Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś zapytać o opcję z 8C+ za 5 zł więcej, tam może magicznie znalazłoby się HBO na całą umowę...

 

Nie znalazłoby się, nie dostałem nigdy HBO na całą umowę a nie widzę sensu dopłacania do dwóch kanałów, których nie oglądam :) Śledzę to forum praktycznie miesiąc w miesiąc od momentu wejścia nc+ na rynek i to idzie falami, albo dają HBO każdemu albo nie dają nikomu, kto nie miał go wcześniej. Poprzednio nawet specjalnie dobrałem HBO w ostatnim miesiącu i nie pomogło ;)

69,99 za 6xC to standard a nie najtansza oferta, tutaj jeszcze njkt drozej nie zaplacił, a jeszcze wielu wytargało od nc HBO gratis, za 79,99 jest juz 8xC

 

Nie jest to standard, bo wiele osób w ogóle nie dostaje opcji z 6xC+. Weź pod uwagę, że osoby, które to dostają to są osoby, które ostatnio płaciły 69 albo 79 złotych a HBO za free dostają ci, którzy mieli już HBO. To już nie te czasy, że zjeżdżali ludziom mocno z abonamentów i z tego co widzę wypowiedzenie nic tu nie zmienia. Być może jakbym przeczekał to dostałbym to za 69 a mogło być tak, że bym nie dostał nawet tego, co dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moze czas zebrac wszystkie oferty i jakos to opisac. Wszyscy pisza co mieli, co by chcieli i dlaczego tak drogo. Zacznijmy od pakietu start z wypowiedzeniem itd. Czy jest ktos chetny?

Oferta po wypowiedzeniu na pakiet komfort+, multiroom 2xcameleon, mediabox, dobranie sagema - 34,90/15m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się powoli w tym wszystkim gubić :mrgreen:

1. Extra,8xCanal,HBO 6mscy,Filmbox 6mscy, Redlight 6mscy - 79,90zł

2. Extra,6xCanal - 69,90 zł

3. Extra,6xCanal,HBO 6mscy 0 zł potem 25zł 6mscy (średnia 12,50 zł) - 82,50 zł

4. Extra,6x Canal, HBO - 89,90 zł

Wszystkie powyższe propozycje umowy na 24 miesiące

Propozycja wymiany Pace na Wifi Premium box za 149zł jednorazowo bądź dzierżawa za 5zł miesięcznie.

Zaczyna mnie to już powoli irytować....

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed przedłużeniem umowy warto wykupić na końcówkę aktualnej dodatkową opcję HBO? Zwiększa to szansę na otrzymanie tego pakietu bezpłatnie przy nowej umowie? Obecnie mam Extra+, 8xC+, 2x MR Std za 79,90zl + Eleven za 7,95zl. Przez 6 miesięcy miałem HBO za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Spróbować można.Co masz do stracenia?Szanse wynegocjowania dobrej umowy  z pakietami HBO i C+ są większe.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed przedłużeniem umowy warto wykupić na końcówkę aktualnej dodatkową opcję HBO? Zwiększa to szansę na otrzymanie tego pakietu bezpłatnie przy nowej umowie? Obecnie mam Extra+, 8xC+, 2x MR Std za 79,90zl + Eleven za 7,95zl. Przez 6 miesięcy miałem HBO za 0 zł.

Raczej obecnie to sie nie opłaca. Im niższy pułap z którego startujesz obecnie tym lepiej dla Ciebie. Wtedy coś tam dorzucą za małą róznice w cenie w góre lub na utrzymaniu ceny. Jak dziś wjedziesz z HBO to bedziesz płacił 99(lub 104 w zaleznosci od promocji na HBO) i bedziesz idealnym kandydatem w systemie na Superpremium za 99 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłem na infolinii, że mając multiroom po C+ nie można wymienić dekodera Pace nie zdając kart. A już miałem kliknąć zgodę na przedłużenie bo mi obiecali wymianę. Także uważajcie.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

znowu kłamią, w sierpniu wymieniłem pace na wifipremiumbox (chodziło o nc go) i dalej mam cameleonka i nawet nie robili problemu

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wifipremiumbox. Jednym słowem multiroom tylko ze sparowanym sprzętem albo tak jak się ma jeszcze jakiś czas do czasu aż się Pace i inne na cameleonach rozsypią.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Ja podobną operację przeprowadziłem gdzieś luty/marzec i nie było problemów. Oddałem Pacana, dostałem Wifi a karta została ta sama.  Wiesz infolinie swoje a wymiana w APS. Może zapytaj tam jak naprawde bedzie. 

