Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie drożej to trudno , oddam cyfrę po prawie 10 latach , mało oglądam tv , jakość Hbo czy canal+ nie jest już taka jak kiedyś , za rok będzie już MUX8 wiec przejdę się na naziemną i do smart tv dołożę netflix z kolegą na pół tzn za około 20 zł 

to że na c+ nie ma ligi esp mnie denerwuje , i  trzeba dopłacić do eleven , które to za darmo są teraz dołożone do mojej kablówki w pakiecie za 45 zł

a oni chcą 15 zł , może jeszcze dodadzą nowy kanał SUPERFILM z premierami z c+ za dodatkową opłatą 20 zł 

idzie Lato i tv zamieniam na rower , a za rok zobaczę , nie mam ciśnienia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jest. MR od ITI jest zawsze płatny i graniczy z cudem aby wyrwać go za free. Taka prawda.

Kurcze, pomyślałby sobie ktoś ,że ty konsultantem z nc+ jesteś, stąd ta pewność...Statystyki prowadzisz? :wink:

 

(Na marginesie przed wypowiedzeniem umowy najzwyczajniej stwierdziłem,ze nie urządza mnie opłata za multiroom.)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że 1 lub 2 osoby na 20 lub 30 mają za free to nie czyni go bezpłatnym tak jak MR po Cyfrze. Nie pisz do mnie tekstów, typu, że kogoś wprowadzam w błąd, bo tak nie jest. MR od ITI jest zawsze płatny i graniczy z cudem aby wyrwać go za free. Taka prawda.

Mnie wręcz prosili, żebym zostawił MR, bo chciałem zdać. Dali za darmo, to się zgodziłem, może kiedyś się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie comfort, C+sport (promocyjnie wszystkie C+), Pace PVR, MR w łamańcu za ~45 zł

 

Bez wypowiedzenia oferty (z Pacem i MR) na 24 msc:

6C comfort - 59,99

6C comfort extra - 69,99

8C comfort - 69,99

8C comfort extra - 79,99

Patrząc na szybko przez parę ostatnich stron to chyba dostałem na "dzień dobry" najlepszą ofertę obecną na rynku :) jutro zapewne przedłużę umowę.

Jeszcze raz popatrz. ..tym razem wolniej i dokładniej.... a szybko wyjdziesz z błędu o najlepszej ofercie ;-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie comfort, C+sport (promocyjnie wszystkie C+), Pace PVR, MR w łamańcu za ~45 zł

 

Bez wypowiedzenia oferty (z Pacem i MR) na 24 msc:

6C comfort - 59,99

6C comfort extra - 69,99

8C comfort - 69,99

8C comfort extra - 79,99

Patrząc na szybko przez parę ostatnich stron to chyba dostałem na "dzień dobry" najlepszą ofertę obecną na rynku :) jutro zapewne przedłużę umowę.

Ty tak poważnie czy jaja sobie robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Zapomniałem dodać że interesuje mnie tylko oferta 6C+ comfort za 59.99, żadne dodatki mnie nie interesują.

Więc bierz to co dają teraz . .. Choć jestem pewny, że już takiej oferty nie będzie dla Ciebie. . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra + 6xC+ MediaBox Eleveny, Filmbox 1mc, Cinemax 6mc - 82,99, Da się bez zmiany ceny wyrwać dodatkowe 2xC+? Komuś się to udało?

Teraz: Extra + 8xC+, 3xHBO, Eleveny,MediaBox - 67,85

 

 

extra+ 8C+, HBO, "chodzi" za 79,99

 

to HBO to chyba nie na cały okres umowy.

Edytowane przez tom427
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, umowa 2x aneksowana po ich migracyjnym sukcesie ;) i oferty były coraz niższe.

Do końca kwietnia mam extra+ canal+hbo za 63zł (wcześniej było za 54,90 ale dobrałem eleveny...) i teraz telefony w granicach 93zł a jak chcę taniej to już bez HBO i 6x canal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja doleje trochę "oliwy do ognia" w kwestii cen i co dala" kogoś" jest drogo, a dla drugiego ze względu na to że startuje z innego "poziomu cenowego" musi być do przyjęcia. "Za błędy trzeba płacić", zdałem sobie z tego sprawę "negocjując" przedłużenie umowy. Błąd popełniłem przed dwoma laty zgadzając się na warunki przedłużenia wcześniejszej umowy. Jak to mówią "pośpiech jest złym doradcą" a, ja pośpiesznie zgodziłem się na takie warunki jakie mam w podpisie przed wyjazdem na dłużej za granice. Zdaję sobie sprawę że np. cena za Superpremium - 99,90 zł jest praktycznie dala mnie nie do osiągnięcia. Wypowiedzenie wysłane umowa do 31.05.2016r. Dzisiejsza propozycja a którą wstępnie przyjąłem na maila miała by wejść w życie od 01.05.2016r  na zaaprobowanie mam 7 dni ( jeszcze zdążę w razie czego złożyć ponownie wypowiedzenie). średnia cena z Elevenami - 138,86zł (do tej pory 171zł !) 

