Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci, co teraz odchodzą juz nie wrócą do NC+ raczej, bo skoro oferta dla nich już była za droga, a i tak niższa niż dla nowych. To na pewno nie wrócą na warunkach jak dla nowych. Tego do końca chyba zarząd nie przewidział :)

W moim przypadku oferta nie była zbyt droga- bo mnie stać, ale chodziło mi o zasady. Uznałem, że Extra +C++HBO +multiroom premium nie jest więcej warta niż 100 zł i tak zawsze konsultantom mówiłem. Oferta najbliższa do mojej akceptacji to było 104,99 zł. Odrzuciłem dla zasady. Nie będę jeleniem i nie będę dawał się doić.

Może za 2 lata coś się u nich poprawi, może oddzielą sport od filmu to wrócę. To tylko telewizja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku oferta nie była zbyt droga- bo mnie stać, ale chodziło mi o zasady. Uznałem, że Extra +C++HBO +multiroom premium nie jest więcej warta niż 100 zł i tak zawsze konsultantom mówiłem. Oferta najbliższa do mojej akceptacji to było 104,99 zł. Odrzuciłem dla zasady. Nie będę jeleniem i nie będę dawał się doić.

Może za 2 lata coś się u nich poprawi, może oddzielą sport od filmu to wrócę. To tylko telewizja. ;)

Nie chodziło mi o fizyczne "nie stanie" kogoś na takie ceny. Mnie również było by stać płacić i 100zł, ale moim subiektywnym zdaniem, do którego mam prawo, bo korzystałem z NC+ dotychczas, nie jest to warte tyle i koniec. Nie wspominając już o nieuzasadnionej podwyżce cen, na która nikt nie udzielił mi sensownego wytłumaczenia. Ot podwyżka, a jak ci nie pasuje to odejdź. I tak tez zrobiłem :)

Co innego jeśli, ktoś by mi powiedział słuchaj podwyżka dlatego, że:

Inflacja w kraju 40%, paliwo poszło o 100% w górę, prąd, gaz, woda o 50% i wszystko inne min 10-20%, no to okej. Macie racje wasz abonament tez powinien i jest to uzasadnione, ale jest tak, że w kraju jest deflacja, paliwo potaniało, prąd i gaz też trochę. NC+ zaoszczędziło, bo zrezygnowało z zakupu praw do kilku lig Europejskich, a mimo wszystko uważają, że ich podwyżka jest niby uzasadniona, bo to jest produkt premium. :lol2:

Edytowane przez greg28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie z innej beczki... Brat ma NC+ czy jeśli mieszka w innej miejscowości niż Ja i wezmę od niego multiroom to będzie to u mnie normalnie odbierało? Bo kończy mi się umowa a nic sensownego nie oferują i tak się zastanawiam czy nie lepiej będzie jak weźmiemy pakiet za ok 130 zł to nie będzie lepiej? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca czerwca wypowiedzenie jeszcze nie wyslane dzis tel.

Extra

c+8x

hbo

hbo go

Eleveny

 

Na 24 miesiace 112 pln. Konsul przekonywal mnie ze to super oferta jak to dadza za 100-102pln to moge sie zgodzic.

Ja dostałem to za 79,90+7,90Eleven i do tego mam 2xPace takze za 100 to szału nie ma.Umowa podpisana tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie z innej beczki... Brat ma NC+ czy jeśli mieszka w innej miejscowości niż Ja i wezmę od niego multiroom to będzie to u mnie normalnie odbierało? Bo kończy mi się umowa a nic sensownego nie oferują i tak się zastanawiam czy nie lepiej będzie jak weźmiemy pakiet za ok 130 zł to nie będzie lepiej? Z góry dzięki za odp.

Zależy od tego jaki ma multiroom, jeżeli starty z czasów cyfry cameleon to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam Comfort + pakiet canal + hbo + mr cameleon za 69zł, umowa kończy się wraz z końcem maja. Brakuje ostatnio czasu na oglądanie TV więc chciałbym zrezygnować z hbo i c+, zostawiając sobie ten pakiet kanałów + obecny MR. Ile mogą zejść z ceny po wysłaniu im wypowiedzenia? 

