Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktos wczesniej pisal o zaznaczonym okienku - brak zgod w celach markietnigowych -  nie wiem jak to dziala bo na jednej umowie zadzwonili ale tak bez przekonania mnie do oferty bardziej informacyjnie jak zdac sprzet a przy drugiej od ponad miesiaca sie nie odezwali.

natomiast wg info z forum zdarzaja sie przypadki, ze dzwonia juz po wylaczeniu sygnalu ale przed zdaniem sprzetu, to taka polityka

co bedzie z mediasatem okaze sie w ciagu miesiaca - cp robi (przynajmniej jak na razie raz w msc HH) a nc+ jakos nie

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte treści offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie:

Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox 0 zł dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł dla Abonentów + H2+ wymiana pace na wifipremiumbox na 24 warto + Eleven 7,95 na rok - warto??

Czyli przez rok 109,84 (z elevenami) i drug rok 101,89pln

 

obecnie płac 109,9

Edytowane przez szymonekre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

Eleven Sports do listopada cena 7,95 potem 15,90

MULTIROOM STANDARD

Hbo na  12  miesiecy  gratis

Umowa na 24

Cena 77.94

Potem + 7,95 za eleven  czyli 85,89

 

Co Wy na to panowie warto??

 

HBO po  12  miesięcach można wyłączyć

Edytowane przez bm81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co sądzicie:
Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox 0 zł dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł dla Abonentów + H2+ wymiana pace na wifipremiumbox na 24 warto + Eleven 7,95 na rok - warto??
Czyli przez rok 109,84 (z elevenami) i drug rok 101,89pln
 
obecnie płac 109,9

 

Jeśli masz czas, żeby to wszystko oglądać to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co sądzicie:
Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox 0 zł dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł dla Abonentów + H2+ wymiana pace na wifipremiumbox na 24 warto + Eleven 7,95 na rok - warto??
Czyli przez rok 109,84 (z elevenami) i drug rok 101,89pln
 
obecnie płac 109,9

 

Dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca kwietnia. Niby dzwonią i coś proponują ale nic nadzwyczajnego. Od tygodnia zadnego tel i chyba się pożegnamy. Nie mam ciśnienia żeby przedłuzyć u nich. Chyba zdecyduje się na konkurencję. Mam tel w Plusie także TV za pół ceny będzie. Mają teraz Eleven i jakoś to będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili znowu i nie mogli wyjść z podziwu, że nie przedłużam umowy.

Jestem według nich strasznym niewdzięcznikiem bo oni mają taką dobrą propozycję a ja się na nią nie zgadzam.

Dziwi ich, że za prąd się tyle płaci a za telewizję klienci nie chcą płacić i marudzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem za 69,99 na 24m

Extra

6 Canal+

HBO na całą umowę

 

Przy pierwszej rozmowie jakiś czas temu konsul wprowadził mnie w błąd i proponował to samo ale z 8C+ (oczywiście takiej oferty później już nie było)

 

coś ściemniasz co poniektórzy daliby się pokroić za taka ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem za 69,99 na 24m

Extra

6 Canal+

HBO na całą umowę

 

Przy pierwszej rozmowie jakiś czas temu konsul wprowadził mnie w błąd i proponował to samo ale z 8C+ (oczywiście takiej oferty później już nie było)

 

 

jeżeli to prawda to super oferta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca sierpnia, a tymczasem już pierwszy telefon za mną (wypowiedzenia nie składałem naturalnie jeszcze).

 

Propozycja od gościa:

Extra+, C+x8, HBO (z GO), Eleveny, Cinemaxy i multiroom po Cyfrze+ (dwa niezależne dekodery) - przez całą umowę 117,99. Bez HBO GO dyszkę mniej. Oczywiście odrzuciłem, a gość bulwersa mi rzucił, zdziwiony, że nie chcę skorzystać z tak "wspaniałej" oferty. Tłumaczenia nie przyjmował, a jak jeszcze dodatkowo pomylił dwa razy moje imię to się rozłączyłem. Dobry początek kolejnej walki po dwóch latach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczęło się :) Jak tu sie screeny wrzuca ? (...)

 

nastepny post za taki konfig to 50 zl wiecej, nie rozumiem strategii nc+ :) (zakladajac oczywiscie, ze nie znasz photoshopa ;)

a na rok daja podobne umowy ? ;)

 

btw od superpremium(6) rozni sie tylko brakiem cinemax, c+ vod oraz mniejsza iloscia darmowych godzin nc+ go, cos pominalem ?

 

acha no i jeszcze nie masz HBO GO ani MR, to juz nie taka super oferta :P

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja  ,normalna oferta ..no ale co nie którzy  i tak w to nie wierzą   :)  bo oni takiej nie dostali to nie może być prawda  :D

 

Właśnie taka przedstawiona oferta jest rewelacyjna, przynajmniej dla mnie, gdybym taką dostał byłbym dalej w nc+, wcześniej chciałem się zgodzić już na extra+ z HBO za 64,90 zł, ale beznadziejne podejście konsultantów spowodowało, że się zawahałem a przy kolejnych rozmowach było już gorzej a że lubię być traktowany podczas negocjacji jako podmiot a nie przedmiot rozmowy skutecznie mnie zniechęcili. W efekcie końcowym wylądowałem u konkurencji, nie piszę jakiej, ale nie żałuje tego kroku w ogóle :) Konsultanci chyba przechodzą jakieś specjalne szkolenia mające na celu odstraszanie stałych klientów  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...