 

- Superprenium  2 m-ce x 21 zł  + 22 m-ce x 129,99zł ( średnia cena 120,91zł)             

- HBO GO za "0"

- Filmboxpack 5zł

- Man Pack 5zł

- Eleven do października 7.95 zł ( później  zobaczę co dalej )  

nc= go 100 godzin, ultabox , multitrom 2 x cameleon, 

 

co wy na to "szału" nie ma ale czy może jeszcze coś ugrać ?   

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, umowa 2x aneksowana po ich migracyjnym sukcesie ;) i oferty były coraz niższe.

Do końca kwietnia mam extra+ canal+hbo za 63zł (wcześniej było za 54,90 ale dobrałem eleveny...) i teraz telefony w granicach 93zł a jak chcę taniej to już bez HBO i 6x canal.

No to niewesoło... Z boku patrząc: udawało ci się dotąd uzyskiwać wyjątkowe warunki więc powiem zgryźliwie, patrząc ze swojego sporo wyższego pułapu opłat (84,90 za to co w stopce), że może oto dopadła cię sprawiedliwość dziejowa :mrgreen: I co zrobisz, odpuścisz hbo?

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania

Jeszcze nie wiem...odcięcie 2 kanałów C+ i Hbo to nadal propozycja w granicach 83zl bo chcę Eleveny...

Raczej zrezygnuje z TV w ogóle bo nie mówię-gdybym płacił więcej systematycznie to ok, ale dla zasady zrezygnuje bo nagle się obudzili ze trzeba drastycznie podnieść abo

Sport obejrzę w necie albo w pubie najwyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, analizuję, rozmawiam, negocjuję i generalnie chyba już większość wiem, ale chciałem się jeszcze Was poradzić.

Obecnie mam: Comfort+, ultraBOX+, 8xC+, Eleven Sports, MULTIROOM C+, Multi+, Eurosport 2 HD i płacę lekko ponad 50 zł (a wcześniej zanim weszło eleven miałem o 7,5 mniej).

 

Teraz proponują mi ofertę bez Eurosport2 i Eleven za 59,99. To samo co mam obecnie byłoby za ponad 72 zł.

 

Nie zależy mi na dodatkowych kanałach typu HBO, Filmbox itd. Nawet Extra+ nie jest mi potrzebny, bo to co przede wszystkim oglądamy mamy w Comfort+ a poza tym zależy mi na C+ i Eurosport2 i Eleven. 

 

Rozumiem w jakiś sposób stanowisko nc+ i jestem gotów płacić trochę więcej, ale kurde podwyżka o blisko 50% to trochę przegięcie..

 

Koniec umowy już za kilka dni. Próbuje uzyskać Eurosport2 albo Eleven w cenie tych 59,99 ale na razie nieskutecznie. Myślicie, że jest szansa, aby to wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wypowiedzeniu oferty dla mnie:

 

extra+ 8 C+ za 79,99- jedyna na 15m dla mnie, a taka chcialem

 

extra+ 6C+ za 69,99- 24m

 

superpremium, seriale+, hbo go, mr premium, chcialem to za 109,99 ale nie chca dac, caly czas mowia 119,99 stale na 24m.

 

 

mialem superpremium, serial+. hbo go, filmboxy, h1 i sundance, mr premium za 109

 

 

i jeszcze musze sie pieklic o te seriale+, kiedys jak sie bralo superpremium, czyli wszystkie c+ z hbo i cinemaxami to zawsze mi dawali seriale bez gadania, ale teraz jakies wielkie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i nie będzie. Teraz wszyscy dostają podobne oferty i nc już nie daje darmowych ofert. Musisz przełknąć podwyżkę. ..lub odejść.

 

Rozumiem że nie ma za darmo, ale zastanawia mnie, że HBO, Filmbox czy Cinemaxy itp. są w stanie dać za darmo na jakiś okres albo za kilka złotych na cały okres trwania umowy, a Eleven czy Eurosport to już kurde problem?! Te programy są więcej warte niż HBO?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem

Extra+, 8xC+, HBO za stałą opłatą 59,90 do końca lipca. Dostałem sms, sam zadzwoniłem i dostałem to samo co dotychczas za 69,90zł

piszesz prawde bo wychodzi ze dostałes dzisiaj oferte którą tutaj nie dostał jeszcze nikt od niepamietnych czasów

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...