Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no już bez przesady z tym 99. Mi oferowali:

 

Extra 8 za 79,90

extra 6 za 69,90

comfort 8 za 69,90

comfort 6 za 64,90

 

tak że z tego co tu widzę to całkiem niezłe oferty. Wcześniej płaciłem 54,90/69,90 średnio 62,90 za comfort bez extra z wszystkimi canalami+ (multiroom dwa camele Pace + sagemcom)

 

Konsultant powiedział mi, że nie mogę płacić mniej niż płaciłem dotychczas :)

Edytowane przez andywal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie zdecydowałem ( a właściwie kasa) po polejnej ofercie E+ 6C+ za 69.90.. Jako że mam telefon w Plusie, CP zaproponował mi abonament za 59,99 w cenie 39.99 co przy 6 miesiącach gratis daje średnią 29,99. Co tracę? LM , LE , Polską Kopaną (i to niecałą) C+. Reszta kanałów z tych co oglądam praktycznie bez zmian. W kieszeni zostaje 960 PLN . Idę na to.

Umowa do 31 stycznia , jutro zamawiam CP żeby zdążył moduł dotrzeć.

A tak a propos , to żenujące żeby NC+ , która uważa się za lidera technologicznego nie miała w dobie telewizorów z CI+ modułu CAM.

BYE NC+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty z soboty rana:

 

Umowa na 12 miesięcy Extra+6C+ 89.90zł ,to samo ale z 8c+ 99.90,Superpremium na 12 miesięcy za 139.90(!!!!!!)-DRAMAT....

 

Umowa na 15 miesięcy proponowali te same ceny co wyżej +Cinemax na 6 miesięcy za 0zł(bez lojalki),HBO 3 mieś.gratis+9 płatne

 

Umowa na 24 miesiące Extra+6C+ za 69.90,8C+ 79.90,Superpremium za 109.90

 

Do umów na 12-15 miesięcy MAN PACK za 10zł z lojalką

 

Do umowy na 24 miesiące z 6C+ MAN PACK za 5zł ,z 8C+ MAN PACK 0zł

 

Bez MAN PACK-a dawali Hustler HD za 0zł na 12 i 12 po 4.99

 

Dla mnie oferty jak miał ktoś tu Extra z 6C+ za 59.90 nie ma...

 

Do wszystkich ofert druga karta i Pace za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z Krakowa. Mam popularnego łamańca za ok. 53 zł, złożone wypowiedzenie, umowa do końca stycznia. Oferta mi przedstawiona to Comfort+ z chyba 6 C+. Umowa na 24 miesiące. Nie bardzo mogłem dopytywać bo nie mogłem rozmawiać. Na pewno pan mówił że mam C+ sportowe i filmowe. Na pewno nie ma Eurosportu 2 w tej ofercie (dopytywałem o sport). Oprócz tego dostałem ofertę sam Comfort za 39,90 na 15 miesięcy. Umówiony jestem na godzinę 16 na telefon, bo jak pisałem wyżej nie mogłem zbytnio rozmawiać. Zastanawiam się czy brać bo nastawiony byłem na rezygnację z TV lub jakiś najniższy pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca wypowiedziana. Oferta z dziś pierwsza extra plus 6canali do tego multi i 2xpace za 69.90 obecnie mam to za 79.90 razem z HBO czy da radę HBO do tego dostać gratis ?

 

Dostałem jedynie propozycję na HBO 6miesiecy gratis plus 6 za 25 zobowiązanie na 12.

 

Propozycja umowy na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty z soboty rana:

 

Umowa na 12 miesięcy Extra+6C+ 89.90zł ,to samo ale z 8c+ 99.90,Superpremium na 12 miesięcy za 139.90(!!!!!!)-DRAMAT....

 

Umowa na 15 miesięcy proponowali te same ceny co wyżej +Cinemax na 6 miesięcy za 0zł(bez lojalki),HBO 3 mieś.gratis+9 płatne

 

Umowa na 24 miesiące Extra+6C+ za 69.90,8C+ 79.90,Superpremium za 109.90

 

Do umów na 12-15 miesięcy MAN PACK za 10zł z lojalką

 

Do umowy na 24 miesiące z 6C+ MAN PACK za 5zł ,z 8C+ MAN PACK 0zł

 

Bez MAN PACK-a dawali Hustler HD za 0zł na 12 i 12 po 4.99

 

Dla mnie oferty jak miał ktoś tu Extra z 6C+ za 59.90 nie ma...

 

Do wszystkich ofert druga karta i Pace za 0zł

 

Nie ma dla Ciebie, bo zapewne aktualnie masz wysoki pakiet, a oni mają taką politykę, że tym co płacili ok. 60 to dają za 70, ale tym którzy płacą dużo np. ja ok 140 PLN to nie będzie niższej oferty niż 139,90 PLN.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubek1984 a ja pisałem o ofertach i cenach jak to usłyszałem od konsultanta standardowych.Czyli Extra+6C+69.90 zł z 8C+79.90 zł czy Comfort6C+ za 59.90 zł z 8C+ za 69.90 zł na 24 miesiące.Oferty te nawet są w punktach o czym mnie informował pracownik.Jak pisałem na każdą ofertę maja widełki bo widziałem kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ nie zawiera Eurosportu 2 ?  Gdzie znajdę dokładny wykaz kanałów Extra+? Jeśli myślę o wszystkich kanałach sportowych muszę posiadać na chwilę obecną jaki minimalny pakiet? Byłem przekonany że zestaw : Extra+ 6C+ eleveny + manpack dadzą mi wszystkie kanały sportowe?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...