Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios, a Extra+ z Canal+ (6) razem z HBO za 79,90 (czy jak niektórzy pisali nawet za 69.90) jest możliwe? Pakiet HBO dla nowych klientów jest dodatkowo płatny 35zł/m-c. Eleven tylko 11,90zł/m-c. Taki argument jest niewystarczający?

Dla jednych jest możliwy dla innych nie  dziwna polityka i jeszcze dziwniejsze  wyliczenia ich systemu :)

 

Ja mam umowę do końca czerwca obecnie płacę  za extra + 8C+ 79zl w tym 4 miechy za 0zl miałem  co mi proponują na chwilę obecną  .... extra + z C6+ za 69.99  zl  ,extra + z C8 + za 79.99 :D  ,extra + za 54zl  nadmienię ze z NC + /N jestem od 9 lat .

A teraz  .. kumpel  chyba w zeszłym miesiącu zdawał sprzęt   bo dostawał  równie durne propozycje jak ja  ..a  w APS  babka mu zaproponowała  Extra+ z C6+ HBO za 59zl ! :) .. mało  szwagier  w lutym przedłużał umowę  z  Nką/NC+ od 3 lat

Dostał nie mal z marszu  extra +  C8+ HBO +MR za 69.99 :D

 

Na chwilę obecną dzwonią  do mnie co 4 dni z zapytaniem czy jest szansa abym z nimi pozostał ... oczywiście ze jak usłyszę sensowną ofertę  co dla mnie by ło by sensowne  extra +  HBO na całą umowę za max 59zl ..... niestety nie ma takiej możliwości  taki zestaw za 69zl :D  qwa ludzie .... ja ja mam za taką paczkę płacić  70zl  to wolę dołożyć 30 zl  i wziąć  fulla w CP z hbo i eleven... gdzie tu logika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ... cofnij się kilkadziesiąt stron   zobaczysz ze pisałem  o tym  :) ..no ale fakt ty dostałeś  ofertę [beep] to nie może być prawdą ze ktoś  dostał lepszą .

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma znaczenia co ja dostałem.Ja przynajmniej swoją ofertę udowodniłem.Piszesz o ofertach których nikt nie dostał w tym wątku od dawna.Edit sprawdziłem to co pisałeś i widzę że ta oferta za 59.90 nieco urosła bo wcześniej było tylko Extra z HBO teraz widzę że pojawiło się i 6C+.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No  to  mój błąd  bo pisze z pamięci nie mam papierów przed nosem  ,ale mniejsza o to  rozpiętość ofert   jest ogromna  nie wiedzieć czemu .Na forum NC+   z automatu są  kasowane wpisy  z "lepszymi" ofertami  niż standardowe extra+C6 za 69zl :)

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiedziałeś umowę ? Bo bez tego będziesz dostawał słabe oferty. 

Ja mam Extra+, 6xC, HBO, Filmboxy, Multiroom (2x cameleon, mam swoje dekodery) za 69,9 a to samo z 8xC oferowali za 79,9.

Wcześniej miałem to samo bez Filmbox za średnio 60zł (6x0zł i 18x79,9zł). Być może ich propozycje zależą od tego jaki płaciłeś poprzednio abonament i jednym dają lepsze oferty a innym gorsze.

Tak wypowiedzenie złożone i dalej nie chcą się ugiąć. Poczekam do końca umowy zobaczymy czy jeszcze zadzwonią. Jednym daja innym nie. Dzielić klientów na lepszych i gorszych co za dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca września. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Przy zamawianiu plus miesiąca na czerwiec wysłuchałem propozycji. To co mam czyli Extra, 8 x Canal, Multiroom Standard Eleven - kwota 102,90. Bez możliwości rezygnacji z C+ Seriale i Disc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, do tej pory miałem extra, 6C+ Filmbox, MR, i HBO na 6mc za 59,90 umowa na 12 mc.

Wypowiedzenie złożone, pierwsza oferta: to samo, ale bez filmbox i HBO za 69,90 umowa 24 mc.

Na razie odmówiłem.

Nie wiem można coś więcej ugrać, lub za mniej?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca czerwca. Propozycja NC+. Umowa 12ms, Pakiet 6xC+ 89zł, Eleven w promocji przez 4 ms - 8 zł, pozostałe 8- 16zł. Propozycje od mniesiaca non-stop te same ich strony, że nie mogą taniej itp itd. Czy jest szansa na wyjecie tego pakietu za cene mniejsza niz 80zl? Pozdrawiam.

