trzecia oferta: 6x Canal + Eleveny + pakiet Extra + Multiroom 0zł + Pace 500 0zł + Sagemcom DSI83 0zł za 86,90zł/24 miesiące

 

Zastanawiam się czy w cenie 79,90zł da się wyszarpać u nich jeszcze Eleveny, oczywiście konsultant za każdym razem gaszony tekstem, że jak zawierałem umowę to mieli Primera Division, Ligue 1 czy Serie A, a teraz po stracie tych lig każą sobie dopłacać za "kontent" dodatkowo. Przy nacisku na słowo kontent ostatniemu konsultantowi chyba gula skoczyła, bo podziękował, życzył miłego dnia i się rozłączył xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​W ogóle nie wiem, jak takie coś można nazwać promocją, skoro obniżka cenowa idzie w parze z wykastrowaniem nc+GO z kanałów C+ i pozbawienie możliwości korzystania z C+Sport Online. Promocja, to promocyjna cena na coś, co kosztowało drożej. Na pełny produkt. Owszem, jest wiele osób, którym coś takiego może pasować, ale nie nazywajmy tego promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant mi powiedział, że owszem jest taka "promocja" 6xC+ za 59zl bez dostepu do C+ w NC+ GO, ale nie dla mnie :)

"może pan byc z C+ nawet i 10 lat a i tak pan tego nie dostanie", skłaniam sie ku DVB-T bo nawet nie mam czasu ogladac TV, NC+ daje mi co raz wiecej argumentow aby to zrobic :)

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, kolejny telefon z NC+- rozmowa 30 minutowa :)

Oferta:

8x Canal + pakiet Extra + Multiroom 0zł + 2xPace 500 0zł - 79,90

Miałem wcześniej to samo plus cinemaxy i history HD, więc oferta gorsza.

Konsultant nie mógł/nie chciał nic do tego dołożyć -ani HBO, ani nawet Man Packa, dosłownie nic.

Podobno nic lepszego nie ugram, bo innych ofert dla mnie nie ma, ale poczekam - mam czas do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ja przedłużyłem umowę na 24m pakiet superpremium + ms+ hbo go+ eleveny za 122.85 zł. Dotychczas 135 zł ale zrezygnowałem z seriale+ , filmboxów , History,Sundance oraz Redlight w sumie mało oglądałem te kanały więc średnia strata.Wole dołożyć do Netflixa niż do seriali +:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No to przedłużyłem. Kobieta nie chciała zejść z opłaty za mediaboxa

 

 

numer Abonenta: 
7..........

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  64,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160,, Filmbox Pack, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra +z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

Edytowane przez tkaczu1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z Redlight i seriale+ w zamian Man Pack do tego miałem i mam superpremium z 8C+ i MR Premium całość na 24 miesiące 109.99 zł. W moim przypadku kwota zmieniła się o 9 gr. I jeszcze FilmBox na miesiąc.

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

własnie jestem po rozmowie z konsultantem nc+ ktory stwierdzil ze oferta za pakiet canal+ 6x za 59,90 to totalna bzdura wymyslona przez userow z forum sat kuriera, tak doslownie stwierdzil,a zalaczone tu screny umow na ktorych widac ze jest cena 59,90 zl za ten pakiet sa jakoby przerobionymi umowami przez uzytkownikow,bo takiej oferty napewno nie maja i daje za to glowe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy rozmawialem z nimi, ale takich glupot o przerabianiu cen na umowach bo internet lyknie wszystko tak powiedzial :mrgreen:  jeszcze nie uslyszalem od zadnego konsultanta

Chyba po 15 latach nadszedl czas na rozstanie z nc+ bo ludzi juz nawet nie traktoja tam powaznie opowiadajac takie glupoty

Edytowane przez janek2507
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1058df7cb50055ed089577563ae8114e.jpg

Oferta przesłana na email. Mam kilka wątpliwości.

Czy dopełnienie do Comfort+ oznacza, że będę miał dodatkowo kanały z wyższego pakietu, jeśli tak to jak długo?

Czy multiroom jest faktycznie zrabatowany do zero zł bo coś niejasny ten opis?

Miałem extra, C+ 8,HBO, multiroom standard. Wszystko w łamancu około 55 zł. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

własnie jestem po rozmowie z konsultantem nc+ ktory stwierdzil ze oferta za pakiet canal+ 6x za 59,90 to totalna bzdura wymyslona przez userow z forum sat kuriera, tak doslownie stwierdzil,a zalaczone tu screny umow na ktorych widac ze jest cena 59,90 zl za ten pakiet sa jakoby przerobionymi umowami przez uzytkownikow,bo takiej oferty napewno nie maja i daje za to glowe,

Żeby ten konsul nie stracił tej swojej mądrej główki, bo sam dziś dostałem Extra 6xC + filmbox na 1.m. za 59.99zł. na 24 m-ce. :wink: Mi pasi jak najbardziej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

własnie jestem po rozmowie z konsultantem nc+ ktory stwierdzil ze oferta za pakiet canal+ 6x za 59,90 to totalna bzdura wymyslona przez userow z forum sat kuriera, tak doslownie stwierdzil,a zalaczone tu screny umow na ktorych widac ze jest cena 59,90 zl za ten pakiet sa jakoby przerobionymi umowami przez uzytkownikow,bo takiej oferty napewno nie maja i daje za to glowe,

Kit Ci wciskał jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) 

 

a propos screenów to takie warunki miałam przez ostatnie 15 miesięcy. Umowa do końca lipca, jutro wysyłam wypowiedzenie...

 

podpowiedzcie czy jestem w stanie dostać takie same warunki, ewentualnie ile za multiroom będę musiała dopłacić :)

 

z góry dzięki! :)

 

 

09.04.2015
  • COMFORT+ 59zł
  • Multi+ 15zł
  • Premium Sport &Film 69zł
  • HBO 25zł
  • EXTRA+ 30zł
  • Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
  • Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
  • Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.
  • Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
  • HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...