Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@up
Można od pakietu Superpremium i wyższy,ale wtedy będziesz płacił tyle co nowy.Lepiej albo wykup Euro za 99zł lub załóż monoblock lub zez na Astra.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zeby mieć Euro przy obecnym MRP za 0PLN to musze z niego zrezygnować wziąśc go raz jeszcze tylko za min 10 PLN ? paranoja ....

 

jezeli przy nowej umowie wynegocjuje za 0PLN to też nie bede miał mistrzostw ? czyli jak obecnie oferuję mi Extra, C+(6) za 69,90 to trzeba doliczyć za MR 10 ... 79,90

 

to zaczyna mi sie opłacać przejść do słoneczka - full pakiet z Euro i MR za 54,99 przy smart domie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyt bezczelności NC+ to dawać oferty które jednym można da innym nie. Sortowanie klientów na lepszych i gorszych. 

Sam płacę 69 zł za comfort+ 8xC co miesiąc i chciałbym ofertę ekstra+, 6xC za 69,90. Kilka telefonów i odpowiedz konsultantów ze jestem gorszy sort (tak to odczytałem) więc dla mnie nie ma i jak mi nie pasuje to proszę zdać sprzęt i tak właśnie zrobie. A innym takie ofert daje sie z miejsca. Mam nadzieje ze ta platforma szybko padnie bo z takim podejściem to klienta długo utrzymać się nie da. A teraz dla nowych klientów ceny są dośc wysokie więc cięzko im będzie złapać nowych [beep]ów a starzy z czasem odejdą z takim podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zeby mieć Euro przy obecnym MRP za 0PLN to musze z niego zrezygnować wziąśc go raz jeszcze tylko za min 10 PLN ? paranoja ....

 

jezeli przy nowej umowie wynegocjuje za 0PLN to też nie bede miał mistrzostw ? czyli jak obecnie oferuję mi Extra, C+(6) za 69,90 to trzeba doliczyć za MR 10 ... 79,90

 

to zaczyna mi sie opłacać przejść do słoneczka - full pakiet z Euro i MR za 54,99 przy smart domie

Skoro masz już MRP za 0PLN to taniej wyjdzie zamówić samo euro.A w smart domie uważaj na gwiazdki i drobny druk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A EURO2016  domówiłem sobie kilka dni temu w ICA i już mam dostęp do POLSAT SPORT 2 i 3 HD.  99 zł to kosztowało ale i tak myślę że to produkt wartościowszy niż KSW w PPV za 40 zł conajmniej. Jeden mecz wychodzi po nie całe 2 zł :) Nie mniej jednak uważam że dostęp powinien być ogólnodostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy jest możliwe osiągniecie comfort+ i Canal+ x6 lub x8 w cenie 54,99 zł po wyrażeniu zgody na marketing w rozbiciu comfort+ = 14,99 zł + Canal+ = 40 zł razem by wyszło 54,99 zł?

Nie, najtaniej 59.99 z 6 C+

 

Albo 14.99 (tylko mudzisz mieć obecnie comfort + za minimum 24.9 + 8 c+ 6 m za 25 i 40 zł do konca umowy.

Edytowane przez Pawe(L)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim terminy płatności, przekroczenie o dzień powoduje wyłączenie rabatu na usługę, to samo z przedłużeniami. Usługi są na rożny czas, a żeby był rabat musza być utrzymane i to w kwocie niemniejszej niż podczas podpisywania umowy. Chcąc się wymiksować ze SmartDoma i tak Solorzowi zabulisz ile chce albo będziesz z nim dożywotnio :)

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don kichot     tak piszą tylko życie jest inne, załozyłem konto i bank odsyła mnie do nc+ a oni nic tylko ze to jest dla nowych umów

 

jesli dobrze rozumiem regulamin promocji to chodzi o nowe konto ale w banku, a nie nowa umowe z NC+

http://livesmarter.pl/wp-content/uploads/2016/05/bzwbk-regulamin-promocji-ncplus-konto.pdf

ważny jest regulamin promocji a nie co mówi głupiutka babeczka na infolinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja TYLKO przez wzgląd na Ligę Mistrzów i angielską - podpisałem cyrograf. Miałem od lat jakiegoś łamańca+Eleveny+MRS i płaciłem 132. Zszedłem na 101.8. Umowa tylko NA ROK. Wolę E+6C+ za 89.90 na ROK niż za....69.90 ale na 15 miechów albo DWA lata. Dlaczego? wystarczy policzyć.

 

Abonentem byłem od 1 dnia Wizja Tv, umowa do końca czerwca, NIC się w ofertach nie zmieniło po wysłaniu wypowiedzenia, po 7-10 telefonach od nich i wiecznie tej samej ofercie, siadłem na spokojnie, przeliczyłem i mi pasuje. Już mi zbrzydło czytanie, że inni dostają E+C6+ za 69.90, tak, ale na 15 lub 24 miechy. Ja wziąłem na rok. Zszedłem tylko o 30zł, ale z wysokiego pakietu. Za 9 miechów kolejne wypowiedzenie i walka o niższy abonament. Jak w tym czasie okaże się, że tracą prawa do LM czy angielskiej - bez skrupułów odejdę. Teraz nie mogłem. Tyle.

 

Każdemu życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oferta:

 

E+ & 6xC+ - 69,99 zł

E+ & 6xC+ & HBO i HBO GO - 89,99 zł

Superpremium - 99 zł

 

Wszystko na 2 lata

 

Do tej pory:

E+ & 6xC+ & Cinemax & Filmbox & History & było HBO na 6 mc i Redlight na 6 mc

za 65 zł z opłatą za MediaBox

Edytowane przez lizbona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...