Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa sprzed chwili:

 

Zrzut%20ekranu%202016-05-11%20o%2013.03.

Ciekawe czym się kierują, dając jednym TAKĄ, a innym o wiele gorszą... Jeszcze jest kilka dni na rezygnację (umowa na odległość). Przypomnę, że sam odrzuciłem ofertę nc+ i zamieniłem się z ojcem (który przedłużył nc+ za 99,99/superpremuim) na wzięty już CP. Ale jak się wkurzę, to może obaj będziemy użytkownikami CP  :)

Edytowane przez Pas Ratunkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czym się kierują, dając jednym TAKĄ, a inym o wiele gorszą...

 

lepszy negocjator ze mnie ?

przeciez normalne ze mi tego nie zaproponował od razu .. 

zadał pytanie : co pan oglada najczesciej , ja mowie ze nie chce placic wiecej i ze nie cche umowy dłuzszej niz 12mcy 

no to on ze dolozy mi hbo na 24mce , no i ja mowie ze w ostatniej ofercie przez panstwa mialem propozycje man pack za 5zl na 24mce no wiec on ze musi przełozonego dopytac o zgode i po 5min zgoda byla na TAK . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probuje negocjowac drugą umowe dla ojca swojego i juz nie jest tak łatwo , mowia ze nie moga mi dac takiej samej oferty ... hmyhm

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Proszę nie cytować treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz podczas rozmowy powiedział mi ze tamtą umowę miałem z 2012r a ta jest z 2014r i nie może mi już takich warunków zaoferować

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Proszę nie cytować treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takiej propozycji ?

umowa 24 mies, superpremium(6), hbo,cinemax,hbo go,eleven za 102 zł,

do tej pory to samo pare złotych taniej i z krótsza umową...

 

8xC+ za 5zl/mies wiecej i ewentualna wymiana starego sagemcoma na WPB+(bez dysku) za 10zl/mies wiecej
 

czy można by tu jeszcze w tej cenie wytargować darmową wymiane dekodera aby zachować MR standard i ewent jakis jeszcze extras typu manpack, redlight czy pełną paczke C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy negocjator ze mnie ?

przeciez normalne ze mi tego nie zaproponował od razu .. 

zadał pytanie : co pan oglada najczesciej , ja mowie ze nie chce placic wiecej i ze nie cche umowy dłuzszej niz 12mcy 

no to on ze dolozy mi hbo na 24mce , no i ja mowie ze w ostatniej ofercie przez panstwa mialem propozycje man pack za 5zl na 24mce no wiec on ze musi przełozonego dopytac o zgode i po 5min zgoda byla na TAK . 

 

bez urazy ale chyba "wode lejesz", Men Packa nie dawaja za 5 zl. dla stalych abonentow tylko nowi abonenci uzyskuja za w/w wspomniana kwote ale?, podobnie tajemniczo sprawa wyglada z Canalami+  bo na umowie jest wielka niewiadomo moze 6 a moze 8??, czytam te forum od kilkunastu tygodni i doszlem do jednego wniosku ze tutaj jest spora grupa "Andersenow"

 

 

==edit==

podobnie jak post powyzej ktory jednoznacznie mowi ze wiekszosc osob to tak naprawde za wiele nie wiedza o czym mowia, w Superpremium+ jest tylko i wylacznie 8x Canalow+ nie jak ta osoba napisala x6

Edytowane przez grzes07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują dalej Comfort za 14,99 zł po przyciśnięciu ich (obecnie mam za 19,99 zł), niestety nie chcą zrabatować najmu dekodera do 0 zł. A widziałem, że niektóre osoby co prawda przy wyższych ofertach dostają najem za 0 zł. Człowiek 24 miesiące płacił najem po 5 zł, w sumie 120 zł, to chyba już im się zwróciła aktywacja. A oni dalej chcą nabijać kasę za najem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

podobnie jak post powyzej ktory jednoznacznie mowi ze wiekszosc osob to tak naprawde za wiele nie wiedza o czym mowia, w Superpremium+ jest tylko i wylacznie 8x Canalow+ nie jak ta osoba napisala x6

no wlasnie nie do konca, dla nowych klientów owszem, ale dla przedłużających sa wersje tego pakietu na 6, także nie lej wody :)

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takiej propozycji ?

umowa 24 mies, superpremium(6), hbo,cinemax,hbo go,eleven za 102 zł,

do tej pory to samo pare złotych taniej i z krótsza umową...