Edytowane przez pykpyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem jeszcze firmy, która jawnie sprzedaje jeden produkt klientom w różnych cenach i jest w stanie odpuścić sporą rzeszę swoich wieloletnich klientów tylko dlatego, ze nie chce im sprzedać produktu w niższej cenie mimo, że innej grupie klientów ten sam produktów udostępnia w niższej cenie. 

Którą to szkołę handlową ukończyli prezesi NC+?? 

Gdzie się takich praktyk nauczyli??


Witam,

 

Obecnie mam Comfort + pakiet canal + hbo + mr cameleon za 69zł, umowa kończy się wraz z końcem maja. Brakuje ostatnio czasu na oglądanie TV więc chciałbym zrezygnować z hbo i c+, zostawiając sobie ten pakiet kanałów + obecny MR. Ile mogą zejść z ceny po wysłaniu im wypowiedzenia? 

Goły Comfort+ za 39,99zł, ale bardziej ci sie chyba opłaca skończyć ta umowę i wziąć jako nowy, bo cena ta sama, a dostaniesz 8C+ na 1-2 miechy za free i dopełnienie do Extra+ również. Poza tym dadzą ci 1-2 miesiące za 21zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam Comfort + pakiet canal + hbo + mr cameleon za 69zł, umowa kończy się wraz z końcem maja. Brakuje ostatnio czasu na oglądanie TV więc chciałbym zrezygnować z hbo i c+, zostawiając sobie ten pakiet kanałów + obecny MR. Ile mogą zejść z ceny po wysłaniu im wypowiedzenia? 

Takim co płacili mało proponują Comfort za 14,90 zł. W Twoim przypadku będzie to bardzo trudne do uzyskania, bo teraz płacisz dużo więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do sierpnia, wypowiedzenie złożyłem dwa dni temu, dziś SMS z prośbą o kontakt.

 

Obecnie

Extra+, 6x Canal+ i najem Ultraboxa za 59zł + w tym miesiącu dokupiłem HBO z HBO GO za 20zł/msc na 6msc, całość 79zł od maja

 

Propozycja

Extra+ 6xC+ za 74,99zł + "rabat za wyrażenie zgód marketingowych 5zł" całość 69,99zł. Na pytanie o HBO Pani zaproponowała aktywację obecnej promocji HBO z HBO GO za 20zł/msc na 6 miesięcy. Wymiana dekodera koszt 149zł za WifiPremiumBoxa lub 99zł za Turboboxa. Mediabox podobno niedostępny.

 

Pani w rozmowie zapytała skąd znam oferty, stwierdziła, że też czyta forum satkuriera i szerzą się tutaj niezłe bajki odnośnie ofert, była wyraźnie zdziwiona, czemu nie zaakceptowałem oferty. Wspomniała, że taniej już nie będzie.

 

Jeśli jednak rzeczywiście nie kłamie i tu zagląda, to z tego miejsca ja pozdrawiam ;)

Edytowane przez patryk4150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim co płacili mało proponują Comfort za 14,90 zł. W Twoim przypadku będzie to bardzo trudne do uzyskania, bo teraz płacisz dużo więcej...

 

Czyli jakiej ceny powinienem się trzymać przy ewentualnych negocjacjach z DUK za comfort czy jak to się teraz nazywa + MR na zasadach cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propzocyjca dla mnie

ETRA+, C+( :cool: 8 kanałów) C+ VOD, HBO, CINEMAX, Filmbox, H,H2, Pace, wifibox, multiroom - 24 miesiace za 101,8pln - co sądzicie?

Obecnie płacę 109,9 + redlight - tu trace xxx zest i sportklub

Bierz to ..... :-) Propozycja jak na dzień dzisiejszy wydaje się b.sensowna i nic lepszego się nie należy spodziewać.  :curious: Nie widzę tutaj większej straty z Twojej strony.

Edytowane przez aveo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...