Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewien że potem 11.95 a nie stawka standardowa jak inni?No to koleś z działu reklamacji mnie zdenerwował. Nie dość że wystawili nie taki rachunek jak powinni konsultantka nie przedstawiła oferty i wprowadziła w błąd to przepraszał kilka razy a i tak zaproponował najgorszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być zmiany w czerwcu, bo ktoś napisał, ale sam jeszcze nie wie jak to będzie i brak na to info potwierdzenia. A Ty cały czas podkreślasz, że będzie koniec promocji. Zawsze jest koniec i wchodzi nowa. .. Czasem gorsza, a czasem lpsza.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto napisał, i co napisał, bo czytałem. .. Czyli ktoś..... Myślisz, że nc już tak na łeb upadło, aby ten pakiet za 15 sprzedawać na sztywno, zwłaszcza na wakacje? Teraz ma taniej niż w CP i raczej tak zostanie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po kolejnym telefonie pani powiedziała ze skoro nie chce przyjąć ich oferty przedłużenia umowy a oferowali to samo za to samo czyli comfort,8xC za 69,90 a mi zależało na ekstra+, 6xC za 69,90 to mam poczekać do końca umowy czyli do końca czerwca i zdać sprzęt w ciągu dwóch tygodni. Kij im w oko nie to nie. Z przyjemnością zdam sprzęt i nigdy więcej nc+. Jeden klient mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po kolejnym telefonie pani powiedziała ze skoro nie chce przyjąć ich oferty przedłużenia umowy a oferowali to samo za to samo czyli comfort,8xC za 69,90 a mi zależało na ekstra+, 6xC za 69,90 to mam poczekać do końca umowy czyli do końca czerwca i zdać sprzęt w ciągu dwóch tygodni. Kij im w oko nie to nie. Z przyjemnością zdam sprzęt i nigdy więcej nc+. Jeden klient mniej.

A wypowiedziałeś umowę ? Bo bez tego będziesz dostawał słabe oferty. 

Ja mam Extra+, 6xC, HBO, Filmboxy, Multiroom (2x cameleon, mam swoje dekodery) za 69,9 a to samo z 8xC oferowali za 79,9.

Wcześniej miałem to samo bez Filmbox za średnio 60zł (6x0zł i 18x79,9zł). Być może ich propozycje zależą od tego jaki płaciłeś poprzednio abonament i jednym dają lepsze oferty a innym gorsze.

Edytowane przez qler85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po kolejnym telefonie pani powiedziała ze skoro nie chce przyjąć ich oferty przedłużenia umowy a oferowali to samo za to samo czyli comfort,8xC za 69,90 a mi zależało na ekstra+, 6xC za 69,90 to mam poczekać do końca umowy czyli do końca czerwca i zdać sprzęt w ciągu dwóch tygodni. Kij im w oko nie to nie. Z przyjemnością zdam sprzęt i nigdy więcej nc+. Jeden klient mniej.

Zadzwonią jeszcze ze sto razy ,zbliża się koniec kwartału więc zależy im na słupkach.Musisz zachować spokój i być cierpliwym a dostaniesz to na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończyła się 31.05, wypowiedzenie było wysłane. Na trzy dni przed zakończeniem umowy zgodzili się zaproponować mi 8xc+, HBO, extra+, multiroom 2xcameleon, 1xdekoder pvr 500gb, 24m/79,99zl

 

mi to proponowali za bodajze 120 drozej niz superpremium ;) konsulami w nc+ zostają co raz młodsi [beep]iarze fatalni negocjatorzy, gosc proponuje dluzsza umowe, wieksza cena za mniejszy content programow, a on no przeciez koszty zwlaszcza lig sportowych etc a ja przeciez prawie wszystkie straciliscie.. cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem ewidentnie chcą Cię "naciąć" bo ekstra+ i 6xC+ normalnie oferują (nawet bez wypowiedzenia) za 69.90, a z 8xC+ za 79.90

Rok temu podobne rzeczy czytałem, ale się nie dało.

 

Całe poprzednie lato próbowałem z Extra+ z Canal+* (z HBO na 7 m-cy i pakietem Cinemax na co najmniej 3 m), za które płaciłem 79,90 zejść dychę niżej do 69,90 rezygnując z dodatków (HBO, cinemax). Miałem też na uwadzę stratę lig hiszpańskiej/włoskiej/francuskiej przez Canal+. To było sprawiedliwe. Byłem zdeterminowany, bo widziałem tu wtedy mnóstwo takich ofert.