Edytowane przez konradm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lipca (za 79.90) i w tym:

 

8xC+

Filmbox

pakiet history

HBO było na 6 miesięcy

 

Przed złożeniem wypowiedzenia oczywiście tylko 6xC+ za 69.90 lub 8xC+ za 79.90. Każdy konsultant zaczynał rozmowę robiąc grunt pod negocjacje na zasadzie: "ale Pan ma atrakcyjny pakiet", "takich pakietów już nie ma", "Pan wie, że nie ma szans na podobny pakiet" :)

 

Po złożeniu wypowiedzenia (już ponad tydzień temu) zero telefonów :D

 

Wziąłbym 8xC+ i HBO na 24 msc. za 79.90 lub ewentualnie za 84.90, ale chyba nie ma szans bo żeby to dostać to trzeba było płacić 59.90 - takie mam wrażenie. Nie wiem co mogę realnie ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca czerwca. Propozycja NC+. Umowa 12ms, Pakiet 6xC+ 89zł, Eleven w promocji przez 4 ms - 8 zł, pozostałe 8- 16zł. Propozycje od mniesiaca non-stop te same ich strony, że nie mogą taniej itp itd. Czy jest szansa na wyjecie tego pakietu za cene mniejsza niz 80zl? Pozdrawiam.

Mam niemal dokładnie to samo. Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie od 2 miechów. Od początku (bez różnicy czy było złożone wypowiedzenie) - E+6C+MRS-12M=89zł (Eleveny do listopada za 8, potem 11). Coś czuję, że żadne "porady" typu "odczekać, negocjować twardo, wizyta osobista, bla bla bla) - NIC nie dadzą i skoro muszę zostać z NC+ to w ostatnim dniu podpiszę co mi łaskawie dadzą.

Edytowane przez niszczyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys napisac czy do tej pory placiles wiecej niz te 79,90 czy mniej ? Prawdopodobnie to ma znaczenie, czy w ogole proponuja takie warunki.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie oraz usunięto fragment postu odnoszący się do treści usuniętego innego postu. Poprawiono też fatalną pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ile się płaciło do tej pory ma PRZEDE WSZYSTKIM znaczenie, w 99% przypadków wpływa na wysokość ceny otrzymywanej oferty. NIC nie daje bycie abonentem od 9 lat, wysłanie wypowiedzenia, czekanie do ostatniego dnia umowy czy "dobra" gadka...Płaciłeś do tej pory 100-150zł? NIE dostaniesz "standardowej" oferty dla "wszystkich" typu E+6C+ za 69.90 czy 8C+ za 79.90 itp

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, dziś telefon ,  propozycja na 12 miesięcy za Superpremium z 6 C+  dodatkowo cinemaxy , i  których do tej pory nie miałem 2x Pace i eleveny pierwszy miesiąc za 102 zł  , następnie  dwa miesiące 106 zł  i reszta jakoś 110 zł , może tu być złotówka w tą lub w tamtą, gdyż nie miałem jak rozmawiać ale plus minus coś takiego . Poprosiłem o telefon na jutro , oby na spokojnie porozmawiać, pytałem o dekoder , gdyż jak już kiedyś wspominałem jeden mi ciągle szwankuje , proponował mi Turbo coś za 5 zł miesięcznie bez aktywacji i innej opłaty na strat.

Co do umowy chyba warto, płacę teraz 108  zł , będzie podobnie bez 2 C+, których nie oglądałem , a dojdą cinemaxy, których też nie będę oglądał , ale dojdą, z dekoderem sam nie wiem czy warto płacić 5 zł ? 

Mam sporo czasu więc ciśnienia nie mam , założenie było nie płacić  więcej niż teraz, ma ktoś zdanie i podpowiedz lub sugestię ?

Edytowane przez anonim69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys napisac czy do tej pory placiles wiecej niz te 79,90 czy mniej ? Prawdopodobnie to ma znaczenie, czy w ogole proponuja takie warunki.

Place 44,90zl

Przed chwila kolejny telefon z informacja ze taka oferta nie istnieje , pierwszy telefon tez sugrerowal taka informacje , co telefon to rozne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 12 miesięcy , a co ciekawsze, jak zapytałem o ofertę na 24 miesiące byłaby wyższa i tu sam konsultant się zdziwił, choć myślę , że wiedział co i jak . 

 

a w tej cenie masz HBO GO ? jesli tak, podpisywałbym.

a odnosnie psujacego sie dekodera, wszyscy konsultanci oprocz jednego w tej kwestii kazali mi sie wypchać, strategia NC+ to co raz większa amatorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca czerwca. Propozycja NC+. Umowa 12ms, Pakiet 6xC+ 89zł, Eleven w promocji przez 4 ms - 8 zł, pozostałe 8- 16zł. Propozycje od mniesiaca non-stop te same ich strony, że nie mogą taniej itp itd. Czy jest szansa na wyjecie tego pakietu za cene mniejsza niz 80zl? Pozdrawiam.

pie.... glupoty ja mam extra,c+6,eleveny,multi 2 deki za 82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...