 

8xC+ za 5zl/mies wiecej i ewentualna wymiana starego sagemcoma na WPB+(bez dysku) za 10zl/mies wiecej

 

czy można by tu jeszcze w tej cenie wytargować darmową wymiane dekodera aby zachować MR standard i ewent jakis jeszcze extras typu manpack, redlight czy pełną paczke C+ ?

Nie ma czegoś takiego jak Wifi Premium Box bez dysku. Poprostu dają Ci zwykły WiFibox i tyle. Oczywiście powinieneś dostać go za free. Oferta standardowa i nic w gratisie do niej nie wyrwiesz. Standardowe Superpremium za 99,90 ma 8 C+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak Wifi Premium Box bez dysku. Poprostu dają Ci zwykły WiFibox i tyle. Oczywiście powinieneś dostać go za free.(...)

 

no tak a co ja napisałem :) bez tego czarnego dysku na dekoderze, a uparcie twierdzil, ze nie mozna go zrabatować, 10 zl/mies za dekoder zdziercy, ale chociaz nie upieral sie przy zmianie na MR multiroom tylko zostanie na MR standard z dwoma WPB+

 

(...)Oferta standardowa i nic w gratisie do niej nie wyrwiesz. Standardowe Superpremium za 99,90 ma 8 C+.

 

a czy wypowiedzenie w takiej sytuacji motywuje ich do lepszego rabatu na tan pakiet ?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują dalej Comfort za 14,99 zł po przyciśnięciu ich (obecnie mam za 19,99 zł), niestety nie chcą zrabatować najmu dekodera do 0 zł. A widziałem, że niektóre osoby co prawda przy wyższych ofertach dostają najem za 0 zł. Człowiek 24 miesiące płacił najem po 5 zł, w sumie 120 zł, to chyba już im się zwróciła aktywacja. A oni dalej chcą nabijać kasę za najem.

Rozmawiałem wczoraj z kobietką z DUK Kraków i powiedziała mi że nie ma takiej możliwości żeby zdjąć najem 5zł nawet po aneksie. Dlatego proponuje jednorazową opłatę 149zł bo to się bardziej opłaca.

Panowie weźcie mi podpowiedzcie bo mam namieszane w głowie - Superpremium to: 8xCanal,Cinemax,HBO z HBO GO i Filmboxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mylisz sie, jest tylko jeden superpremium, pełen canal+ 3x HBO ,2X Cinema i tyle, natomiast z 6xC to jest pakiet z dobranymi opcjami, jesli jest inaczej to podaj cene i strone gdzie to jest, superpremium jest za 99,99 w ofercie przedłuzeniowej i 129,99 dla nowych, znasz inną cene, dla superpremium z 6xC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon po wysłaniu wypowiedzenia i po raz kolejny z taką samą ofertą jak przed wysłaniem: comfort+, 6C+ za 60, multiroom wi-fi główny aktywacja 0, 24 po zł, drugi aktywacja 99, 24 x 10. Teraz comfort+, extra+, premium sport, premium film, hbo, multi+ za 50zł.  Zero, powtarzam, zero elastyczności ze strony konsuli przed wypowiedzeniem i po wypowiedzeniu. Nie rozumiem ich polityki? Im naprawdę nie zależy na długoletnich klientach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Don kichot. Napisałeś WPB.. Czyli Wifi Premium Box, a jeśli chodzi Ci o inny dekoder, to pisz poprawnie. Motywuje i nie motywuje ich wypowiedzenie. MR z dwoma WiFi PremiumBox. ...Zapomnij o takiej konfiguracji. Tylko WiFi PremiumBox i WiFibox.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z kobietką z DUK Kraków i powiedziała mi że nie ma takiej możliwości żeby zdjąć najem 5zł nawet po aneksie. Dlatego proponuje jednorazową opłatę 149zł bo to się bardziej opłaca.

Panowie weźcie mi podpowiedzcie bo mam namieszane w głowie - Superpremium to: 8xCanal,Cinemax,HBO z HBO GO i Filmboxy?

 

Niby nie ma...a parę osób już tutaj pokazywało screeny mailowe z ofertą do aktywacji gdzie jasno widniało najem dekodera 0 zł. Więc się da, lecz pewnie do ofert około 100 zł za abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie screeny z meila a mi konsul mówił że są niektóre sfałszowane że niska cena za atrakcyjną oferte i internet wszystko kupi... :crazy:  :lol2:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...