 

Odbyłem ok. 20 rozmów i w każdej oferowali 79,90 za Extra+ z Canal+. Upierałem się ciągle przy niższej cenie i ostatniego dnia zgodziłem się w końcu na tę samą cenę (79,90), bo dorzucili chociaż HBO na 6 m-cy. Liczyłem, że jak wejdzie w rynek Eleven to włączą to do pakietu Extra+ (tak jak jest tam np. Eurosport2) i będę niewiele stratny (tylko bez Cienamaxów i HBO krócej o m-c).

 

Teraz biorę pod uwagę 2 opcje

Extra+ z Canal+ za 69,90 (taniej, bo rezygnuję z bonusów). Widzę tutaj, że ta opcja ponoć realna.

Extra+ z Canal+ z pakietem Eleven za 79,90 (ta sama cena, ale Eleven zamiast starych bonusów). Co o tym sądzicie, bo takiej oferty tu nie widziałem. Szanse jakiekolwiek na to są?

 

*wszystkie pakiety Canal+ z sześcioma kanałami

 

PS

Jest sens argumentowania w wypowiedzeniu braku kontynuacji, żeby konsultanci dzwoniąc brali pod uwagę moje uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończyła się 31.05, wypowiedzenie było wysłane. Na trzy dni przed zakończeniem umowy zgodzili się zaproponować mi 8xc+, HBO, extra+, multiroom 2xcameleon, 1xdekoder pvr 500gb, 24m/79,99zl

 Dostałem to samo bez wypowiedzenia. Nie chciałem się dłużej z nimi męczyć. Ciekawe czy zaproponowali by taniej z wypowiedzeniem. Chociaż po wpisach na forum wątpię. Taniej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam comfort + wszystkie C+ ( 8 ) history hd za free całość za 79,90)

Dla czego dają tylko 6 kanałów C+???? Mi zaproponowali teraz pakiet extra z canal +(6) za 69,90. i history hd 1,99 miesięcznie

Edytowane przez miniupiniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu podobne rzeczy czytałem, ale się nie dało.

 

Całe poprzednie lato próbowałem z Extra+ z Canal+* (z HBO na 7 m-cy i pakietem Cinemax na co najmniej 3 m), za które płaciłem 79,90 zejść dychę niżej do 69,90 rezygnując z dodatków (HBO, cinemax). Miałem też na uwadzę stratę lig hiszpańskiej/włoskiej/francuskiej przez Canal+. To było sprawiedliwe. Byłem zdeterminowany, bo widziałem tu wtedy mnóstwo takich ofert.

 

Odbyłem ok. 20 rozmów i w każdej oferowali 79,90 za Extra+ z Canal+. Upierałem się ciągle przy niższej cenie i ostatniego dnia zgodziłem się w końcu na tę samą cenę (79,90), bo dorzucili chociaż HBO na 6 m-cy. Liczyłem, że jak wejdzie w rynek Eleven to włączą to do pakietu Extra+ (tak jak jest tam np. Eurosport2) i będę niewiele stratny (tylko bez Cienamaxów i HBO krócej o m-c).

 

Teraz biorę pod uwagę 2 opcje

Extra+ z Canal+ za 69,90 (taniej, bo rezygnuję z bonusów). Widzę tutaj, że ta opcja ponoć realna.

Extra+ z Canal+ z pakietem Eleven za 79,90 (ta sama cena, ale Eleven zamiast starych bonusów). Co o tym sądzicie, bo takiej oferty tu nie widziałem. Szanse jakiekolwiek na to są?

 

*wszystkie pakiety Canal+ z sześcioma kanałami

 

PS

Jest sens argumentowania w wypowiedzeniu braku kontynuacji, żeby konsultanci dzwoniąc brali pod uwagę moje uwagi?

 

 

dodaj dwa złote i za 82 dostaniesz c+6 extra i eleven ja za tyle mam z multi i dwoma dekami. pzdr

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał może ktoś EURO taniej niż to 90zł lub chociaż starał się wytargować taniej?

Po pierwsze to 99zl, a po drugie jak sobie wyobrażasz ze ktoś miał dostać taniej? Polsat ustala ceny i nc+ ma komuś rabatowac to?

Dali opcję jak uniknac opłaty i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...