Edytowane przez majass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobną operację przeprowadziłem gdzieś luty/marzec i nie było problemów. Oddałem Pacana, dostałem Wifi a karta została ta sama. Wiesz infolinie swoje a wymiana w APS. Może zapytaj tam jak naprawde bedzie.

Robiłeś to przy przedłużeniu? Miałeś/masz aktywację i płatny najem?

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś to przy przedłużeniu? Miałeś/masz aktywację i płatny najem?

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

 

Nie. Zrobiłem to z własnej incjatywy i zapłaciłem aktywacje by nie mieć dzierżawy( dzieki temu cały czas mam 2 PVR na Camelach bez opłat). Po prostu miałem dość Pacana i chciałem dostep do nc+go tv. Ale procedura wymiany czy z opłatą czy bez była taka sama jak mówił gość w APS. Do wifi cały czas leciały Camele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie bardzo dobrze. NC go tv smiga dobrze. Jest na pewno szybszy i nie wisi jak Pace. Sporo osób zwraca uwage ze ma słabszy obraz. Przyznaje ze  bardzo delikatnie może tak byc w porównaniu z Pacanem. Jako drugi mam też Pacana, i chciałem je podpiąć razem pod jeden tv ale ciagle mi brakuje na to czasu by zabrac z pokoju dziecka i testować. Wtedy bym wiedział czy tak jest na pewno czy to "złudzenie" bo inni piszą. Ale wymiany nie żałuje, mało czasu na oglądanie wiec dzieki nc go jak przegapie seral czy film to w weekend nadrabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam do końca czerwca tego roku.

Do tej pory to co było:

Extra+ C+(6)      59,90 zł

Cinemax               0 zł 

Eleven Sports       7,95zł

najem Turboboxa 5zł

Razem                  72,85 zł na miesiąc,

 

Dziś sam zadzwoniłem do DUK i oto co proponują:

 

Super Premium                       99,99 zł

(Extra+,C+8,HBO, Cinemax) 

Eleven Sports                          7,95 zł

najem Turboboxa                    5 zł

razem                                     112,94 na miesiąc,

 

albo:

 

Extra+ C+(6)       69,99 zł

Eleven Sports        7,95 zł

najem Turboboxa  5 zł

Razem                  82,94 zł

 

albo:

 

Extra+ C+8        79,99 zł

Eleven Sports        7,95 zł

najem Turboboxa  5 zł

Razem                  92,94 zł

 

Należy pamiętać że od stycznia trzeba doliczyć prawdopodobnie podwyżkę za ELEVEN SPORTS 7,95 zł

 

Zatem moje pytanie do Was Drodzy forumowicze :) Co robić?

Pozdrawiam Was serdecznie :)

Edytowane przez 5oL4R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo dobrze. NC go tv smiga dobrze. Jest na pewno szybszy i nie wisi jak Pace. Sporo osób zwraca uwage ze ma słabszy obraz. Przyznaje ze  bardzo delikatnie może tak byc w porównaniu z Pacanem. Jako drugi mam też Pacana, i chciałem je podpiąć razem pod jeden tv ale ciagle mi brakuje na to czasu by zabrac z pokoju dziecka i testować. Wtedy bym wiedział czy tak jest na pewno czy to "złudzenie" bo inni piszą. Ale wymiany nie żałuje, mało czasu na oglądanie wiec dzieki nc go jak przegapie seral czy film to w weekend nadrabiam. 

mnie jedynie bloker nie chodzi, probowałes, masz to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...