Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie od wypowiedzenia żadnych telefonów tylko jakiś śmieszny sms w którym proszą o kontakt. Łaskawcy myślą że jeszcze mam wisieć na telefonie żeby usłyszeć jak ostatnio wspaniałą ofertę za 110 zł na miesiąc.Dziękuję postoję. :wink:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BPL zostaje w nc+, więc trzeba się przygotować do negocjacji.

 

Obecnie mam extra+8c+HBO+PACE+eleven płaciłem 59,90 teraz płacę to + te 7 z gorszami za eleven.

 

Wypowiedzenie złożone, kilka prób kontaktu z ich strony, nawet za bardzo nie słuchałem co mają do powiedzenia, mówiełem wyraźnie, że czekam na informacje co z BPL. Teraz się wyjaśniło więc trzeba pomyśleć co mozna ugrać i z jaką kwotę. Wiem, że ceny poszybowały do góry i nie ma zbyt dużego pola do negocjacji, więc zdaje sobie sprawę, że zapłacę więcej za mniej. Tu moje pytanie, czy na dziś dzień jest szansa ugrać pełną ofertę sportową za kwotę 70 zł? czyli comfort + eursoport2 + 6c+ + eleven, myślę też o wymianie dekodera na mediabox lub wifipremiubox, ale też za rozsądne pieniądzę (49 zł + 5 zł do abo), lub za darmo :)

Edytowane przez Dawidoff84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z Krakowa, standardowa gadka co by Pana zadowliło, ja na to, że to samo co mam za tyle samo. Konsultantka zrezygnowała od razu, dwie formułki i się sama rozłączyła mimo że chciałem zadać jedno pytanie. Oferty nawet nie próbowała przedstawiać.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili drugi raz. Oferta 69,90 zł, dodatki internetowe w cenie (nc+ go). Stanęło na tym, że chciałem wymiany pace na premiumboxa ale wtedy 5 zł miesięcznie dodatkowo. Przy okazji konsultantka potwierdziła, że MR przy takiej wymianie pozostaje na starych zasadach. Jak obniżą opłatę za dekoder do zera to przedłużę, mam jeszcze prawie dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od wczorajszego dnia konsultanci z NC+ dzwonili 6 razy. Umowa do 29 lutego 2016 roku. Obecnie posiadam:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

Cinemax Filmbox Multi+ EXTRA+ HBO Premium Sport &Film CANAL+ VOD Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150 AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150 Multiroom Standard Eleven Sports

.Za to obecnie płacę 127,85

Propozycja NC+:

Superpremium

Eleven 

Dekoder Wifi Premium Box 

Multirum  

Za 122,85 zł

Ja proponowałem to samo co oni za 111 zł . Stwierdzili, że nie ma takiej opcji. Jak sądzicie z ile można dostać realnie superpremium z elevenami. A jeszcze pod koniec listopada też dzwonili z propozycją tego co teraz mam za 142 zł :crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja jestem na wypowiedzeniu, umowa do końca grudnia, dzisiaj telefon z działu utrzymania i sprawa wygląda tak:

 

1. Superpremium+ (8C+) + Najem Miediabox + MRS = 104,90

2. Superpremium+ (6C+) + Najem Miediabox + MRS = 99,90

 

Co uważacie o tej ofercie ?

 

PS. umowa na 24 miesiące będę negocjował na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile:


  • PAKIET
  • COMFORT+
  • OPCJE DODATKOWE:
  • MULTI+
  • PREMIUM SPORT &FILM
  • EXTRA+
  • HBO

 wszystko za 56,60zł


 


 


Dziś drugi telefon: extra + 6C za 69zł plus eleven standardowo (12mies)


Umowa na 24 miesiące


Oczywiście odrzucona.


Na pytanie co będzie jak za 12 miesięcy przyjdzie mi płacić 15 zł za eleveny konsultant powiedział ze jest to bardzo możliwe... 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Comfort+ z Extra+ 8c+ 2 karty cameleon dekodery Pace i sagemcom umowa kończy się w grudniu br. nie wysłałem wypowiedzenia umowy. Płaciłem jakoś grubo poniżej 60 po zsumowaniu darmowych miesięcy.

 

 

Proponują Comfort+ z 8c+ lub coś Extra z 6c+ (sprzęt i karty bez zmian) za 69,90 

 

Czy mogę ugrać więcej za mniej lub coś dodatkowego? W listopadowych postach czytałem o podobnych ofertach za 59,90. Czy da się wytargować jak przegapiłem wypowiedzenie?

Edytowane przez avallach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam:

 

Universe+

HBO

Premium Sport

Multiroom Standard

Premium Film

W tym pakiecie mam 8C+

 

Razem płacę za to 105 zł

 

Umowa do marca, dzwonią już  ofertą. Chcieli zmienić na superpremium + za 110 zł. Na razie odrzuciłem. Co mogę wyciągnąc z tego?? najchetniej to chiałbym z 20 zł mniej płacić za to co mam plus Eleveny. Jest to możliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucaj w nieskończoność... taniej nie dostaniesz

 

 

 

to trudno, zastanowiłbym sie jeszcze gdyby eleveny wrzucali w tej cenie, druga sprawa pół roku przed końcem umowy polecieli w ch* i zabrali mi ligi dla których płaciłem owe 56zł. nie dają nic od siebie a chcą więcej więc nie dostaną nic:D 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie umowy przedłużalem z Filmboxem na 6 miesięcy gratis Superpremium C+6 na 24 miesiące. Jako element oferty jest wpisany Filmbox i później promocja 6 m za darmo. Sprawdzałem w ICA nigdzie nie widzę opcji żeby to wyłączyć czy to jest ok czy przypadkiem nie będzie tak ze nie mogę tego wyłączyć? Konsultant mówił ze automatycznie się nie wyłączy musze dzwonić w warunkach jedyna opcja której nie mogę wyłączyć to pakiet Superpremium resztę można według normalnych zasad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@football_fan. Załatwisz to tylko telefonicznie.

Witam, posiadam:

Universe+
HBO
Premium Sport
Multiroom Standard
Premium Film
W tym pakiecie mam 8C+

Razem płacę za to 105 zł

Umowa do marca, dzwonią już ofertą. Chcieli zmienić na superpremium + za 110 zł. Na razie odrzuciłem. Co mogę wyciągnąc z tego?? najchetniej to chiałbym z 20 zł mniej płacić za to co mam plus Eleveny. Jest to możliwe??

Na dzień dzisiejszy dostaniesz to za 99 + 7,50 za 11. Czekaj do marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy przy przedłużaniu umowy jest możliwa do ugrania wymiana PACE na inny dekoder z dostempem do kolekcji internetowych i przy tym nie płacic za aktywację czy abo za wynajem? Teraz mam Paca+sagencom i 2 kameleony. Opcje internetowe są na sagencomie (nie wiem czy wszystkie), ale na Pace z dyskiem jest tylko radio, a chcialbym mieć wszystko na obu dekoderach nie ponosząć dodatkowych opłat.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...